ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد کوهپایه

فولاد کوهپایه به عنوان یکی از تولیدکنندگان مقاطع فولادی در کشور، در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و دو تاسیس شد. این شرکت صنعتی پس از آن نسبت احداث کارخانه ای در زمینی به مساحت سی و دو هزار هکتار در شرق اصفهان، واقع در شهرک صنعتی سگزی اقدام نمود. فولاد کوهپایه، مقاطع فولادی سبک و فوق سبک خود را با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید می کند و از این طریق به تامین بخشی از نیاز کشور کمک می نماید. کارخانه فولاد کوهپایه به لطف توانمندی کادر فنی متخصص و بهره گیری از خطوط تولید ساخت شرکت ایتالیایی دانیلی، دارای ظرفیت تولید سالانه صد و بیست هزار تن است. شایان ذکر است که محصول اولیه این کارخانه نبشی فولادی بود که با برند اسپیرال تولید و به بازار عرضه گردید و به دلیل کیفیت ساخت بالا، پس از مدتی کوتاه توانست جای نمونه های واردتی را بگیرد. از دیگر محصولات ساخت این شرکت می توان به انواع تسمه، ناودانی و سپری اشاره کرد که با نام تجاری پرتوآ روانه بازار می شوند.

1 کارخانه

قیمت ناودانی کوهپایه (اسپیرال)

قیمت ناودانی کوهپایه (اسپیرال)

بروزرسانی: ۱۳:۲۳ ۱۴۰۳/۰۱/۲۹
نوع ناودانیطول شاخه (m)وزننوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
ناودانی 4617

ثابت

30,711

نمودار قیمت
ناودانی 5622

ثابت

30,610

نمودار قیمت
ناودانی 5626

ثابت

26,872

نمودار قیمت
ناودانی 6632

ثابت

31,147

نمودار قیمت
ناودانی 6632

ثابت

110

نمودار قیمت
ناودانی 6632

ثابت

110

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

معرفی گروه فولاد کوهپایه

کارخانه فولاد کوهپایه بخشی از دو شرکت کالوپ و اعتماد سرمایه پرتوا با سهام دارانی مشترک است که به عنوان مجموعه تولید کنندگانی بزرگ در حوزه تولید محصولات فولادی فعالیت می کنند. شرکت کالوپ تولید کننده انواع لوله های فولادی و شرکت اعتماد سرمایه پرتوا نیز سازنده پوشش های لوله های فولادی و ریل آسانسور است. شرکت کالوپ در سال یک هزار و سیصد و شصت در شهر ساوه تاسیس شد و فعالیت خود را در صنعت آبرسانی آغاز نمود. این کارخانه در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و سه موفق شد با ساخت لوله هایی با بالاترین سطح استانداردهای بین المللی، خود را به عنوان یکی از بزرگ ترین فعالان در زمینه تولید محصولات فولادی صنعت نفت و گاز مطرح سازد. شایان ذکر است که در حال حاضر بیش از هشت هزار کیلومتر از لوله های ساخت این شرکت سهامدار کارخانه فولاد کوهپایه، در شبکه های نفت و گاز رسانی کشور نصب شده است. این شرکت صنعتی خط تولید لوله های اسپیرال خود را در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و هشت افتتاح نمود و در سال های بعد نیز به تولید ورق های فولادی روی آورد. در حال حاضر ظرفیت تقریبی تولید کارخانجات شرکت کالوپ، پانصد هزار تن لوله اسپیرال در سال است.


فولاد کوهپایه به عنوان یکی از کارخانجات فعال در امر تولید محصولات فولادی، دارای مزیت های متعددی است که برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

- یکی از ویژگی ها و مزایای مهم فولاد کوهپایه این است که امکان تولید محصولات فولادی با ابعاد خاص در خطوط تولید این کارخانه وجود دارد.

- وجه تمایز محصولات فولادی کوهپایه با سایر شرکت های تولید کننده، میزان تحمل وزن آن ها است که غالبا با گواهینامه های کیفیت به بازار عرضه می شوند.

- یکی از اولویت های اصلی این شرکت صنعتی، جلب رضایت مشتریان است. بر این اساس مواردی نظیر ضخامت، طول، اندازه باله، گرید فولاد و تناژ بسته بندی مطابق با نیاز و درخواست مشتریان به صورتی کاملا سفارشی در سفارشات آن ها اعمال می گردد.

- تمامی تولیدات کارخانه فولاد کوهپایه با استفاده بهترین مواد اولیه و بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی موجود ساخته می شوند و به همین جهت از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند.

- برای تضمین کیفیت محصولات این شرکت، تولیدات پیش از عرضه به بازار تحت بازرسی قرار می گیرند و کیفیت آن ها توسط واحد کنترل کیفیت مورد بررسی قرار می گیرد.

- این کارخانه از انعطاف پذیری بالایی در امر تولید برخوردار است و در صورت درخواست خریداران، قادر است محصولات فولادی خود را با سطح متفاوتی از کربن فولادی و مطابق با ابعاد انتخابی آن ها تولید نماید.

استانداردهای شرکت

این کارخانه تمامی تولیدات خود را بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی زیر تولید می کند:

- گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره 1-4477 برای تولید ناودانی های گرم نوردیده لبه گرد بال شیب دار

- گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره 1-13968 برای تولید نبشی های گرم نوردیده با بال مساوی

- گواهینامه استاندارد DIN EN 10025 برای تولید فولادهای ساختمانی گرم نوردیده

- گواهینامه استاندارد DIN 50125 برای آماده سازی و انجام آزمون های کشش محصولات کارخانه فولاد کوهپایه

- گواهینامه استاندارد بین المللی ایزو 9001: 2015 برای مدیریت کیفیت

- گواهینامه استاندارد بین المللی DIN 17100

- گواهینامه استاندارد بین المللی EN 10025

- گواهینامه استاندارد بین المللی GOST 380

تولیدات کارخانه صنایع فولاد کوهپایه

فولاد کوهپایه تولید کننده محصولات فولادی مختلفی نظیر انواع میلگرد، تسمه، نبشی، ناودانی، چهارگوش و سپری است که در ادامه به معرفی مشخصات آن ها می پردازیم:

- میلگرد

میلگردهای کارخانه فولاد کوهپایه با استاندارد ملی 3132 و در گریدهای A2 و A3 ساخته می شوند. این میلگردها از نوع آجدار جناقی هستند و در اندازه های ده الی بیست هشت ساخته می شوند.

- تسمه

تسمه های ساخت این شرکت صنعتی با استاندارد DIN 1017 ساخته می شوند و در اندازه های بیست الی شصت قابل تهیه هستند. این محصولات فولادی با داشتن ماده اولیه انعطاف پذیر، برای انتقال انرژی میان دو یا چند شیفت کاربرد دارند.

- سپری

سپری های این کارخانه با استاندارد DIN 1024 تولید می شوند و در اندازه های متنوع بیست و پنج تا چهل و در وزن های یک الی دو به مشتریان عرضه می گردند. سپری های کارخانه فولاد کوهپایه فرمی شبیه به حرف انگلیسی T دارند و از تیرآهن برش خورده تولید می شوند.

- چهارگوش

چهارگوش های ساخت فولاد کوهپایه، مطابق با استاندارد DIN 1014 تولید می شوند و در سایزهای ده تا بیست و پنج و وزن های گوناگون به بازار عرضه می گردند.

- ناودانی

ناودانی های این شرکت ایرانی با استاندارد ISIRI 4477، در سایزهای ناودانی سی الی شصت و در وزن های مختلف روانه بازار می شوند.

- نبشی

نبشی های کارخانه فولاد کوهپایه در دو نوع بال مساوی و بال نامساوی با استانداردهای 1792 IRSIR و 1794 IRSIR تولید می شوند و نبشی ها در سایزها و وزن های متنوع در اختیار مشتریان قرار می گیرند.
نظرات

نوشتن نظر