ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

تجربه خریدی آسان و مطمئن در بازار آهن 505

شرکت فیدارمبین آژند با نام تجاری آهن 505 با بیش از 20 سال تجربه کار در بازار آهن و فولاد کشور در زمینه تامین و توزیع کلیه مقاطع فولادی از قبیل صنعتی و ساختمانی فعالیت می نماید. برخی از خدمات مجموعه ی آهن 505 به شرح زیر می باشد:

  • انبار اختصاصی آهن 505 جهت بارگیری سفارشات مشتریان محترم به صورت یکجا
  • سیستم حمل و نقل و باربری اختصاصی آهن 505 جهت استعلام نرخ کرایه بارهای ارسالی با کمترین مبالغ
  • ارائه نازل ترین قیمت های روز توسط کارشناسان فروش مجموعه ی آهن 505 جهت صرفه جویی در زمان مشتریان محترم
  • ارائه فاکتور رسمی آهن آلات توسط کارشناسان مجموعه ی آهن 505 جهت شفافیت امور مالی بخش های مربوطه
  • فروش رسمی آهن آلات به صورت نقدی و اعتباری پس از اعتبارسنجی
درباره ما

داستان ما

تاریخچه

همانند بسیاری از کسب و کارهای نوپای دیگر، کسبو کار ما نیز در ابتدا یک کسب و کار کوچک و ساده بود. اما با عنایت پروردگار، تلاش و انگیزه افراد مجموعه، و عشق و علاقه ای که همکاران ما نسبت به بالندگی مجموعه داشتند، رفته رفته سبب ایجاد مجموعه ی وزین آهن 505 شد. حرکت رو به جلوی ما هیچگاه متوقف نشده و همچنان در حال توسعه منابع انسانی، رشد زیرساخت ها و به کارگیری تکنولوژی های جدید هستیم. مشتریان گرامی، همه روزه می توانند برای دریافت مشاوره در زمینه خرید آهن آلات با کارشناسان ما تماس بگیرند. کارشناسان مجرب مجموعه آهن 505 آماده ی راهنمایی و خدمت رسانی در زمینه سغارش آهن آلات مورد نیاز شما در تمام زمینه های مرتبط با ساخت و ساز هستند.

وظیفه ی خود می دانیم شما را در انتخاب مقاطع فولادی مورد نظرتان، از نظر جنس، کیفیت و قیمت راهنمایی نموده و در کمترین زمان ممکن سفارشات شما مشتریان عزیز را فراهم کنیم. آهن 505 توسعه و بهینه سازی زیرساخت های مرتبط با اطلاع رسانی شفاف قیمت های منصفانه، فعالیت مستمر در پلتفرم ها و شبکه های اجتماعی پرطرفدار، بهبود زیرساخت های ارتباطی در جهت رفاه حال مشتریان، و همچنین بالا بردن کیفیت و سرعت انبارداری و تحویل سفارشات شما گرامیان را رسالت خود می داند.

مجوزها و گواهینامه ها

پروانه کسب انبارداریپروانه کسب عمده فروشی آهن