ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد گستر حداد (فولاد کچو)

گروه تولیدی صنعتی و بازرگانی فولاد گستر حداد یکی از شرکت های تولید کننده محصولات فولادی در کشور است که در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و پنج در اصفهان تاسیس شد. این شرکت پس از آن، کارخانه خود را در زمینی به مساحت سیصد و پنجاه هزار مترمربع در شهرک صنعتی رازی احداث نمود. کارخانه فولاد گستر حداد در ابتدا فعالیت خود را با تولید محصولات فولادی مختلفی نظیر قوطی ها و پروفیل های فولادی و همچنین لوله های صنعتی و گازی آغاز کرد و توانست ظرفیت تولید خود را به چهارصد هزار تن در سال برساند. در حال حاضر این شرکت صنعتی بزرگ با تولیدات متنوع خود، توانسته است زمینه اشتغال بیش از هزار و پانصد نیروی متخصص و فعال در امر تولید را فراهم آورد. فولاد گستر حداد با تکیه برای توانمندی های متخصصین ایرانی و بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات مدرن صنعتی، توانسته است بخش قابل توجهی از محصولات فولادی مورد نیاز صنایع گوناگون را در کشور تامین نماید. محصولات تولید کارخانه حداد گستر علاوه بر تامین نیاز کشور، به برخی از کشورهای جهان از جمله ترکیه و ارمنستان نیز صادر می شوند.

1 کارخانه

قیمت لوله گاز کچو اصفهان

قیمت لوله گاز کچو اصفهان

بروزرسانی: ۱۱:۴۷ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نام محصولسایز لوله (inch)ضخامت (mm)نوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
لوله گاز روکار خانگی 1/22.35

ثابت

48,257

نمودار قیمت
لوله گاز روکار خانگی3/42.35

ثابت

48,257

نمودار قیمت
لوله گاز روکار خانگی1 2.8

ثابت

48,257

نمودار قیمت
لوله گاز روکار خانگی1-1/42.8

ثابت

48,257

نمودار قیمت
لوله گاز روکار خانگی1/2 2.5

ثابت

48,257

نمودار قیمت
لوله گاز روکار خانگی3/42.5

ثابت

48,257

نمودار قیمت
لوله گاز روکار خانگی13 تا 4

ثابت

47,798

نمودار قیمت
لوله گاز روکار خانگی1-1/43 تا 4

ثابت

47,798

نمودار قیمت
لوله گاز روکار خانگی1-1/23 تا 4

ثابت

47,798

نمودار قیمت
لوله گاز روکار خانگی23 تا 4

ثابت

47,798

نمودار قیمت
لوله گاز روکار خانگی2-1/23 تا 4

ثابت

47,798

نمودار قیمت
لوله گاز روکار خانگی33 تا 4

ثابت

47,798

نمودار قیمت
لوله گاز روکار خانگی3-1/23 تا 4

ثابت

47,798

نمودار قیمت
لوله گاز روکار خانگی43 تا 4

ثابت

47,798

نمودار قیمت
لوله گاز توکار API 1/2 2/6 تا 4/2

ثابت

49,174

نمودار قیمت
لوله گاز توکار API 3/42/6 تا 4/2

ثابت

49,174

نمودار قیمت
لوله گاز توکار API 12/6 تا 4/2

ثابت

49,174

نمودار قیمت
لوله گاز توکار API 1-1/42/6 تا 4/2

ثابت

49,174

نمودار قیمت
لوله گاز توکار API 1-1/22/6 تا 4/2

ثابت

49,174

نمودار قیمت
لوله گاز توکار API 22/6 تا 4/2

ثابت

49,174

نمودار قیمت
لوله گاز توکار API 2-1/22/6 تا 4/2

ثابت

49,174

نمودار قیمت
لوله گاز توکار API 32/6 تا 4/2

ثابت

49,174

نمودار قیمت
لوله گاز توکار API 3-1/22/6 تا 4/2

ثابت

49,174

نمودار قیمت
لوله گاز توکار API 42/6 تا 4/2

ثابت

49,174

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

مزیت های کارخانه فولاد گستر حداد

این شرکت صنعتی دارای مزایای مختلفی است که برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

- فولاد گستر حداد اصفهان به دلیل بهره مندی از موقعیت جغرافیایی ویژه و قرار گرفتن در فلات مرکزی کشور، به بخش های مختلف کشور دسترسی مناسبی دارد و به آسانی می تواند با تولیدات قوطی و پروفیل خود، بخش قابل توجهی از نیاز بازار کشور را تامین نماید.

- این کارخانه با در اختیار داشتن واحد ماشین سازی، در طی این سال ها به خوبی توانسته است در زمینه تامین خطوط تولید، انجام سرویس و نگهداری از آن ها به خودکفایی برسد.

- کارخانه فولاد گستر حداد برای تولید محصولات فولادی، از مواد اولیه مرغوب و دستگاه های صنعتی پیشرفته و تکنولوژی های روز دنیا بهره می گیرد و به همین سبب تولیدات باکیفیتی را روانه بازار می کند.

واحدهای تولیدی شرکت فولاد گستر حداد

این مجتمع صنعتی بزرگ در دو بخش تولید محصولات فولادی و همچنین طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی فعالیت می کند که در ادامه به ارائه توضیحاتی در خصوص آن ها می پردازیم:

- فعالیت اصلی این کارخانه در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل و محصولات فولادی دیگری نظیر شمش های فولادی و بیلت است. واحد تولید محصولات فولادی این مجتمع صنعتی با زیربنای هشتاد و پنج هزار متر مربع و هفده سالن تولیدی، به سی خط تولید و نوار بری مجهز است.

- در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و نه واحد ماشین سازی کارخانه فولاد گستر حداد با هدف تامین نیاز خطوط تولید، سرویس و نگهداری آن ها تاسیس گردید. در واحد طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی این کارخانه، تولیدات با بهره گیری از نیروهای متخصص و دستگاه های پیشرفته صنعتی همچون ماشین آلات تراش سی ان سی، دستگاه های فرز و برینگ انجام می شوند. این بخش دارای بیست و هفت خط تولید است و فعالیت عمده آن طراحی و ساخت جرثقیل های سقفی و دروازه ای و دستگاه های نوار بر است.

فازهای مختلف گروه صنعتی و بازرگانی

فولاد گستر حلاد با سی و سه خط تولید در چهار فاز، تولید کننده سیم مفتول، شمش، بیلت و انواع لوله ها و پروفیل های فولادی، لوله های گازی و صنعتی است.

- فاز اول

در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و هشت، عملیات اجرایی فاز نخست کارخانه فولاد گستر حداد آغاز شد و در سال یک هزار و سیصد و نود، با هدف تولید لوله های و پروفیل های ساختمانی متنوع مورد بهره بردای قرار گرفت. این کارخانه دارای دوازده خط تولید لوله و پروفیل و دو خط نوار بری است.

- فاز دوم

فاز دوم این کارخانه در سال یک هزار و سیصد و نود با هدف طراحی و تولید لوله های گازی و صنعتی در انواع گوناگون تاسیس شد. فولاد گستر حداد در سال یک هزار و سیصد و نود و چهار با پانزده خط تولید لوله و دو خط میل بر به بهره برداری رسید. اکنون این فاز از کارخانه فولاد گستر حداد از ظرفیت اسمی تولید هزار و پانصد تن لوله و پروفیل فولادی در سال برخوردار است و از این طریق توانسته است ده درصد نیاز کشور به این محصولات فولادی را برطرف نماید.

- فاز سوم

این کارخانه در فاز سوم خود با بهره گیری از مواد اولیه باکیفیت، نسبت به تولید پروفیل های درب و پنجره در مدل های مختلف اقدام نمود.

- فاز چهارم

فولاد گستر حلاد در چهارمین فاز خود پس از تولید پروفیل های درب و پنجره، فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی نظیر انواع جرثقیل های دروازه ای و سقفی آغاز کرد.

تولیدات کارخانه فولاد گستر حداد

در این کارخانه صنعتی محصولات متنوعی تولید می شوند که برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

- فولاد گستر یکی از تولیدات کنندگان لوله های گالوانیزه و لوله های گلخانه ای با کیفیت بالا در بازار است.

- در این کارخانه، لوله های صنعتی و گازی API در سایزهای متنوع دو الی بیست و چهار اینچی تولید می شود.  

- لوله های داربستی از دیگر محصولات پرطرفدار تولید شرکت فولاد گستر حداد هستند که در سایزهای دو اینچ به بالا در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

- پروفیل های باز و بسته و همچنین پروفیل های درب و پنجره جزو محصولاتی هستند که با بالاترین کیفیت در این کارخانه ساخته می شوند.

- کارخانه فولاد گستر حداد در واحد ماشین سازی خود در زمینه طراحی، تولید و راه اندازی ماشین آلات فعال در بخش تولید مقاطع فولادی فعالیت می کند.

- در این شرکت صنعتی سیم های مفتولی با کاربرد آرماتوربندی در سایز های متنوع ساخته و جهت استفاده در صنایع گوناگون روانه بازار می شوند.

- قوطی های صنعتی ساخت این کارخانه در ابعاد بیست در بیست تا دویست و پنجاه در دویست و پنجاه قابل تهیه هستند.

- تولید انواع شمش و بیلت فولادی از دیگر مواردی است که با کیفیت فوق العاده در کارخانه فولاد گستر حداد انجام می شود.نظرات

نوشتن نظر