ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد هیربد زرندیه

فولاد هیربد زرندیه که با نام شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه شناخته می شود، یکی از عظیم ترین مجتمع های خصوصی فعال در امر تولید محصولات فولادی در کشور و منطقه است که در سال یک هزار و سیصد و نود و یک تاسیس شد. این مجتمع صنعتی پس از احداث کارخانه خود و بهره برداری از آن، اقدام به تولید محصولات فولادی نمود که در حال حاضر ظرفیت تولید آن بیش از دو و نیم میلیون تن در سال است. بر این اساس در کارخانه فولاد هیربد زرندیه که در شهرک صنعتی مامونیه در شهرستان زرندیه استان مرکزی واقع گردیده است، سالانه یک میلیون تن میلگرد در سایزهای هشت تا پنجاه، یک میلیون تن لوله، قوطی و پروفیل و همچنین بیست هزار تن محصولات ماشین سازی تولید می شود و در اختیار مصرف کنندگان و صنایع مختلف قرار می گیرد. این مجتمع صنعتی بزرگ با بهره گیری از توان و تخصص نیروی های متبحر در کنار ماشین آلات جدید و پیشرفته، توانسته است با تولیداتی متنوع و بی نظیر، علاوه بر تامین نیاز داخل کشور، محصولات خود را به دیگر کشورهای دنیا نیز صادر نماید.


1 کارخانه

قیمت میلگرد هیربد زرندیه

قیمت میلگرد هیربد زرندیه

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 8 هیربد زرندیهشاخه آجدارA2

ثابت

25,688

نمودار قیمت
میلگرد 10 هیربد زرندیهشاخه آجدارA2

ثابت

25,505

نمودار قیمت
میلگرد 12 هیربد زرندیهشاخه آجدارA3

ثابت

25,505

نمودار قیمت
میلگرد 14 هیربد زرندیهشاخه آجدارA3

ثابت

25,183

نمودار قیمت
میلگرد 16 هیربد زرندیهشاخه آجدارA3

ثابت

25,183

نمودار قیمت
میلگرد 18 هیربد زرندیهشاخه آجدارA3

ثابت

25,138

نمودار قیمت
میلگرد 20 هیربد زرندیهشاخه آجدارA3

ثابت

25,138

نمودار قیمت
میلگرد 22 هیربد زرندیهشاخه آجدارA3

ثابت

25,138

نمودار قیمت
میلگرد 25 هیربد زرندیهشاخه آجدارA3

ثابت

25,138

نمودار قیمت
میلگرد 28 هیربد زرندیهشاخه آجدارA3

ثابت

25,183

نمودار قیمت
میلگرد 32 هیربد زرندیهشاخه آجدارA3

ثابت

25,183

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

اهداف کارخانه فولاد هیربد زرندیه

این مجتمع صنعتی بزرگ در طی این سال ها همواره اهداف و ماموریت های زیر را دنبال کرده است:

- فولاد هیربد زرندیه به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات فولادی در کشور، همواره توجه ویژه ای به اشتغال پایدار پرسنل این شرکت و بهبود معیشت آن ها داشته است و این مسئله را در اولویت اهداف خود قرار داده است. شایان ذکر است که در حال حاضر نزدیک به پانصد نیروی کار در این مجتمع صنعتی بزرگ مشغول به فعالیت هستند.

- مجتمع فولاد هیربد زرندیه در نظر دارد تا در آینده ای نزدیک، ظرفیت تولید سالانه خود را به بیش از هفت تن برساند.

- این شرکت صنعتی قصد دارد با افزایش شعبه های جدید برای مجتمع خود، شرایط لازم برای صادرات بیشتر را فراهم نماید.

- کارخانه فولاد هیربد زرندیه امید دارد تا با به روز کردن زیرساخت ها و فناوری های تولید، خود را به عنوان تولید کننده برتر در خاورمیانه مطرح سازد.

چشم انداز مجتمع فولاد هیربد زرندیه

این مجتمع به عنوان یکی از ده شرکت بزرگ فعال در حوزه تولید محصولات فولادی مختلف همچون میلگرد، لوله و پروفیل با تکیه بر دانش و تخصص پرسنل خود و با بهره گیری از فناوری های روز دنیا، اقدام به تولید محصولات فولادی پرمصرف از جمله میلگرد، لوله و پروفیل های ساختمانی نموده است. این شرکت صنعتی تلاش دارد تا با اولویت دادن به معیارهای موثر و تاثیرگذار بر تولید و فعالیت های سازمانی آن و همچنین با توجه ویژه به امر برنامه ریزی، به سهم بیشتری در تولید دست پیدا کند. از دیگر اهداف و چشم اندازهای این شرکت می توان به تلاش جهت تقویت حس خودباوری و ایجاد احساس تعلق در میان پرسنل و کسب رضایت آن ها و در نهایت جلب رضایت سهامداران از طریق سودآوری اشاره نمود.

واحدهای تولید کارخانه فولاد هیربد زرندیه

این مجتمع صنعتی بزرگ دارای واحدهای تولیدی مختلفی است که در این قسمت به معرفی آن ها می پردازیم:

- واحد تولید لوله و پروفیل

مجتمع صنعتی فولاد هیربد زرندیه دارای یک واحد مجزا برای تولید پروفیل های فولادی در انواع گوناگون است. این واحد تولیدی بزرگ، مجهز به تجهیزاتی پیشرفته همچون خطوط نوار بری تولید ورق شی و همچنین رول برگردان است. این واحد تولید با تهیه مواد اولیه مرغوب از شرکت های مطرح داخلی و تولید کننده های خارجی توانسته است نام پروفیل هیربد را به یکی از برندهای مطرح در صنعت پروفیل ایران تبدیل کند. ظرفیت تولید این واحد در کارخانه فولاد هیربد زرندیه سالانه یک میلیون تن است که این میزان در میان تولیدکنندگان داخلی و کشورهای منطقه، رقمی چشم گیر به حساب می آید.

- واحد ماشین سازی لوله و پروفیل

این واحد پیشرفته با استفاده از تجهیزات و دستگاه های متعدد صنعتی از جمله دستگاه های فرز خودکار، سی ان سی و دستگاه های تراش، هاب، صفحه تراش و همچنین انواع دریل ها و اره های صنعتی توانسته است خود را به عنوان یکی از به روز ترین و پیشرفته ترین واحدهای ماشین سازی لوله و پروفیل در کشور مطرح سازد.

- واحد تولید میلگرد

واحد میلگردسازی کارخانه فولاد هیربد زرندیه واحدی کاملا مجزا است که در این مجتمع واقع گردیده است. این واحد تولید با داشتن جدیدترین تکنولوژی های روز جهان، سالانه یک میلیون تن میلگرد و میله فولادی در انواع ساده و آجدار تولید می کند و در اختیار مصرف کنندگان و صنایع مختلف قرار می دهد.

- واحد ماشین سازی میلگرد

این کارخانه صنعتی مجهز به یک واحد ماشین سازی پیشرفته میلگرد با دستگاه های سی ان سی و برش ورق است. این واحد تولیدی همچنین دارای کارگاه های ساخت و جعبه بندی و مونتاژ قفسه است که در آن استندهای رزرو به کمک ربات های مخصوص آماده می شوند. این واحد تولید به لطف بهره مندی از به روز ترین ماشین آلات صنعتی، توانسته است از این حیث این مجتمع را به خودکفایی برساند.

استانداردهای تولید

این کارخانه و محصولات تولیدی آن دارای استانداردهای مختلفی هستند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- استاندارد ایزو 2-3834: 2015

- استاندارد ایزو 50001: 2015

- استاندارد ایزو 45001: 2018

- استاندارد ایزو 14001: 2015

- استاندارد ایزو 9001: 2015

- استاندارد HSE-MS

- پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری

تولیدات کارخانه فولاد هیربد زرندیه

در واحدهای تولیدی این مجتمع محصولات فولادی متعددی تولید می شوند که برخی از آن ها شامل موارد زیر است:

- شمش های فولادی یکی از تولیدات این کارخانه به حساب می آیند که مواد اولیه آن ها پس از انجام آزمون های کیفی، وارد خط تولید می شوند.

- میلگردهای تولید این کارخانه در سایزهای هشت تا پنجاه تولید می شوند و با نشان فولاد هیربد به بازار عرضه می گردند.

- لوله ها از دیگر محصولات تولیدی این مجتمع هستند که در شماره های صد و چهارده، صد و دو، هشتاد و هشت، هفتاد و شش و شصت ساخته می شوند.

- قوطی های مربعی و مستطیلی جزو پروفیل های تولید مجتمع فولاد هیربد زرندیه هستند که در اندازه های متنوع تولید می شوند.

- چهارچوب های رومی، مکزیکی، فرانسوی، معمولی و زهوار نیز جزو مقاطع باز تولید کارخانه فولاد هیربد زرندیه به حساب می آیند.

نظرات

نوشتن نظر