ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد جاوید بناب

فولاد جاوید بناب یکی از کارخانجات تولید کننده محصولات فولادی مختلف نظیر انواع نبشی و ناودانی است که در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و سه در استان آذربایجان شرقی تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود. این کارخانه با داشتن زمینی به مساحت هجده هزار متر مربع و زیربنایی بالغ بر سی هزار متر مربع، در شهرک صنعتی بناب واقع گردیده است. کارخانه فولاد جاوید بناب از نظر موقعیت جغرافیایی در منطقه ای استراتژیک قرار گرفته است؛ به نحوی که به جاده اصلی و خطوط ریلی کشور دسترسی مناسبی دارد و در عین حال دارای تمامی امکانات و زیر ساخت های لازم از جمله آب، برق و گاز است.

1 کارخانه

قیمت نبشی فولاد جاوید بناب

قیمت نبشی فولاد جاوید بناب

بروزرسانی: ۱۱:۴۷ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع نبشیضخامت (mm)طول (m)نوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
نبشی 40*40 سبک جاوید بناب 36

ثابت

26,881

نمودار قیمت
نبشی 40*30 جاوید بناب 36

ثابت

25,963

نمودار قیمت
نبشی 40*40 سبک جاوید بناب 46

ثابت

25,963

نمودار قیمت
نبشی 40*40 جاوید بناب 46

ثابت

25,963

نمودار قیمت
نبشی 50*30 سبک جاوید بناب 36

ثابت

26,881

نمودار قیمت
نبشی 50*30 جاوید بناب 36

ثابت

25,963

نمودار قیمت
نبشی 50*40 سبک جاوید بناب 46

ثابت

25,963

نمودار قیمت
نبشی 50*40 جاوید بناب 46

ثابت

25,963

نمودار قیمت
نبشی 50*50 سبک جاوید بناب 56

ثابت

25,963

نمودار قیمت
نبشی 50*50 جاوید بناب 56

ثابت

25,963

نمودار قیمت
نبشی 60*30 جاوید بناب 36

ثابت

26,881

نمودار قیمت
نبشی 60*40 جاوید بناب 46

ثابت

25,963

نمودار قیمت
نبشی 60*50 جاوید بناب 46

ثابت

25,963

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

این شرکت صنعتی با بهره گیری از نیروهای انسانی متخصص، سیستم ها و تجهیزات پیشرفته، واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه هایی کاملا مجهز، محصولات خود را مطابق با استانداردهای ملی و جهانی تولید می کند و در اختیار مشتریان قرار می دهد. شرکت فولاد جاوید بناب دارنده عنوان صادرکننده نمونه است و به همین سبب علاوه بر تامین نیاز کشور، محصولات خود را به بیش از چهارده کشور دنیا صادر می نماید.

افتخارات و استانداردهای کارخانه فولاد جاوید بناب

شرکت فولاد جاوید بناب در عرصه تولید، دارای افتخارات متعددی است و محصولات خود را مطابق با استانداردهایی تولید می کند که برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

- این شرکت سهامی خاص در حال حاضر با بیش از بیست سال سابقه درخشان در زمینه نورد گرم، توانسته است با تکیه بر نیروی های انسانی ماهر و باتجربه، رعایت استانداردها و توجه به نیازهای مختلف بازار کشور اروپایی، موفق به دریافت گواهینامه ce شود.

- کارخانه فولاد جاوید بناب در سال یک هزار و چهارصد به عنوان صادر کننده نمونه در کشور انتخاب شد و جزو تولیدکنندگانی است که محصولات خود را به کشورهای مختلف دنیا صادر می کند.

- این شرکت دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری است و برای تولید محصولات خود دارای استانداردهای مختلفی است که از جمله آن ها می توان به گواهینامه استاندارد ایزو 50001: 2018 اشاره نمود.

اهداف و چشم اندازها

فولاد جاوید بناب به عنوان تولید کننده نبشی بال مساوی نورد گرم با شیوه ای نوین در منطقه، اهداف و چشم اندازهای زیر را دنبال می کند:

- یکی از مهم ترین اهداف کارخانه فولاد جاوید بناب رعایت اصل مشتری مداری و توجه به نیاز مصرف کنندگان است. بر این اساس این شرکت با هدف جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود، تولید محصولاتی باکیفیت و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی را در اولویت اصلی فعالیت های خویش قرار داده است و همواره به این امر مفتخر است.

- مدیران این مجموعه صنعتی بر این باور هستند که در این صنعت، همواره باید همکاری دو طرفه و سود آوری وجود داشته باشد و تنها در این صورت است که آینده ای روشن برای هر دو طرف وجود دارد.

- کارخانه فولاد جاوید بناب در طی این سال ها توانسته است با تولید محصولات خود با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و ارائه آن ها مطابق با درخواست و نیاز مشتریان، جایگاهی خاص در بازارهای داخلی و خارجی به دست آورد و در کنار چشم اندازهای خود، طرح های توسعه ای مهمی را دنبال نماید.

مزیت های شرکت فولاد جاوید بناب

این شرکت صنعتی دارای مزایای مختلفی است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- یکی از اولویت های مهم کارخانه فولاد جاوید بناب تولید محصولات فولادی باکیفیت با رعایت الزامات استانداردهای جهانی است. بر این اساس این شرکت توانسته است محصولاتی قابل رقابت با تولیدکنندگان خارجی تولید کند و از این طریق به ارزآوری و جلوگیری از خروج ارز از کشور نیز کمک شایانی نماید.

- در این کارخانه سیستم های حرارت دهی به شمش های فولادی در کوره های پیش گرم و همچنین فرم دهی به مقاطع فولادی مختلف به نحوی کاملا مدرن، مکانیزه و با شیوه های مهندسی انجام می شود.

- فولاد جاوید بناب برای تولید سفارش های خاص برای مشتریان خود، به انواع ماشین آلات صنعتی مجهز است و بهترین خدمات مشاوره ای را نیز در اختیار آن ها قرار می دهد.

- تمامی ماشین آلات خطوط تولید نورد گرم کارخانه فولاد جاوید بناب دارای طراحی پیشرفته هستند.

- دفتر مهندسی و طراحی فولاد جاوید بناب به لطف بهره گیری از دانش و تخصص نیروهای انسانی فعال در بخش تولید و همچنین با داشتن سیستم ها و تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی، قادر است کلیه نیازهای مشتریان خود را در داخل و خارج کشور تامین نماید.

- این شرکت صنعتی دارای سیستم های بازرسی و نظارت دقیق و همچنین ارائه دهنده خدمات مشاوره ای مختلف به مشتریان خود است.

- فولاد جاوید بناب به لطف بهره گیری از پیشرفته ترین نرم افزارهای طراحی دنیا، قادر به ساخت کلیه قطعات به شکلی کاملا مجزا است و در عین حال با مونتاژ نمودن آن های در محیط نرم افزار، می تواند از نتیجه نهایی کار اطمینان حاصل نماید.

فعالیت های کارخانه فولاد جاوید بناب

مهم ترین اقدامات و فعالیت های این کارخانه به شرح زیر هستند:

- این شرکت صنعتی طراح و سازنده انواع مختلف جعبه دنده نظیر جعبه دنده های هم دور سه محور و چند محور، میز و نقاله های ثابت و متحرک، شارژ کوره و بسته بندی، گیربکس های سنگین و سبک خطوط تولید و همچنین قفسه و قیچی پروانه ای است.

- این کارخانه قادر به انجام نوسازی و ایجاد هر گونه تغییر در سیستم های خطوط نورد قدیمی است.

- فولاد جاوید بناب سازنده قطعات صنعتی مختلف و ارائه دهنده خدمات ماشین افزار سنگین و سبک و همچنین خدمات طراحی، تراش، تعبیه کالیبر، آج زنی و آماده سازی غلتک های فولادی است.

- کارخانه فولاد جاوید بناب طراح و سازنده تمامی قطعات یدکی مصرفی و همچنین قطعات فابریک خطوط تولید نورد گرم همچون پولی تسمه، چهار شاخه، رولیک، شفت گاردان و پیچ های مخصوص نگهدارنده و تجهیزات مرتبط با آن است.

- از دیگر اقدامات فولاد جاوید بناب می توان به انجام تعمیرات تمامی تجهیزات کهنه و فرسوده خطوط نورد و ارائه راهکارهای مناسب برای بهبود موثر سرعت تولید اشاره نمود. 

نظرات

نوشتن نظر