ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد بافق یزد

کارخانه فولاد بافق یزد، به عنوان یک واحد صنعتی برجسته در زمینه تولید فولاد تاسیس شده است. این کارخانه با نگاهی به توسعه صنعت فلزات و تأمین نیازهای رو به رشد بازار، در سال 1390 تأسیس شده است. این واحد با استفاده از تکنولوژی های نوین و تیم متخصص و متعهد، نقش مهمی در تأمین نیازهای صنعت ساخت و ساز، خودروسازی و سایر صنایع دارد؛ همچنین به عنوان یکی از عوامل اصلی توسعه اقتصادی منطقه یزد مطرح است. میلگردهای تولیدشده توسط کارخانه فولاد بافق یزد با علامت اختصاری BMISCO مشخص می شوند.

2 کارخانه

قیمت میلگرد بافق یزد

قیمت میلگرد بافق یزد

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 8 بافق یزدشاخه آجدارA3

-200

29,174

نمودار قیمت
میلگرد 10 بافق یزدشاخه آجدارA3

-200

27,523

نمودار قیمت
میلگرد 12 بافق یزدشاخه آجدارA3

-200

27,339

نمودار قیمت
میلگرد 14 بافق یزدشاخه آجدارA3

-200

26,147

نمودار قیمت
میلگرد 16 بافق یزدشاخه آجدارA3

-200

26,147

نمودار قیمت
میلگرد 18 بافق یزدشاخه آجدارA3

-200

25,963

نمودار قیمت
میلگرد 20 بافق یزدشاخه آجدارA3

-200

26,514

نمودار قیمت
میلگرد 22 بافق یزدشاخه آجدارA3

-200

25,963

نمودار قیمت
میلگرد 25 بافق یزدشاخه آجدارA3

-200

25,963

نمودار قیمت
میلگرد 28 بافق یزدشاخه آجدارA3

-200

25,963

نمودار قیمت
میلگرد 32 بافق یزدشاخه آجدارA3

-200

26,055

نمودار قیمت
میلگرد 32 بافق یزدشاخه آجدارA3

-200

-92

نمودار قیمت
قیمت میلگرد کلاف بافق یزد

قیمت میلگرد کلاف بافق یزد

بروزرسانی: ۱۱:۴۶ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع کلافآنالیزحالتنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
کلاف 5.5 بافق یزدRST34کلاف (نیم کشش)

ثابت

23,670

نمودار قیمت
کلاف 6.5 بافق یزدRST34کلاف (فوق کشش)

ثابت

22,936

نمودار قیمت
کلاف 8 بافق یزدRST34کلاف (فوق کشش)

ثابت

28,349

نمودار قیمت
کلاف 10 بافق یزدRST34کلاف (نیم کشش)

ثابت

24,128

نمودار قیمت
کلاف 5.5 بافق یزد1006کلاف (فوق کشش)

ثابت

28,532

نمودار قیمت
کلاف 6.5 بافق یزد1006کلاف (فوق کشش)

ثابت

28,440

نمودار قیمت
کلاف 5.5 بافق یزد1008کلاف (فوق کشش)

ثابت

23,761

نمودار قیمت
کلاف 6.5 بافق یزد1008کلاف (فوق کشش)

ثابت

23,394

نمودار قیمت
کلاف 8 بافق یزد1008کلاف (فوق کشش)

ثابت

27,523

نمودار قیمت
کلاف 10 بافق یزد1008کلاف (فوق کشش)

ثابت

29,450

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

معرفی کارخانه فولاد بافق یزد

شرکت فولاد بافق یزد از سال 1390 فعالیت خود را با تولید انواع میلگرد فولادی آغاز کرده است. این شرکت از مزیت های منحصر به فردی برخوردار است که از جمله آن ها می توان به موقعیت مکانی استراتژیک شرکت اشاره کرد. مهم ترین این مزیت ها هم مجاورت با معدن سنگ آهن مرکزی ایران؛ معدن چغارت است که به عنوان بهشت معادن ایران شناخته می شود.

شهرستان بافق که در مرکز جغرافیایی ایران واقع شده است، دسترسی این شرکت را به تمام نقاط کشور آسان کرده است. این شهرستان همچنین ارتباط مستقیم با جاده های ترانزیت و شبکه راه آهن را برای فولاد بافق فراهم کرده است. با این موقعیت مکانی، شرکت فولاد بافق یزد به عنوان یکی از مهم ترین تولیدکنندگان میلگرد در کشور، توانسته است نقش برجسته ای در صنعت فولاد ایران به عهده بگیرد.

این واحد صنعتی دارای چهار واحد تولیدی است که عبارتند از فولادسازی بافق، واحد نورد میلگرد بافق، واحد احیا فولاد بافق و واحد گندله سازی بافق. این واحدها با استفاده از فناوری های روز دنیا و منابع طبیعی محلی در تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین المللی به عنوان یکی از پیشگامان صنعت فولاد کشور شناخته می شود.

در سال 1394 کارخانه نورد میلگرد مجتمع فولاد بافق یزد با همکاری شرکت باسکوتکنیا، با ظرفیت تولید 550 هزار تن به بهره برداری رسید. این واحد تولیدی به تولید میلگرد با استاندارد A3 در سایزهای 8 الی 32 می پردازد و همچنین قادر به تولید میلگرد با طول سفارشی بر اساس نیازهای مشتریان است.

میلگرد بافق یزد دارای ویژگی های فیزیکی متمایزی از جمله تنش تسلیم 4هزار کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی 6هزار کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. همچنین، این محصول دارای تغییر شکل نسبی پلاستیک 16 درصد است که آن را به یک میلگرد خشک (ترد) برای استفاده در عملیات سیویل صنعتی و ساختمانی تبدیل کرده است. این نوع میلگرد معمولاً دارای آج جناقی است و با توجه به ویژگی های فنی برجسته خود در صنعت بازارهای مختلف به عنوان یک محصول با کیفیت و قابل اعتماد شناخته می شود.

محصولات کارخانه فولاد بافق یزد

انواع میلگردهای تولیدشده در کارخانه فولاد بافق عبارت اند از:

·       میلگرد ساده؛

·       میلگردهای آجدار جناقی؛

·       میلگردهای آجدار مارپیچ؛

·       میلگردهای آجدار مرکب.

میلگرد تولیدشده در کارخانه فولاد بافق یزد به دلیل استفاده از شمش مرغوب با درصد عالی از عناصر آلیاژی، جزو بهترین میلگردهای موجود در کشور محسوب می شود. این محصولات، به دلیل داشتن مواد اولیه با استانداردهای بالا و مشخصات دقیق تولیدی، توانایی حفظ کیفیت خود در مقابل انواع آزمایشات سنجش را دارد. این آزمایش ها عبارت است از آزمایش های مکانیکی از جمله آزمون های کشش، خمش و بازخمش.

خطوط و ظرفیت تولید کارخانه بافق یزد

- واحد نورد میلگرد با ظرفیت تولید 550 هزار تن در سال؛

- واحد گندله سازی با ظرفیت تولیدی 5 میلیون تن در سال؛

- واحد احیا مستقیم فولاد با ظرفیت تولید 1 میلیون تن در سال؛

- واحد ذوب و ریخته گری با ظرفیت تولید 1 میلیون تن در سال؛

- واحد نورد محصولات فولادی با ظرفیت تولید 550 هزار تن در سال.

خصوصیات میلگرد بافق یزد

ویژگی های میلگردهای تولیدی کارخانه فولاد یزد به شرح زیر است.

- اعمال رژیم حرارتی یکنواخت با کوره پیش گرم؛

- قابلیت حرارت دهی شمش 130 و 150 با طول 12 متر با حداقل میزان اکسیداسیون و دی کربنه شدن؛

- استفاده از تکنولوژی روز اروپا جهت تولید محصول با ابعاد و تلرانس استاندارد و خواص مکانیکی مناسب؛

- بسته بندی منظم و استفاده از جرثقیل مجهز به مگنت برای جابه جا کردن میلگرد جهت جلوگیری از خم شدگی و واردشدن آسیب مکانیکی به میلگرد در زمان بارگیری.

- میلگردهای تولیدشده توسط کارخانه فولاد بافق یزد با علامت اختصاری BMISCO مشخص می شوند.

چشم انداز و آینده کارخانه

شرکت مجتمع فولاد بافق به عنوان تولیدکننده انواع میلگردهای آجدار و ساده فولادی شناخته می شود. این کارخانه به منظور تسهیل توسعه صنعتی کشور و تأکید بر مفهوم مشارکت در این توسعه، نظام مدیریت یکپارچه کیفیت و زیست محیطی را به عنوان یکی از اولویت های اساسی خود قرار داده است. این تلاش به منظور بهبود مستمر فرآیندهای تولید و کیفیت محصولات صورت می گیرد.

این شرکت، جهت تأمین ایمنی و سلامت شغلی کارکنان خود، به استانداردهای بین المللی ISO9001 (سیستم مدیریت کیفیت)، ISO14001 (سیستم مدیریت زیست محیطی) و OHSAS18001 (سیستم مدیریت ایمنی و سلامت شغلی) به عنوان الگو و استانداردهای راهنما متعهد شده است. این الگوها باعث بهبود مداوم در سطح کیفیت محصولات، محافظت از محیط زیست و حفظ سلامت و ایمنی کارکنان می شوند.

با تأکید بر این استانداردها، مجتمع فولاد بافق نه تنها به عنوان یک تولیدکننده معتبر محصولات فولادی؛ بلکه به عنوان یک نمونه الگو در پیاده سازی نظام های مدیریتی جهت افزایش کیفیت و ایمنی در صنعت شناخته می شود.


کارخانه فولاد بافق یزد به عنوان یکی از واحدهای برجسته در صنعت فولاد کشور به تولید انواع محصولات فولادی با کیفیت عالی شناخته شده است. با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و مدیریت مدرن، کارخانه فولاد بافق یزد توانسته است محصولاتی با استانداردهای بین المللی را با مشخصات فنی برجسته تولید کند.

واحد صنعتی بافق یزد از مزیت های استراتژیک مکانی مانند مجاورت با معدن سنگ آهن مرکزی ایران به عنوان یک نهاد صنعتی برجسته شناخته می شود. همچنین، با اجرای نظام مدیریت یکپارچه کیفیت، زیست محیطی، ایمنی و سلامت شغلی مطابق با استانداردهای بین المللی، کارخانه فولاد بافق به بهبود مداوم فرآیندهای تولید و ارائه محصولات با کیفیت تأکید می کند.

تولید میلگردهای با کیفیت آجدار و ساده فولادی، استفاده از شمش مرغوب و رعایت استانداردهای مکمل، این واحد را به یکی از تأثیرگذارترین تولیدکنندگان فولاد در کشور تبدیل کرده است. در کنار تعهد به ارتقای محصولات و استفاده از تکنولوژی های نوین، کارخانه فولاد بافق یزد نمادی از پیشرفت صنعت فولاد ایران بوده و نقش مهمی در توسعه اقتصادی و صنعتی منطقه یزد دارد.


نظرات

نوشتن نظر