ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه آریان فولاد

نورد آریان فولاد یکی از شرکت های صنعتی فعال در حوزه تولید محصولات فولادی است که در سال یک هزار و سیصد و هشتاد در شهرستان بویین زهرا تاسیس شد و فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود. در حال حاضر کارخانه آریان فولاد در زمینی به مساحت دویست و بیست هزار متر مربع، در کیلومتر پانزده جاده بویین زهرا به اشتهارد و در ده کیلومتری شهرک صنعتی اشتهارد واقع شده است که از سمت جنوب شرقی به استان قزوین منتهی می گردد. این شرکت صنعتی در طی این سال ها توانسته با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و ماشین آلات صنعتی دنیا و با استفاده از دانش فنی و تخصص مهندسین ایرانی، محصولات باکیفیتی از جمله انواع تیرآهن، ناودانی، نبشی، میلگرد و ریل را تولید نماید. کارخانه نورد آریان فولاد با تولیدات گسترده خود در این سال ها، به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان بخش خصوصی مقاطع فولادی در کشور و خاورمیانه شناخته می شود که علاوه بر تامین بخش اعظمی از محصولات فولادی مورد نیاز صنایع داخلی، توانسته است با ورود به بازارهای خارجی محصولات خود را به بسیاری از کشورهای همسایه از جمله ترکیه، ارمنستان و افغانستان نیز صادر نماید و از این طریق برای کشور ارزآوری بسیاری داشته باشد.

3 کارخانه

قیمت نبشی آریان فولاد

قیمت نبشی آریان فولاد

بروزرسانی: ۱۱:۴۷ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع نبشیضخامت (mm)طول (m)نوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
نبشی 40*4036

ثابت

26,239

نمودار قیمت
نبشی 40*4046

ثابت

25,596

نمودار قیمت
نبشی 50*5046

ثابت

25,596

نمودار قیمت
نبشی 50*50 56

ثابت

25,596

نمودار قیمت
نبشی 60*6056

ثابت

25,596

نمودار قیمت
نبشی 70*7056

ثابت

25,596

نمودار قیمت
نبشی 70*7076

ثابت

25,596

نمودار قیمت
نبشی 80*8086

ثابت

25,596

نمودار قیمت
نبشی 100*100106

ثابت

26,055

نمودار قیمت
نبشی 120*120 126

ثابت

26,055

نمودار قیمت
قیمت میلگرد آریان فولاد

قیمت میلگرد آریان فولاد

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 10 آریان فولادشاخه آجدارA2

-550

26,009

نمودار قیمت
میلگرد 12 آریان فولادشاخه آجدارA2

-650

25,183

نمودار قیمت
میلگرد 10 آریان فولادشاخه آجدارA3

-550

26,101

نمودار قیمت
میلگرد 12 آریان فولادشاخه آجدارA3

-650

25,367

نمودار قیمت
میلگرد 14 آریان فولادشاخه آجدارA3

-450

25,092

نمودار قیمت
میلگرد 16 آریان فولادشاخه آجدارA3

-450

25,092

نمودار قیمت
میلگرد 18 آریان فولادشاخه آجدارA3

-450

25,092

نمودار قیمت
میلگرد 20 آریان فولادشاخه آجدارA3

-450

25,092

نمودار قیمت
میلگرد 22 آریان فولادشاخه آجدارA3

-450

25,092

نمودار قیمت
میلگرد 25 آریان فولادشاخه آجدارA3

-450

25,092

نمودار قیمت
قیمت تیرآهن آریان فولاد

قیمت تیرآهن آریان فولاد

بروزرسانی: ۱۱:۴۷ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع تیرآهنطول (m)وزننوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
تیرآهن 16 آریان فولاد12185

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
تیرآهن 18 آریان فولاد12215

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
تیرآهن 20 آریان فولاد12265

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
تیرآهن 22 آریان فولاد12325

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
تیرآهن 24 آریان فولاد12360

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
تیرآهن 27 آریان فولاد12435

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

مزیت های کارخانه نورد آریان فولاد

کارخانه فولاد آریان به عنوان یکی از مجموعه صنعتی عظیم در کشور، مزیت های فراوانی دارد که برخی از آن ها به شرح زیر است:

- این مجموعه پس از راه اندازی و تاسیس توانسته است برای بسیاری از افراد متخصص اشغال زایی کند، به طوری که در حال حاضر بیش از هزار نفر در این شرکت مشغول به خدمت در امر تولید هستند.

- این کارخانه با تولید گسترده محصولات فولادی مختلف، بخش اعظمی از نیاز داخلی کشور را تامین می کند و از این طریق نیاز به واردات و خروج ارز از کشور را به حداقل ممکن می رساند.

- با توجه به قرار داشتن این کارخانه در یکی از مناطق محروم کشور، این شرکت صنعتی توانسته برای بسیاری از ساکنان منطقه بویین زهرا اشغال آفرین باشد. اکنون در حدود هشتاد درصد افراد شاغل در مجموعه و کارخانه نورد آریان فولاد در منطقه بویین زهرا زندگی می کنند و این کارخانه توانسته است در کارآفرینی برای ساکنان استان قزوین، سهم مهمی داشته باشد.

- از آنجایی که این کارخانه با بازار تهران و همچنین منطقه شمال کشور فاصله چندانی زیادی ندارد، بنابراین این مسئله موجب می شود تا هزینه های مربوط به حمل و نقل به کمترین میزان ممکن برسد و در عین حال در مصرف انرژی نیز صرفه جویی گردد و آلودگی هوا نیز کاهش یابد.

- کلیه محصولات فولادی این شرکت مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی تولید می شوند و بنابراین با خیالی آسوده می توان نسبت به تهیه آن ها اقدام نمود.

- این شرکت در راستای رونق اقتصادی کشور، پس از احداث کارخانه و گام نهادن در مسیر تولید، محصولات فولادی خود را در بازار بورس فلزات تهران عرضه نمود.

- بهره گیری این کارخانه از تجهیزات بسیار پیشرفته تولیدی که از برندهای مطرحی نظیر مانیسمان دماگ آلمان، دانیلی ایتالیا و همچنین ان ان کی ژاپن تهیه گردیده است، موجب کیفیت بالای محصولات تولیدی کارخانه نورد آریان فولاد شده است. از سوی دیگر این تجهیزات دارای استانداردهای لازم در امر تولید هستند که علاوه بر صرفه اقتصادی، به حفاظت از محیط زیست نیز کمک می کند.

- این شرکت صنعتی دارای دو سایت مجزا است که تنها با یکدیگر در حدود یک کیلومتر فاصله دارند و به همین دلیل دسترسی به آن ها بسیار آسان است.

خطوط تولید کارخانه نورد آریان فولاد

این مجموعه صنعتی بزرگ دارای واحدهای تولیدی متعددی است که در این قسمت به آن ها اشاره می کنیم:

1. واحدهای نورد میلگرد

این واحدهای تولیدی در کارخانه آریان فولاد دارای خطوط تولید زیر است:

- خط نورد میلگرد شماره یک

در این خط تولید، انواع میلگردهای ساده و آجدار در قطرهای مختلف از ده تا سی و دو میلی متر تولید می شوند. ظرفیت تولید خط نورد میلگرد شماره یک این کارخانه، هفتصد و هشتاد هزار تن در سال است.

- خط نورد میلگرد شماره دو

در این خط تولید نیز میلگردهای ساده و آجدار تولید می شوند و پس از بسته بندی و بارگیری در اختیار مشتریان قرار می گیرند. میلگردهای خط نورد میلگرد شماره دو کارخانه نورد آریان فولاد با ظرفیت تولید ششصد هزار تن در سال، در قطرهای ده الی سی و دو میلی متری تولید می شوند.

- خط نورد میلگرد شماره سه

خط تولید میلگرد شماره سه کارخانه آریان فولاد نیز دارای ظرفیت تولید سالانه ششصد هزار تن میلگرد ساده و آجدار است که این محصولات فولادی در قطرهای ده تا سی و دو میلی متری ساخته می شوند.

2. واحدهای نورد مقاطع سنگین و نیمه سنگین

مقاطع فولادی سنگین و نیمه سنگین این کارخانه صنعتی، در خطوط تولید مقاطع سنگین و نیمه سنگین به صورت زیر ساخته می شوند:

- خط نورد مقاطع شماره یک

در این خط نورد، مقاطع سنگین و نیمه سنگین گوناگون از جمله انواع تیرآهن، نبشی های بال مساوی و بال نامساوی، ناودانی، ریل های سبک و تسمه های فولادی ساخته می شوند. ظرفیت تولید خط نورد مقاطع شماره یک کارخانه نورد آریان فولاد سالانه پانصد و بیست هزار تن است.

- خط نورد مقاطع شماره دو

در این خط تولید، انواع نبشی های سبک و تسمه های فولادی تولید می شود. گفتنی است که خط تولید نورد مقاطع کارخانه نورد آریان فولاد دارای ظرفیت تولید سالانه پانصد و بیست هزار تن است.

3. واحدهای ذوب و ریخته گری

در این کارخانه صنعتی، واحدهای ذوب و ریخته گری شامل خطوط ذوب زیر می شوند:

- خط ذوب شماره یک

خط ذوب شماره یک مجهز به کوره قوس الکتریکی بیست تنی است. ظرفیت تولید این خط ذوب، سالانه دویست هزار تن انواع بیلت، شمش ساختمانی و بلوم است.

- خط ذوب شماره دو

این خط تولید مجهز به دو کوره القایی بیست تنی است. در این خط تولید انواع بیلت، بلوم و شمش با ظرفیت سیصد هزار تن در سال تولید می شود.

- خط ذوب شماره سه

خط ذوب شماره سه کارخانه نورد آریان فولاد با بهره گیری از سه کوره القایی پنجاه تنی، قادر به تولید انواع شمش های ساختمانی، بلوم و بیلت با ظرفیت سالانه پانصد هزار تن است.

4. سایر واحد های تولیدی

از دیگر واحدهای تولیدی فعال در این کارخانه می توان به واحد های تولید اکسیژن با دو خط تولید شماره یک و دو برای تولید گازهای صنعتی و همچنین واحد ماشین کاری و غلتک تراشی اشاره نمود. 

نظرات

نوشتن نظر