ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه آیین صنعت

کارخانه فولاد آیین صنعت به عنوان یک واحد صنعتی پیشرو و باتجربه در زمینه تولید میلگرد ساده و صنعتی، نقش بارزی در صنعت فلزات ایفا می کند. این کارخانه با بهره گیری از فناوری های روز و استفاده از استانداردهای بین المللی، با تولید محصولاتی با کیفیت بالا و استحکام مناسب پیشرفت روزافزونی دارد. کارخانه آیین صنعت یکی از تولیدکنندگان میلگرد باکیفیت در ایران است که در سال 1383 در شهر تهران تاسیس شد. این کارخانه در زمینه تولید و توزیع انواع میلگرد ساده صنعتی فعالیت دارد و محصولات خود را با رعایت استانداردهای روز دنیا به بازار عرضه می کند. میلگرد تولیدی توسط آیین صنعت، به عنوان میلگرد ساده شناخته شده است و در بازار به عنوان محصولاتی با سطح صاف، صیقلی و بدون آج عرضه می شود. مصرف و کاربردهای میلگرد ساده نسبت به میلگرد آجدار، تفاوت های چشمگیری دارد.

1 کارخانه

قیمت میلگرد ساده آیین صنعت

قیمت میلگرد ساده آیین صنعت

بروزرسانی: ۱۱:۴۷ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردآنالیزحالتنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 10 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

25,924

نمودار قیمت
میلگرد 12 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

25,924

نمودار قیمت
میلگرد 14 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

25,924

نمودار قیمت
میلگرد 16 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

26,927

نمودار قیمت
میلگرد 18 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

26,927

نمودار قیمت
میلگرد 20 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

26,927

نمودار قیمت
میلگرد 22 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

26,927

نمودار قیمت
میلگرد 25 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

26,927

نمودار قیمت
میلگرد 28 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

26,927

نمودار قیمت
میلگرد 30 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

26,927

نمودار قیمت
میلگرد 32 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

26,927

نمودار قیمت
میلگرد 34 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

26,927

نمودار قیمت
میلگرد 36 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

26,927

نمودار قیمت
میلگرد 38 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

26,927

نمودار قیمت
میلگرد 40 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

26,927

نمودار قیمت
میلگرد 42 آیین صنعتA1شاخه 6 متری

ثابت

26,927

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

محصولات کارخانه آیین صنعت

کارخانه فولاد آیین صنعت به عنوان یک واحد صنعتی فعال در حوزه صنعت محصولات متنوعی را عرضه می کند که در ادامه معرفی می کنیم.

· انکربولت یا پیچ چفتی

انکربولت دارای مدل های متنوعی است و مقاومت آن ها با یکدیگر تفاوت دارد. انکربولت با نام دیگر پیچ چفتی هم شناخته می شود؛ زیرا معمولا برای چفت کردن قطعات فولادی مورد استفاده قرار می گیرد. انکربولت استاندارد دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و به دلیل استحکام مناسب خود در پروژه های کوچک و بزرگ عمرانی به کار می رود. ضد خوردگی و ضد زنگ بودن هم از ویژگی های مهم این محصولات محسوب می شوند.

میلگردهای تولیدشده در این کارخانه، مطابق با استانداردهای کشور روسیه ساخته می شوند و به سه دسته تقسیم می شوند. این دسته ها شامل میلگرد نوع 1 (A1)، میلگرد نوع دو (A2) و میلگرد نوع سه (A3) می شوند. مقاومت تسلیم، درصد تغییر و استحکام کششی هر کدام از این میلگردها متفاوت است. هر کارخانه فولادسازی برای تشخیص آسان تر محصولاتش، علامت انحصاری روی آن ها حک می کند.

· میلگرد تلرانس روغنی

در این واحد صنعتی، محصولات میلگرد تلرانس روغنی به صورت سنگ خورده، پیلینگ، تک پولیش و دوپولیش تولید می شوند. شرکت نورد فولاد آیین صنعت با توجه به نیازها و استانداردهای مرتبط، میلگردهای تلرانس را در ابعاد و اندازه های متنوعی تولید کرده و آن ها را به بازار عرضه می کند.

در این زمینه، اطلاعات فنی حائز اهمیت است؛ اطلاعاتی مانند نحوه آلیاژسازی و فرآیند تولید به صورت تلرانس باید به صورت روشن و واضح روی میلگردها حک شده باشد. این اطلاعات به خریداران کمک می کند تا در فرآیند خرید، انتخابی هوشمندانه تر داشته باشند و به تناسب با نیازهای خود، محصول مناسب را انتخاب کنند.

· میلگرد ساده CK45

شرکت آیین صنعت با استفاده از فولاد نوع CK45، میلگردهایی با سایزهای متنوع در بازه 8 تا 200 میلی متر تولید می کند. این محصولات، جهت افزایش مقاومت کششی بتن در صنعت ساختمان سازی به کار می روند. بنابراین، میلگردهای CK45 از اهمیت بسیاری در ایجاد سازه های مستحکم و مقاوم برخوردار هستند.

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد فولاد CK45، این محصولات به عنوان عنصر اصلی در ساختمان ها به کار گرفته می شوند. بدون وجود میلگرد، بتن نمی تواند مقاومت و استحکام کافی را به دست آورده و در صنعت ساختمان سازی به نحو احسن اجرا شود. از این رو، محصولات میلگرد ارائه شده توسط شرکت نورد فولاد آیین صنعت به عنوان یک انتخاب اساسی در پروژه های ساختمانی مورد توجه و استفاده قرار می گیرند.

· میلگرد پولیش

میلگرد پولیش، به دسته فولاد های براق تعلق دارد و لازم به ذکر است که پس از انجام عملیات پولیش، به حالت براق در می آید. این نوع میلگرد در فرآیند و عملیات فولاد گرم تهیه می شود و دارای سطحی صاف است. میلگرد تلرانس تک پولیش در اندازه های مختلف، از 8 تا 150 میلی متر در کارخانه های فولادسازی تولید می شود.

کاربرد میلگردهای کارخانه آیین صنعت

میلگرد ساده آیین صنعت گسترده ترین کاربردهای خود را در صنعت اتصالات، قطعات خودروسازی و به هم فشردن اتصالات زیربنایی در ساخت جاده ها و بزرگراه ها، همچنین در ساخت ستون های مارپیچی دارد. با سطح مقطع دایره ای، این میلگردها به طور متداول در صنایع مختلف کاربرد یافته و تأثیر زیادی در حوزه های صنعتی، زیرساختی و تجاری داشته اند. هرچند که در صنعت ساختمان کاربرد کمتری دارند؛ اما می توانند در اجزایی چون پایه ها، تیرها، دیوارها، تیغه های دیوارها، بالابرها، محصولات پیش ساخته و پایه های بتنی هم به کار روند.

نکات مهم هنگام خرید

آیین صنعت به عنوان یک تولیدکننده برجسته میلگرد ساده و صنعتی با کیفیت و مرغوبیت بالا شناخته می شود. در صورت تمایل به خرید میلگرد ساده آیین صنعت، به نکات زیر باید توجه کنید:

- میزان مقاومت در برابر زنگ زدگی

- قابلیت انعطاف پذیری میلگرد

- قابلیت کشسانی میلگرد

- خصوصیات فیزیکی میلگرد

- مقایسه عرضه کنندگان مختلف میلگرد آیین صنعت


این کارخانه با تلفیق دقت در تولید، نوآوری در فرآیندها و توجه به نیازهای بازار، به عنوان یک واحد برجسته از ارائه محصولات با کیفیت در صنعت فلزات شناخته می شود. این کارخانه با بهره مندی از بهترین استانداردها، کیفیت بی نظیر و تعهد به رشد و پیشرفت، نه تنها به عنوان یک تولیدکننده، بلکه به عنوان یک نماد از توانمندی و کارآفرینی شناخته می شود. این کارخانه با بهره گیری از فناوری روز و تیمی متخصص، توانسته است به نیازهای متنوع بازار پاسخ دهد و محصولاتی با استحکام و با قابلیت های فوق العاده تولید کند. 


نظرات

نوشتن نظر