ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه صبا فولاد زاگرس

صبا فولاد زاگرس یکی از شرکت های بزرگ صنعتی سهامی خاص است که در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و هشت در استان چهارمحال و بختیاری تاسیس شد. این شرکت صنعتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی نسبت به احداث کارخانه ای در زمینی به مساحت دویست و هفتاد هزار مربع در شهرک صنعتی سفید دشت اقدام نمود. این کارخانه دارای واحدهای فولاد سازی و ساخت مقاطع فولادی با ظرفیت اسمی سالانه چهار صد و پنجاه هزار تن است که واحد تولید مقاطع فولادی آن در سال یک هزار و سیصد و نود و نه، به بهره برداری رسید. کارخانه صبا فولاد زاگرس به لطف بهره گیری از جدیدترین فناوری های روز دنیا و با سفارش تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز خود از شرکت اروپایی سی وی اس، توانسته است علاوه بر تولید محصولات باکیفیت، میزان آلودگی محیط زیست و مصرف انرژی را به حداقل ممکن برساند. شایان ذکر است که واحد تولید مقاطع فولادی این شرکت در سال های یک هزار و سیصد و هشتاد و نه و یک هزار و سیصد و نود، موفق به دریافت عنوان طرح نمونه از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان شد.

1 کارخانه

قیمت میلگرد زاگرس

قیمت میلگرد زاگرس

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 10 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3

-100

26,422

نمودار قیمت
میلگرد 12 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3

-100

25,505

نمودار قیمت
میلگرد 14 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3

-100

24,587

نمودار قیمت
میلگرد 16 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3

-100

24,587

نمودار قیمت
میلگرد 18 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3

-100

24,587

نمودار قیمت
میلگرد 20 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3

-100

24,587

نمودار قیمت
میلگرد 22 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3

-100

24,587

نمودار قیمت
میلگرد 25 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3

-100

24,587

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

اهداف و خطی مشی شرکت صبا فولاد زاگرس

این شرکت صنعتی به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح انواع میلگرد، با تکیه بر اصل مشتری مداری جهت تولید محصولاتی مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی، اهداف زیر را دنبال می کند:

- حفظ و ارتقا مستمر کیفیت محصولات تولید کارخانه صبا فولاد زاگرس جهت پاسخگویی هر چه بهتر به نیاز مشتریان

- معرفی و عرضه محصولات در بازارهای داخلی و خارجی به بهترین وجه ممکن

- توجه به حفظ محیط زیست و تلاش برای توسعه پایدار آن از طریق آلوده نکردن آب، خاک و هوا

- رعایت استانداردهای لازم در محیط کار، جهت حفظ و بهبود سلامت و ایمنی افراد شاغل در این بخش ها

- کمک به کامل کردن زنجیره تولید فولاد

واحدهای تولیدی کارخانه صبا فولاد زاگرس

شرکت صبا فولاد زاگرس با احداث مجتمع صنعتی خود در سفید دشت استان چهارمحال و بختیاری، طی چند مرحله اجرایی توانست با تولید انواع مفتول، میلگردهای صنعتی و ساختمانی به شکل کلاف، میلگردهای آجدار و همچنین شمش های فولادی نقش مهمی در بازار محصولات فولادی ایفا کند. این واحدهای تولیدی به شرح زیر هستند:

- واحد تولید مقاطع فولادی

این شرکت در فاز اول خود، کارخانه نورد مقاطع فولادی را با همکاری شرکت های داخلی و خارجی و با بهره گیری از تکنولوژی، تجهیزات و ماشین آلات کمپانی زیمنس و سی وی اس احداث کرد. هدف از راه اندازی این خط تولید، استفاده از دانش متخصصین مجرب جهت طراحی و ساخت محصولات باکیفیت با رعایت مسائل محیط زیستی و مصرف بهینه انرژی بود. این خط تولید با داشتن کوره های پیش گرم مدرن، بسترهای خنک کننده، سیستم ترمکس و بسته بندی خودکار محصولات، دارای ظرفیت تولید چهارصد و بیست هزار تن در سال است. تولیدات این خط تولید کارخانه صبا فولاد زاگرس پس از گذراندن تست های خمش و کشش، گواهی کیفیت دریافت می کنند.

- واحد تولید میلگرد و مفتول

این شرکت در مرحله بعد اقدام به اجرای طرح توسعه خط نورد نمود. در این واحد انواع میلگرد و مفتول صنعتی و ساختمانی به شکل کلاف و در اندازه های پنج و نیم الی بیست میلی متر تولید می شود.

- واحد تولید شمش فولادی

شرکت صبا فولاد زاگرس در گام سوم، تصمیم دارد کارخانه فولادسازی خود را برای تولید شمس های فولادی راه اندازی نماید که بسیاری از اقدامات لازم برای انجام این کار نیز صورت گرفته است.

گواهینامه های کارخانه صبا فولاد زاگرس

با توجه به آنکه سیستم مدیریت یکپارچه کیفیت و همچنین حفظ محیط زیست برای این شرکت ایرانی در اولویت قرار دارد، بنابراین صبا فولاد زاگرس قراردادی را با کمپانی جی سی ال انگلیس به امضاء رساند و طی مشاوره های متعدد با این شرکت، توانست گواهینامه های زیر را دریافت نماید:

 - گواهینامه ایزو 9001: 2015

- گواهینامه ایزو 14001: 2015

- گواهینامه ایزو 45001: 2018


کارخانه صبا فولاد زاگرس با توجه به سیاست هایی که برای صادرات میلگرد و عرضه آن ها در بازارهای خارجی داشت، برای دریافت گواهینامه های بین اللملی نیز اقدام نمود و پس از ارائه نمونه محصولات تولیدی و انجام امور اداری مرتبط، موفق به کسب گواهینامه های معتبر زیر شد:

- گواهینامه استاندارد کشور روسیه برای تولید میلگرد

- گواهینامه استاندارد کشور انگلستان برای تولید میلگرد

- گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا برای تولید میلگرد

مواد اولیه کارخانه صبا فولاد زاگرس

این کارخانه مواد اولیه مورد نیاز برای خط تولید محصولات خود را از کارخانه های مطرح فولادی سازی تهیه می کند. کارخانه های طرف قرارداد شرکت صبا فولاد، همگی شمش ها را با آهن اسفنجی و در کوره قوس الکتریکی تولید می‌کنند و در این فرآیند از آهن قراضه استفاده نمی کنند. بنابراین شمش های تولید این کارخانه ها دارای حداقل عناصر مضر هستند و از کیفیت بالاتری برخوردار اند. در نهایت نیز شمش های فولادی خریداری شده، پس از بازرسی های زیر به عنوان مواد اولیه کارخانه صبا فولاد وارد خط تولید می شوند:

- بررسی ابعاد و اندازه های شمش ها

- بررسی کیفیت ظاهری و کنترل ایرادات متالوژیکی

- بررسی گواهینامه شمش ها

- انجام نمونه گیری برای تست و بررسی شیمیایی شمش ها

آزمایشگاه های صبا فولاد زاگرس

این شرکت ایرانی برای کنترل مستمر کیفیت محصولات و دستیابی به تولیداتی باکیفیت بالاتر، علاوه بر تجهیزات مدرن دارای پرسنلی باتجربه است که وظیفه انجام انواع تست ها و آزمایش ها برای رعایت استانداردهای لازم را بر عهده دارند. کارخانه صبا فولاد زاگرس، تست های مورد نیاز برای کنترل کیفیت محصولات را در آزمایشگاه های زیر انجام می دهد:

- آزمایشگاه مکانیکی

در این آزمایشگاه تست دقیق مقاطع فولادی پیش از عرضه به بازار توسط دستگاه های زیر انجام می شود:

- تست کشش مقاطع توسط دستگاه مجهز به سنسوری خاص برای کنترل دقیق طول با ظرفیت صد تن

- تست مکانیکی مقاطع توسط دستگاه خم و باز با ظرفیت بیست تن

- تست سختی مقاطع توسط دستگاه سختی سنج

- آزمایشگاه کوانتومتری

این آزمایشگاه مجهز به تجهیزاتی آلمانی است که از آن ها برای بررسی شمش های مورد استفاده در کارخانه صبا فولاد زاگرس، میلگردها و همچنین سایر قطعه های مورد استفاده بهره گرفته می شود.نظرات

نوشتن نظر