ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه سیادن ابهر

کارخانه فولاد ابهر در کیلومتر 7 جاده تاکستان، یکی از بزرگ ترین کارخانه های فعال کشورمان در زمینه تولید فلزات است. این کارخانه در استان زنجان واقع شده و به عنوان یکی از برجسته ترین نام های تجاری کشور شهرت دارد. عمده محصول تولیدی این کارخانه میلگرد در قطرهای 8 الی 32 سانتی  متر است. کارخانه سیادن ابهر با تولید قطعات فولادی مختلف، نقش زیادی در خودکفایی کشور در زمینه این نوع قطعات دارد. با توجه سطح کیفی استاندارد این مجموعه برخی از محصولات کارخانه فولاد ابهر به بازارهای جهانی صادر می  شود. این مجموعه بزرگ و پر رونق در زمینی گسترده به مساحت 24 هزار مترمربع بنا شده است.

1 کارخانه

قیمت میلگرد سیادن ابهر

قیمت میلگرد سیادن ابهر

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 8 سیادن ابهرشاخه آجدارA2

-100

27,798

نمودار قیمت
میلگرد 10 سیادن ابهرشاخه آجدارA2

-100

25,872

نمودار قیمت
میلگرد 12 سیادن ابهرشاخه آجدارA2

-100

25,872

نمودار قیمت
میلگرد 8 سیادن ابهرشاخه آجدارA3

-100

27,982

نمودار قیمت
میلگرد 10 سیادن ابهرشاخه آجدارA3

-100

26,239

نمودار قیمت
میلگرد 12 سیادن ابهرشاخه آجدارA3

-100

26,239

نمودار قیمت
میلگرد 14 سیادن ابهرشاخه آجدارA3

-100

25,229

نمودار قیمت
میلگرد 16 سیادن ابهرشاخه آجدارA3

-100

25,229

نمودار قیمت
میلگرد 18 سیادن ابهرشاخه آجدارA3

-100

25,229

نمودار قیمت
میلگرد 20 سیادن ابهرشاخه آجدارA3

-100

25,229

نمودار قیمت
میلگرد 22 سیادن ابهرشاخه آجدارA3

-100

25,229

نمودار قیمت
میلگرد 25 سیادن ابهرشاخه آجدارA3

-100

25,229

نمودار قیمت
میلگرد 28 سیادن ابهرشاخه آجدارA3

-100

25,413

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

آشنایی با کارخانه سیادن ابهر

ساختمان این مجموعه شامل واحدهای اداری، خط تولید و انبار نگهداری مواد اولیه و محصولات تولیدی می  شود. انبار این مجموعه به مساحت 7 هزار مترمربع، ظرفیت زیادی برای نگهداری اقلام تولیدی دارد. کارخانه سیادن ابهر بخش زیادی از رونق اقتصادی استان زنجان را به خود اختصاص داده و از جمله برجسته  ترین واحدهای تولیدی این استان به شمار می  آید. در حال حاضر قریب به 250 نفر تنها در بخش تولیدی این کارخانه مشغول به  کار هستند. لازم به ذکر است با در نظر گرفتن اشتغال غیر مستقیم، این مرکز تولیدی 500 فرصت شغلی را در جامعه فراهم کرده است.

میگردهای آجدار در گریدهای A2  و  A3 و در اندازه 10 تا 22 سانتی  متر، از پرفروش  ترین محصولات این کارخانه هستند.

بررسی انواع میلگرد تولیدی در کارخانه ابهر

اصلی  ترین محصول کارخانه سیادن ابهر میلگرد فولادی است که با ظرفیت 288 هزار تن در سال تولید می  شود. این ظرفیت عظیم بخش زیادی از نیاز بازارهای داخلی را تامین می کند. متقضایان میلگرد فولاد ابهر می  توانند خرید و فروش آن را از طریق بازار بورس یا به  صورت مستقیم انجام دهند. خرید و فروش از طریق بازار بورس پیچیدگی های زیادی دارد، افراد عادی بهتر است برای خرید این محصول به سراغ خرید مستقیم بروند.

فروش محصولات فولادی کارخانجات عموما از طریق واسطه  ها و مراکز فروش صورت می  پذیرد. در چنین شرایطی برش، فرمینگ و جابه جایی محصولات به شهرهای دیگر برای متقاضی راحت  تر خواهد بود. لازم به ذکر است میلگرد کارخانه فولاد ابهر در سایز و اندازه های متفاوتی در کارخانه تولید می شود و عموما نیازی به برش برای تغییر سایز پیدا نخواهد کرد.

محصولات کارخانه سیادن ابهر

در کارخانه سیادن ابهر محصولات فولادی متنوعی تولید می  شود، که مهم  ترین آن ها عبارت  اند از:

میلگرد A2

این محصول فولادی یکی از باکیفیت  ترین تولیدات کارخانه سیادن ابهر است، که بر اساس به  روزترین روش  های استاندارد دنیا تولید شده است. مواد اولیه این محصول عبارت  اند از: کربن، سیلیسم، منگنز، فسفر و گوگرد. میلگرد A2 استفاده های متنوع و گسترده  ای در صنعت ساختمان  سازی دارد، به  ویژه در فضاهایی که به شکل  پذیری میلگرد نیاز است. این نوع میلگرد قابلیت جوشکاری دارد اما توصیه می  شود در صنایعی که با جان انسان سروکار دارد این اقدام روی آن انجام نشود. در مقابل از این محصول می  توان برای خاموت و مش  بندی ساختمان، ساخت تیر و تیرچه بتنی و ساخت ستون استفاده کرد.

میلگرد A3

مدل A3 یکی دیگر از میلگرد های استاندارد کارخانه فولاد ابهر است. متقضایان این محصول عموما از آن به  عنوان میلگرد طولی در پی ها، بتن  ریزی  ها و دیوارهای برشی استفاده می کنند. میلگرد A3 کاربرد زیادی در آرماتوربندی تیرها، ستون  ها و فونداسیون سازه  ها دارد. این محصول یکی از کلیدی  ترین قطعات فولادی در ساخت  و ساز است. این مدل میگرد نسبت به نوع قبل استحکام کمتری دارد و در برابر فشارهای وارده شکننده  تر خواهد بود. همچنین شکل  پذیری چندان خوبی برای فعالیت  های ساختمانی ندارد و جوشکاری روی آن مجاز نیست. کارخانه سیادن ابهر میلگرد A3 را با شاخه  های دوازده متر و ضخامت 8 تا 25 سانتی  متر آماده عرضه می  کند.

بیلت فولادی

بیلت یا شمش فولادی از دیگر تولیدات ارزشمند کارخانه سیادن ابهر است. در این کارخانه شمش فولادی بر اساس استاندارهای جهانی، مستقیما و با استفاده از سیستم CCM ساخته می شود. محبوب ترین فرآورده نورد میانی فولاد فیلت یا شمش است. این محصول با سطح مقطع مربع و دایره تولید می شود. در ابتدا از شمش های فولادی برای ساخت بلوم و اسلب استفاده می شود، اما استفاده نهایی آن ها در توسعه و طراحی میادین ساخت تسمه، میلگرد و مفتول است. از آنجایی که شمش فولادی مواد اولیه قطعات فولادی زیادی است، استاندارد بودن ترکیبات و روش ساخت آن اهمیت بسیار زیادی دارد. کارخانه فولاد ابهر این محصول را براساس بالاترین متریال کیفی تولید می کند.


کارخانه سیادن ابهر یکی از  بزرگترین و معتبرترین کارخانه های کشور در زمینه تولید قطعات فلزای است. محصولات این کارخانه که با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تکنولوژی پیشرفته تولید می شوند. عمده ترین محصول تولیدی این کارخانه میلگرد است که برای کاربردهای مختلفی مانند ساخت سازه های فلزی، تولید قطعات صنعتی و خانگی، تولید میخ و سیم و... استفاده می شود. کارخانه فولاد ابهر همچنین تولید کننده شمش فولادی است که به عنوان ماده اولیه، برای تولید مقاطع فولادی دیگر مورد نیاز است. شمش فولادی این کارخانه با ابعاد 130 و 150 میلی متر و در طول 4 متر و با حداکثر وزن 706 کیلوگرم تولید می شود. این محصول دارای خواص مکانیکی و شیمیایی مناسبی است و بر اساس استانداردهای جهانی ساخته می شود. کارخانه فولاد ابهر یکی از پیشروان تولید فلزات در ایران است که با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت، محصولاتی با استانداردهای ملی و بین المللی را به بازار عرضه می کند.


نظرات

نوشتن نظر