ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد شمس سپهر تهران

زمزمه های ساخت یک کارخانه فولادی در نزدیکی شهر تهران از سال های گذشته به گوش می خورد. سرانجام در سال 1391 کارخانه فولاد شمس تهران واقع در شهرک شمس آباد شهر ری راه اندازی شد. زیر بنای این کارخانه چندین هکتار مساحت دارد. کارخانه فولاد شمس سپر از نظر موقعیت جغرافیایی نزدیک به چند کارخانه فولادی دیگر تهران بنا شده است. خط تولید این کارخانه به تجهیزات مدرن در سطح کیفی جهانی مجهز شده است. فرآورده اصلی فولاد شمس سپهر، میلگرد است. تولیدات این کارخانه متناسب با اصول استاندارد و متدهای روز جهانی است.


1 کارخانه

قیمت میلگرد شمس سپهر تهران

قیمت میلگرد شمس سپهر تهران

بروزرسانی: ۱۳:۲۴ ۱۴۰۳/۰۱/۲۹
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 8 شمس سپهرشاخه آجدارA2

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 10 شمس سپهرشاخه آجدارA2

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 8 شمس سپهرشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 10 شمس سپهرشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 12 شمس سپهرشاخه آجدارA3

-300

25,596

نمودار قیمت
میلگرد 14 شمس سپهرشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

در سال 1389 پروانه ساخت کارخانه فولاد شمس سپهر صادر و مجوزهای لازم هم دریافت شد. سرانجام در سال 1391 این مرکز صنعتی با هدف تامین بخش زیادی از مقطوعات فولادی کشور به خصوص میلگرد شروع به کار کرد. مدیریت این کارخانه بر عهده جناب آقای علی حقیقت خواه است و جناب آقای حیدر رنجبر ریاست هیئت مدیره مجموعه را بر عهده دارد. تمام کادر اجرایی و مدیریتی فولاد شمس سپهر همواره در تلاش اند تا با استفاده از ماشین آلات به روز و با بهره مندی از استانداردهای جهانی در ساخت و طراحی مقطوعات فولادی، گام بزرگی در جهت تامین نیاز کشور بردارند. تولیدات این کارخانه در سطح تهران و دیگر استان های کشور صادر می شوند.

خط تولید و ظرفیت فولاد سپهر شمس

خط تولید این مجموعه قدرتمند با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات، حدود 150 هزار تن میلگر را در سال تولید می کند و آن ها را در سراسر بازارهای داخلی عرضه می کند. بازار هدف محصولات این کارخانه، صنایع مختلفی هستند که برای ساخت و بهره برداری از خدمات خود به مقاطع فولادی مانند میلگر نیاز دارند. استاندارد جهانی محصولات فولادی سپهر شمس، مطابق با استاندارد روسی و استانداردهای ملی 3132 است. تبعیت از استاندارهای معتبر در سطح جهانی سبب اطمینان بیشتر مصرف کنندگان، نسبت به محصولات این کارخانه شده است. ظرفیت اصلی این کارخانه میلگردهای ساده و آجدار بوده و در کنار آن مقطوعات فولادی دیگری هم تولید می کند.

مدیران این مجموعه امیدواراند در سال های آینده با بهره گیری از تجهزات مدرن و کادر فنی و متخصص، ظرفیت کارخانه را افزایش دهند. همچنین ایجاد تنوع بیشتر در ساخت محصولات، از دیگر اهداف اجرایی این کارخانه است.

محصولات کارخانه فولاد شمس سپهر تهران

کارخانه فولاد شمس سپهر تهران سابقه ای 10 ساله در زمینه تولید محصولات فولادی دارد. محوریت تولیدات این مجموعه میلگرد است. ساخت میلگردهای این مجموعه به صورت کاملا تخصصی بوده و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. تولید میلگردهای مجموعه شمس سپهر تهران در گریدهای زیر صورت می پذیرد:

میلگردهای ساده در گرید A1 با مشخصه س 240

میلگردهای آجدار در گرید A2 با مشخصه آج 340

میلگردهای آجدار جناغی در گرید A3 با مشخصه آج 400


میلگردهای کارخانه فولاد شمس سپهر تهران عموما برای استفاده در صنعت ساخت و ساز و صنایع دیگر به کار می روند. قیمت محصولات این کارخانه وابسته به نوع گرید، مشخصات آج و ضخامت آن است. میلگردهای ساده این مجموعه در پروژه هایی استفاده می شود که به خم کردن میلگرد نیاز است. در فعالیت های ساختمانی عموما به خم کردن و باز کردن میلگرد نیاز نیست، بنابراین بهترین میلگردی که می توان در صنایع ساختمان سازی استفاده کرد، نوع آجدار و آجدار جناغی است.


کارخانه فولاد شمس سپهر تهران یکی از مراکز صنعتی مهم کشور است که با تولید مقطوعات فولادی با کیفیت و استاندارد جهانی، نقش بزرگی در توسعه صنعت ساخت و ساز و سایر صنایع دارد. این کارخانه با بهره گیری از تجهیزات مدرن و کادر متخصص، میلگردهای ساده و آجدار با مشخصات مختلف را تولید می کند که در پروژه های مختلف مورد نیاز هستند. این کارخانه همچنین با رعایت استانداردهای روسی و ملی 3132، اطمینان مصرف کنندگان را جلب کرده و بازار خود را در سطح استان و کشور گسترش داده است. کارخانه فولاد شمس سپهر تهران نمونه ای از تلاش و پیشرفت صنعت فولاد کشور است که با اهدافی چون افزایش ظرفیت تولید، ایجاد تنوع محصولات و بهبود کیفیت آن ها، سعی در رقابت با کارخانه های دیگر دارد. این کارخانه نشان می دهد که چگونه می توان با استفاده از دانش و تکنولوژی نوین، محصولاتی را تولید کرد که علاوه بر تامین نیازهای داخلی، قابلیت صادرات به کشورهای دیگر را هم داشته باشند. این کارخانه یک الگوی ارزشمند برای سایر کارخانه های فولادی کشور است که می توانند از تجربه و موفقیت آن الهام بگیرند.


نظرات

نوشتن نظر