ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه کارخانه فولاد شاهرود

شرکت فولاد شاهرود یکی از بزرگ‌ ترین تولیدکنندگان انواع میلگرد در ایران است که در سال 1380 با هدف تولید 200 هزار تن میلگرد در سال تأسیس شد. این شرکت سهامی خاص در 15 کیلومتری شهرستان شاهرود واقع شده و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا موفق به تبدیل شدن به یکی از مهم ترین تولیدکنندگان انواع میلگرد در کشور شده است. شرکت فولاد شاهرود در سال 1380 توسط آقای سید محمد میرحسینی و با سرمایه گذاری چند شرکت دیگر تاسیس شد. این مجتمع صنعتی بزرگ در ابتدای کار فعالیت خود را با تمرکز بر تولید انواع میلگردهای فولادی شروع کرد. با گذشت زمان و افزایش سرمایه، دامنه فعالیت های آن گسترده تر شد و امروزه علاوه بر تولید میلگرد، به تولید سایر محصولات فولادی هم می پردازند.

1 کارخانه

قیمت میلگرد شاهرود

قیمت میلگرد شاهرود

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 8 شاهرودشاخه آجدارA2

ثابت

28,982

نمودار قیمت
میلگرد 10 شاهرودشاخه آجدارA2

ثابت

25,046

نمودار قیمت
میلگرد 12 شاهرودشاخه آجدارA3

-900

26,789

نمودار قیمت
میلگرد 14 شاهرودشاخه آجدارA3

-1000

25,688

نمودار قیمت
میلگرد 16 شاهرودشاخه آجدارA3

-1000

25,688

نمودار قیمت
میلگرد 18 شاهرودشاخه آجدارA3

-1000

25,688

نمودار قیمت
میلگرد 20 شاهرودشاخه آجدارA3

-1000

25,688

نمودار قیمت
میلگرد 22 شاهرودشاخه آجدارA3

-1000

25,917

نمودار قیمت
میلگرد 25 شاهرودشاخه آجدارA3

-1000

25,917

نمودار قیمت
میلگرد 28 شاهرودشاخه آجدارA3

ثابت

4,862

نمودار قیمت
میلگرد 32 شاهرودشاخه آجدارA3

ثابت

4,862

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

کارخانه فولاد شاهرود و تکنولوژی پیشرفته خط تولید

تمامی ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز خط تولید فولاد شاهرود از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا بهره می برد. خط نورد این کارخانه مجهز به 18 استند افقی و عمودی است که فرایند نورد و تولید میلگرد و ورق فولاد را به طور اتوماتیک انجام می دهد. همچنین از سیستم های پیشرفته خنک کننده و بسته بندی برای کنترل کیفیت و عرضه بهینه محصولات به بازار استفاده می شود.

سرمایه گذاری بر توسعه پایدار

مدیران فولاد شاهرود همواره برنامه های توسعه پایدار و بلندمدتی را دنبال می کنند. از جمله مهم ترین این برنامه ها می توان به سرمایه گذاری در خطوط تولید آهن اسفنجی و کلاف آهن اشاره کرد که تا دو سال آینده به بهره برداری خواهد رسید. این اقدام منجر به استقلال در تولید مواد اولیه و کاهش هزینه ها خواهد شد.

محصولات تولیدی شرکت فولاد شاهرود

بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا در خطوط تولید، مواد اولیه با کیفیت، سرمایه گذاری مستمر و تحقیق و توسعه باعث شده تا فرآورده های فولاد شاهرود از نظر انواع و کیفیت در سطح منطقه بی نظیر باشد.

طیف گسترده ای از محصولات فولادی متنوع شامل انواع میلگرد ساده و آجدار، ورق فولادی گرم و سرد در انواع گالوا همه، روغنی، آجدار، اسیدشویی و رنگی، مقاطع ساختمانی تیرآهن و میلگرد، ناودانی، پروفیل، تختال فولادی و آهن اسفنجی، گندله و آهک و محصولات دیگر در این کارخانه ساخته شده که یکی از تامین کنندگان اصلی واحدهای صنعتی و ساختمانی کشور به شمار می آید.

در ادامه به توضیح انواع محصولات تولیدی فولاد شاهرود از جمله مشخصات فنی، کاربردها و... می پردازیم.

میلگرد ساده A2 فولاد شاهرود:

این میلگرد با آج 340 و به شکل مارپیچ تولید می شود. جزء میلگردهای نسبتا نرم بوده و تنش تسلیم آن 3000 کیلو گرم بر سانتی متر مربع و تنش کششی آن 5000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع است. بیشتر در عملیات ساختمانی مانند خاموت زنی کاربرد دارد.

میلگرد آجدار A3 فولاد شاهرود:

این میلگرد به شکل جناغی هفت و هشت تولید می شود. نسبت به A2 سخت تر بوده و آج 400 دارد. تنش جاری آن 4000 و تنش گسیختگی آن 6000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع است و در سازه ها و عملیات صنعتی مصرف می شود.

ورق نورد گرم (ورق سیاه):

این محصول حاصل فرایند گرم نورد کردن شمش های فولادی در کوره و عبور دادن آن ها از بین غلتک های نورد است. جزو مواد اولیه سایر محصولات فولادی بوده و متداول ترین انواع آن ST37 و ST52 هستند که دارای خواص مطلوب استحکام و انعطاف می باشند.

ورق گالوانیزه:

این ورق از فرآیند نورد سرد حاصل می شود و با پوشش رویه ای از روی، مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد. در صنایع خودروسازی، ساخت مخازن و تجهیزات صنعتی کاربرد دارد.

ورق رنگی:

این ورق از پوشش دهی رویه ای رنگی بر روی ورق گالوا همه به دست می آید و به دلیل طیف رنگی گسترده اش، در صنایع سبک و تزئینات داخلی کاربرد دارد.

ورق روغنی:

این ورق صاف و براق حاصل فرایند نورد سرد است که سطحی بسیار هموار دارد. بیشتر در صنایع خودروسازی، ساختمان و تولید لوازم خانگی استفاده می شود.

ورق آجدار:

این نوع ورق گرم ساختمانی، الگوهای آجداری روی سطح خود دارد که اصطکاک و مقاومت در برابر لغزش ایجاد می کند. بیشتر در ساخت کفپوش وسایل نقلیه و کشتی استفاده می شود.

ورق قلع اندود:

این ورق با پوششی از فلز قلع، مقاومت خوردگی و زنگ زدگی بسیار بالایی دارد و در صنایع غذایی و بسته بندی به کار می رود.

ورق اسیدشویی:

این ورق کیفیت بالا تری نسبت به ورق سیاه دارد و از طریق فرآیند شیمیایی اسیدشویی، سطحی صاف و مقاومت بهبود یافته به دست می آید.

تیرآهن:

یکی از مهم ترین و پرمصرف ترین مصالح ساختمانی تولیدی کارخانه فولاد شاهرود که با ویژگی هایی چون سبکی وزن، مقاومت بالا و سهولت نصب، جایگاه ویژه ای در بازار دارد.

میلگرد:

این محصول پرمصرف در صنعت ساختمان سازی، با استحکام و خمش پذیری بسیار بالا در گریدها و اندازه های مختلف تولید می شود.

ناودانی:

مقطع نیمه تمام فولادی مهم و کاربردی در انواع سازه های فولادی و بتنی که در دو نوع سبک و سنگین تولید می شود.

پروفیل:

این محصول کلیدی در سازه های فولادی کاربرد دارد و ویژگی بارز آن سطح مقطع و ضخامت یکدست در تمام طول است که نشان دهنده کیفیت بالای تولید است.

تختال فولادی:

یکی از محصولات نهایی مهم کارخانه فولاد شاهرود که با کیفیت و استاندارد های بالا تولید می شود و ماده اولیه بسیاری از فولادها محسوب می شود.

آهن اسفنجی:

ماده اولیه کلیدی در تولید فولاد است که در کارخانه فولاد شاهرود با خلوص و کیفیت بالا تولید می شود.

گندله آهن:

یکی از مواد اولیه تولید آهن اسفنجی است که در کارخانه فولاد شاهرود با دانه بندی و سختی مناسب تولید می شود.

آهک:

آهک مصرفی این کارخانه از معدن حوض ماهی تهیه و پس از پخت در کوره، با چسبندگی بالا در تولید گندله و آهن اسفنجی استفاده می شود.

لوله:

یکی از محصولات مهم فولادی است که با کیفیت بالا و مقاومت فشاری و حرارتی بالا تولید می شود و در صنایع نفت و گاز کاربرد دارد.

با توجه به جایگاه ویژه ای که شرکت فولاد شاهرود در تولید میلگرد و فولاد کشور دارد و همچنین برنامه های توسعه ای که در دست اقدام دارد، می توان انتظار داشت این شرکت در آینده نزدیک به یکی از بزرگ ترین و مدرن ترین تولیدکنندگان فولاد در منطقه تبدیل شود.

نظرات

نوشتن نظر