ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد سرمد ابرکوه

شرکت صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه در سال یک هزار و سیصد و نود و یک به عنوان یک شرکت سهامی خاص تاسیس شد و در سال یک هزار و سیصد و نود و پنج به بهره برداری رسید و فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات فلزی از جمله میلگرد آغاز نمود. کارخانه فولاد سرمد ابرکوه هم اکنون در شهرستان ابرکوه یزد واقع شده است و به عنوان یکی از واحدهای شرکت چادرملو که یک شرکت صنعتی و معدنی سهامی عام است شناخته می شود. در این کارخانه صنعتی، تمامی فرآیندهای تولید؛ از استخراج سنگ آهن تا تولید محصولات فولادی جهت عرضه به بازار، به صورت کامل انجام می گیرد. این کارخانه در حال حاضر در واحدهای مختلفی از جمله واحد نورد و میلگرد، واحد فولادسازی، واحد کلاف سازی و واحد احیاء مستقیم فعالیت دارد و با تولید محصولات فولادی و آهنی باکیفیت، بخشی از بازار این محصولات را در اختیار دارد.

1 کارخانه

قیمت میلگرد سرمد ابرکوه

قیمت میلگرد سرمد ابرکوه

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 10 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA3

ثابت

3,853

نمودار قیمت
میلگرد 12 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA3

ثابت

25,963

نمودار قیمت
میلگرد 14 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA3

ثابت

24,771

نمودار قیمت
میلگرد 16 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA3

ثابت

24,771

نمودار قیمت
میلگرد 18 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA3

ثابت

24,679

نمودار قیمت
میلگرد 20 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA3

ثابت

24,679

نمودار قیمت
میلگرد 22 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA3

ثابت

24,679

نمودار قیمت
میلگرد 25 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA3

ثابت

24,679

نمودار قیمت
میلگرد 28 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA3

ثابت

24,679

نمودار قیمت
میلگرد 32 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA3

ثابت

24,679

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

لوکیشن خاص کارخانه فولاد سرمد ابرکوه

لوکیشن و موقعیت جغرافیایی مناسب این کارخانه، موجب مزیت های متعددی برای این مجموعه بزرگ شده است که برخی از مهم ترین آن ها به شرح زیر هستند:

- وجود این کارخانه در این موقیعت جغرافیایی، موجب افزایش اشتغال زایی در بخش های محروم کشور شده است و در عین حال به بکارگیری افراد متخصص و تحصیل کرده در این مناطق کمک شایانی نموده است.

- از آنجایی که مواد اولیه مورد نیاز کارخانه فولادسازی از طریق کارخانه چادرملو تامین می شود و این دو کارخانه به یکدیگر نزدیک هستند، بنابراین این مسئله نه تنها موجب دستیابی آسان به مواد اولیه باکیفیت می شود، بلکه نقش مهمی نیز در کاهش هزینه های حمل و نقل نیز دارد.

- کارخانه فولاد سرمد ابرکوه از نظر لوکیشن شرایط مناسبی دارد و به مسیرهای اصلی و ترانزیت شمال به جنوب و همچنین شرق به غرب کشور نزدیک است.

- با توجه به آنکه شبکه راه آهن یزد، اقلید، شیراز در حال احداث است و هزینه های حمل نقل از این طریق نیز بسیار مقرون به صرفه است، این کارخانه در آینده نزدیک می تواند از این روش منحصر به فرد برای تامین مواد اولیه و توزیع آن ها بهره بگیرد.

ارزش های سازمانی

مهم ترین ارزش های سازمانی این مجموعه صنعتی به شرح زیر است:

- در شرکت سرمد ابرکوه از نیروهای انسانی و افراد متخصص، متناسب با تخصص آن ها بهره گرفته می شود تا در نهایت کارخانه دارای بیشترین بازدهی باشد.

- کارخانه فولاد سرمد ابرکوه به نحوی مدیریت می شود که در ارتباطات با افراد ذینفع در سازمان، بیشترین شفافیت وجود داشته باشد.

- این شرکت صنعتی برای نیروهای انسانی و افراد ذینفع در این سازمان، ارزش بسیار زیادی قائل است و از هیچ کوششی برای ارج نهادن زحمات آن ها دریغ نمی کند.

چشم انداز صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه

از مهم ترین چشم اندازهای شرکت صنعتی سرمد ابرکوه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- این شرکت صنعتی با هدف تولید محصولاتی با کیفیت بالاتر، به دنبال دریافت استانداردهای اجباری بیشتر در این زمینه است.

- کارخانه فولاد سرمد ابرکوه برای فعالیت بیشتر در بازارهای داخلی و خارجی، جذب مشتریان جدید را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

- این کارخانه صنعتی تصمیم دارد تا در میان بزرگ ترین تولیدکنندگان فولاد در کشور، به بالاترین جایگاه دست پیدا کند.

- در راستای تولید محصولات فولادی بیشتر، این شرکت قصد دارد تا ظرفیت تولید خود را به چهارصد و پنجاه تن و پانصد و پنجاه هزار تن برساند.

- صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه قصد دارد از طریق سیستم مشارکتی، برگزاری جلسه های گروهی و تشکیل کمیته های مختلف، در جهت ترویج هر چه بیشتر دانش جمعی گام بردارد.

اهداف کارخانه فولاد سرمد ابرکوه

واحد برنامه ریزی و توسعه این کارخانه با تکیه بر اقدامات پژوهشی، آماری، مشاوره ای و با هدف بهبود تصمیم گیری ها و برنامه ریزی های کلان سازمانی، اهداف زیر را دنبال می کند:

- مدیران این شرکت در تلاش هستند تا با اقدامات موثر خود، در جهت بهینه سازی هر چه بیشتر مصرف انرژی، کم تر کردن ضایعات و حفظ محیط زیست گام بردارند.

- یکی دیگر از اهداف اصلی شرکت صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه، بالا بردن کیفیت محصولات فلزی و عرضه آن ها با قیمت مناسب و مقرون به صرفه است.

- تحقق هدف ها و برنامه های توسعه کیفی و کمی از طریق انجام بررسی ها و تحقیقات مرتبط، از جمله اهدافی است که این کارخانه آن را به طور خاص دنبال می کند.

- بالا بردن بهره وری و بهره گیری صحیح از منابع موجود و سرمایه های شرکت، جزو اهداف مهم کارخانه فولاد سرمد ابرکوه است.

- این شرکت همواره برای بهبود فرآیندهای موجود و ایجاد شرایط استاندارد گام برداشته است.

- این شرکت شناسایی و بررسی بازارهای مصرف مختلف را جهت خلق بازارهای تازه در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

- یکی از اهداف خرد شرکت صنعتی سرمد ابرکوه حضور در پروژه های ملی و صنعتی بزرگ و صادرات محصولات به بازارهای خارجی است.

- ارتقاء جایگاه برند، بالابردن میزان سودآور، بهبود مدیریت دانش و همچنین کسب رضایت افراد ذی نفع از جمله مهم ترین اهداف کلان این شرکت به حساب می آید.

- بومی سازی و تولید محصولات فولادی در داخل کشور با هدف جایگزینی آن ها با تولیدات خارجی، از اهداف اساسی کارخانه فولاد سرمد ابرکوه به شمار می رود.

- این شرکت صنعتی فناوری های نوین در این حوزه را دنبال می کند و افراد فعال در بخش تولیدی را با آن ها آشنا می کند.

- از دیگر اهداف این شرکت می توان به ارائه مشاوره های تخصصی در حوزه تولید محصولات فولادی اشاره کرد.


نظرات

نوشتن نظر