ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه پروفیل صنعت ماهان

پروفیل صنعت ماهان یکی از کارخانه های بزرگ و فعال در امر تولید انواع پروفیل های پرکاربرد در کشور است که در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و نه تاسیس شد. این شرکت صنعتی تولید کننده انواع پروفیل های ناودانی، نبشی ناودانی و تیرآهن است و محصولات تولیدی آن از تنوع بالایی برخوردار هستند. در حال حاضر کارخانه پروفیل صنعت ماهان در شهرک صنعتی جنت آباد، در نزدیکی شهر تهران واقع گردیده است. این کارخانه بزرگ، تولید کننده ناودانی های شماره هشت الی هجده و نبشی های شماره سه الی هشت به روش نورد گرم است. این شرکت با تکیه بر توانایی و مهارت نیروهای متخصص داخلی و با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و تجهیزات صنعتی پیشرفته و مدرن، توانسته است حجم قابل توجهی از محصولات فولادی مورد نیاز صنایع کشور را تولید کند و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

2 کارخانه

قیمت تیرآهن پروفیل صنعت ماهان

قیمت تیرآهن پروفیل صنعت ماهان

بروزرسانی: ۱۱:۴۷ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع تیرآهنطول (m)درجهنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
تیرآهن 14 پروفیل صنعت ماهان121

ثابت

2,752,294

نمودار قیمت
تیرآهن 14 پروفیل صنعت ماهان121/5

ثابت

2,724,771

نمودار قیمت
تیرآهن 14 پروفیل صنعت ماهان121

ثابت

2,944,954

نمودار قیمت
تیرآهن 14 پروفیل صنعت ماهان121/5

ثابت

2,917,431

نمودار قیمت
تیرآهن 16 پروفیل صنعت ماهان121

ثابت

4,403,670

نمودار قیمت
تیرآهن 16 پروفیل صنعت ماهان121/5

ثابت

4,284,404

نمودار قیمت
تیرآهن 18 پروفیل صنعت ماهان121

ثابت

5,412,844

نمودار قیمت
تیرآهن 18 پروفیل صنعت ماهان121/5

ثابت

5,366,972

نمودار قیمت
قیمت ناودانی پروفیل صنعت ماهان

قیمت ناودانی پروفیل صنعت ماهان

بروزرسانی: ۱۱:۴۶ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع ناودانیطول شاخه (m)درجهنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
ناودانی 1261

ثابت

26,239

نمودار قیمت
ناودانی 12121

ثابت

26,422

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

مهمترین تولیدات کارخانه پروفیل صنعت ماهان

این کارخانه با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب، محصولات فولادی متنوعی تولید می کند که برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

- یکی از تولیدات پرطرفدار شرکت پروفیل صنعت ماهان، تیرآهن های چهارده سبک و سنگین هستند که در طول های استاندارد شش و دوازده متری تولید می شوند.

- نبشی های شماره هشت درجه دو سبک استاندارد این شرکت، در طول های شش متری به بازار عرضه می گردند.

- ناودانی های شماره ده درجه دو سبک استاندارد ساخت پروفیل صنعت ماهان، در طول های شش متری در بازار موجود هستند.

- از دیگر تولیدات کارخانه پروفیل صنعت ماهان می توان به لوله و پروفیل، تیرآهن های ناودانی و نبشی های نرمال اشاره کرد.

نشان تجاری

در هنگام خرید تولیدات پروفیل صنعت ماهان پیشنهاد می شود که به نشان تجاری این شرکت بر روی محصولات توجه نمایید. برای منظور دقت داشته باشید که نشان Psm که در زبان انگلیسی مخفف عبارت پروفیل صنعت ماهان است، حتما بر روی محصولات حک شده باشد. در صورت وجود این نشان بر روی محصولات، می توانید از اصالت کالا اطمینان حاصل نمایید.

ویژگی های ناودانی های ساخت پروفیل صنعت ماهان

کارخانه پروفیل صنعت ماهان با تولید محصولاتی متنوع نظیر تیرآهن، نبشی، ناودانی و ریل های صنعتی استاندارد، به عنوان یکی از پرطرفدارترین ها در صنایع تولید محصولات فولادی در ایران شناخته می شود. محصولات ناودانی این شرکت که جزو مقاطع فولادی محبوب نیز به حساب می آیند، ظاهری به شکل حرفU  لاتین دارند و به عنوان یکی از مقاطع باز کاربردهای فراوانی دارند.

- کاربرد ناودانی های پروفیل صنعت ماهان

ناودانی های ساخت کارخانه پروفیل صنعت ماهان دارای موارد مصرف گوناگونی هستند که از جمله آن ها می توان به استفاده از آن ها در ساخت قفسه های فولادی مقاوم، اجرای سازه های فولادی با وزن کم و همچنین احداث پل، ستون و خرپا اشاره کرد. ناودانی های تولید پروفیل صنعت ماهان به روش نورد گرم و در سایزهای متنوع از جمله هشت تا هجده تولید می شوند و برای استفاده در صنایع گوناگون در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند.

- مشخصات فیزیکی ناودانی ها

ناودانی های شرکت صنعتی پروفیل ماهان در دو نوع متفاوت بال موازی و بال شیب دار ساخته می شوند. این محصولات فولادی در ارتفاع های گوناگون سه الی چهل سانتی متری و طول های سه دهم تا دوازده متری در اختیار مشتریان قرار می گیرند. اگرچه این مقاطع فولادی به طور کلی از نظر وزنی در دو گروه ناودانی های سبک و سنگین جای می گیرند، اما ناودانی های تولید کارخانه پروفیل صنعت ماهان از نوع سبک هستند. این به معنای آن است که وزن این ناودانی ها از استاندارد اشتال کمتر است. این در حالی است که وزن ناودانی های سنگین تولید برخی از کارخانه های داخلی و خارجی، با استاندارد اشتال برابر است.

- نحوه تولید ناودانی ها

این شرکت صنعتی برای تولید ناودانی های خود از روش نورد گرم بهره می گیرد. برای این منظور در مرحله نخست، ابتدا شمش های فولادی که به عنوان مواد اولیه ناودانی محسوب می گردند درون کوره های حرارتی مخصوص قرار می گیرند. پس از آنکه شمش های داخل کوره به دمای مورد نظر رسیدند، از قفسه های نورد ابتدایی عبور داده می شوند. در این مرحله، سطح مقطع ناودانی ها کم می شود و طول آن ها افزایش پیدا می کند. این محصولات فولادی در ادامه از قفسه های نورد میانی و پایانی عبور می کنند تا در نهایت به محصول نهایی که همان ناودانی است تبدیل گردند.

ویژگی های نبشی های تولید کارخانه پروفیل صنعت ماهان

پروفیل نبشی تولید شرکت پروفیل صنعت ماهان دارای سطح مقطعی به شکل حرف انگلیسی L هستند. این محصولات با بهره گیری از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب تولید می شوند و به همین سبب از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند. نبشی های تولید این شرکت صنعتی، جزو محصولات فولادی پرطرفدار هستند که از نظر طراحی ظاهری به دو دسته نبشی های بال مساوی و بال نامساوی تقسیم می شوند.

- کاربرد نبشی های پروفیل صنعت ماهان

نبشی هایی که در کارخانه پروفیل صنعت ماهان تولید می شوند به دلیل کیفیت ساخت بالا، گزینه مناسبی برای استفاده در سازه های مختلف صنعت در ساختمان سازی به حساب می آیند. این محصولات فولادی دارای کاربردهای گوناگونی هستند که از جمله آن ها می توان به استفاده از آن ها در انواع پل ها، ستون ها و همچنین چهارچوب های درب های بزرگ و قالب های فلزی اشاره کرد.

- مشخصات فیزیکی

نبشی هایی که در این شرکت صنعتی تولید می شوند، دارای ضخامت های گوناگونی از سه الی هشت میلی متر هستند. این محصولات فولادی در کارخانه پروفیل صنعت ماهان به روش نورد گرم تولید می شوند و به همین سبب به آن ها نبشی های فابریک گفته می شود.

- نحوه تولید نبشی ها

برای تولید این محصولات فولادی، در فاز اول نیاز است تا شمش های فولادی که همان مواد اولیه مورد نیاز برای تولید هستند، وارد کوره حرارتی شوند. در ادامه شمش ها پس از رسیدن به حرارت مناسب باید از میان قفسه های نورد عبور داده شوند و در انتها نیز پس از عبور از سایر قفسه ها، به محصول نهایی تبدیل گردند.نظرات

نوشتن نظر