ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه راد همدان

کارخانه راد همدان، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میلگرد در کشور بوده که به واسطه‌ی قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولاتش، توانست جای خود را به عنوان یکی از مبادی فروش شناخته شده و مطرح میلگرد در بازارهای داخلی کشور باز کند. کارخانه راد همدان در سال 1390 تاسیس شد و شش سال بعد در سال 1396 به بهره برداری رسید. مدت‌ زمان زیادی از تاسیس کارخانه راد همدان نمی‌گذرد؛ ولی در همین مدت کوتاه محصولات این مجموعه‌ی صنعتی توانسته‌اند جای خود را به خوبی در بازار داخلی باز کنند. کیفیت بالا و قیمت مناسب اقلام فولادی ساخته شده در این مجموعه، از دلایل موفقیت و عملکرد خوب کارخانه راد همدان برآورد می شود.

2 کارخانه

قیمت میلگرد راد همدان

قیمت میلگرد راد همدان

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 8 راد همدانشاخه آجدارA2

ثابت

28,821

نمودار قیمت
میلگرد 10 راد همدانشاخه آجدارA2

ثابت

28,362

نمودار قیمت
میلگرد 12 راد همدانشاخه آجدارA3

ثابت

27,720

نمودار قیمت
میلگرد 14 راد همدانشاخه آجدارA3

ثابت

27,445

نمودار قیمت
میلگرد 16 راد همدانشاخه آجدارA3

ثابت

27,445

نمودار قیمت
میلگرد 18 راد همدانشاخه آجدارA3

ثابت

27,445

نمودار قیمت
میلگرد 20 راد همدانشاخه آجدارA3

ثابت

27,445

نمودار قیمت
میلگرد 22 راد همدانشاخه آجدارA3

ثابت

27,445

نمودار قیمت
میلگرد 25 راد همدانشاخه آجدارA3

ثابت

27,445

نمودار قیمت
میلگرد 28 راد همدانشاخه آجدارA3

ثابت

27,445

نمودار قیمت
میلگرد 32 راد همدانشاخه آجدارA3

ثابت

27,445

نمودار قیمت
میلگرد کلاف راد همدان

میلگرد کلاف راد همدان

بروزرسانی: ۱۱:۴۶ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع کلافواحدآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد کلاف 6.5 ذوب آهنکیلوگرم5SP

ثابت

28,546

نمودار قیمت
میلگرد کلاف 8 ذوب آهنکیلوگرم5SP

ثابت

27,720

نمودار قیمت

بیشتر بدانید


اکنون ظرفیت تولید کارخانه راد همدان سالانه بیشتر از 500 هزار تن مقطع فولادی است. این مجموعه با اخذ استاندارد SNSO 3132 و استاندارد BS 4449 بریتانیا از بزرگترین کارخانه های کشور در زمینۀ تولید و توزیع انواع میلگرد است. همچنین کارخانه راد همدان با بهره گیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته، محصولات خود را بر طبق استاندارد جهانی DIN تولید می کند. خطوط تولید فولاد راد همدان با استفاده از تکنولوژی و ماشین‌آلات وارداتی از کشورهای ایتالیا و آلمان تجهیز گردیده و همین دلیل باعث شده است که این مجموعه صنعتی مدعی ساخت میلگرد، مطابق با استانداردهای روز دنیا و بین الملل باشد. 

محصولات کارخانه راد همدان

کارخانه فولاد راد همدان قادر به تولید انواع میلگرد در سایز 8 الی 32 و گرید A1, A2, A3, A4 است. 

میلگردهای این کارخانه در مقایسه با سایر میلگردهای موجود در بازار، دارای 25 درصد آج بیشتر بوده و به همین دلیل درگیری این میلگرد با بتن بیشتر شده و فونداسیون و سازه مستحکم تر خواهد بود. در تولید اقلام فولادی کارخانه راد همدان از مواد اولیۀ مرغوب با خاصیت شیمیایی و مکانیکی مطلوب استفاده می شود، به همین دلیل این مجموعه به یکی از برترین کارخانه های تولید فولاد کشور تبدیل شده است و از لحاظ کیفیت با تولید کنندگان داخلی و خارجی رقابت می کند. در ادامه متن به معرفی محصولات کارخانه راد همدان پرداخته ایم.

میلگرد A1 کارخانه راد همدان

 میلگرد A1 این کارخانه از نوع صاف است. مقاومت تسلیم این میلگرد 2,300 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت کششی آن 3,800 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. تغییر شکلی نسبی پلاستیکی A1 به مقدار 25 درصد بوده و میلگرد نرمی شناخته می شود. میلگرد A1 صاف و بدون آج بوده و برای آهنگری و عملیات جوشکاری مناسب است.

میلگرد A2 کارخانه راد همدان

میلگرد آجدار A2 تولید شده توسط کارخانه راد همدان، دارای مقاومت تسلیم 3,000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت کششی آن 5,000 کیلوگرم بر سانتی مربع است. تغییر شکل نسبی پلاستیکی این میلگرد 18 درصد بوده و برای ساختمان سازی مناسب است. آج این میلگرد شکل مارپیچی داشته و هر شاخه میلگرد 12 متر طول دارد. توجه کنید که برای سازه هایی که تغییر شکل دارند  میلگرد A2 مناسب نبوده و عملیات جوشکاری بر روی این میلگرد ممنوع است.

میلگرد A3 کارخانه راد همدان

 میلگرد A3 این مجموعه از نوع میلگرد آجدار و دارای مقاومت 4,000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت کششی آن، 6,000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. تغییر شکل نسبی پلاستیکی این میلگرد 14 درصد بوده و برای ساختمان سازی مناسب است. آج میلگرد به شکل جناغی است و هر شاخه 12 متر طول دارد. لازم به ذکر است عملیات جوشکاری روی این نوع میلگرد نباید اجرا گردد و ممنوع است. آج این نوع میلگردها دارای برجستگی های طولی و عرضی (همراه با یک زاویه مورب نسبت به محور طولی) بوده که در هنگام نورد ایجاد می شوند.

 

ماشین آلات و تجهیزات استفاده شده در کارخانه راد همدان از بهترین و به روز ترین شرایط بهره برده و امکان تولید اقلام فولادی مطابق با استانداردهای بین المللی و استاندارد ملی را دارند. میلگرد راد همدان از سبک‌ ترین میلگردهای موجود در بازار آهن آلات است اما این سبک بودن به معنی غیر استاندارد بودن آن نیست. خوب است بدانید به دلیل سبک بودن میلگرد راد همدان، در برآورد نهایی خرید، قیمت آن به‌ صرفه‌ تر خواهد بود.

 توجه کنید که با خرید اقلام فولادی از کارخانه راد همدان، برگه آنالیز و آزمایش محصول نیز ارسال خواهد شد. روی هر یک از شاخه های میلگرد این مجموعه، علامت اختصاری این کارخانه یعنی (RAD) حک شده است.

کارخانه راد همدان، کارخانه ای است که تنها میلگرد تولید می کند و به عنوان یکی از شرکت های برتر ایران در زمینه تولید میلگرد شناخته شده است.

خرید محصولات کارخانه راد همدان

برای خرید انواع محصولات این کارخانه از جمله میلگرد راد همدان می توانید با کارشناسان آهن ۵۰۵ در ارتباط باشید و از مشاوره و راهنمایی همکاران ما استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای دریافت قیمت نهایی فاکتور حتما باید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا قیمت آخر را محاسبه کنند.

نظرات

نوشتن نظر