ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه پرشین فولاد

کارخانه پرشین فولاد، یک نماد از پویایی و رشد صنعت فولادسازی در ایران با تاریخی پرافتخار است. این واحد صنعتی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد در کشور علاوه بر تامین نیازهای داخلی، به عنوان پیشرو فناوری و کیفیت، نقش برجسته ای در بازارهای جهانی هم دارد. از آغاز فعالیت تا به امروز، کارخانه پرشین فولاد با تلفیقی از تجهیزات پیشرفته، تکنولوژی های نوین و تیم متخصص و کارآزموده به تولید محصولاتی با کیفیت عالی و استانداردهای بین المللی پرداخته است. این واحد صنعتی نه تنها به عنوان یک نهاد اقتصادی شناخته می شود؛ بلکه به عنوان یک نماینده فعال از توانمندی های فناورانه کشور در عرصه صنعت فولاد است.

1 کارخانه

قیمت میلگرد پرشین فولاد

قیمت میلگرد پرشین فولاد

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 10 پرشین فولادشاخه آجدارA3

ثابت

26,239

نمودار قیمت
میلگرد 12 پرشین فولادشاخه آجدارA3

ثابت

25,872

نمودار قیمت
میلگرد 14 پرشین فولادشاخه آجدارA3

ثابت

25,550

نمودار قیمت
میلگرد 16 پرشین فولادشاخه آجدارA3

ثابت

25,505

نمودار قیمت
میلگرد 18 پرشین فولادشاخه آجدارA3

ثابت

25,505

نمودار قیمت
میلگرد 20 پرشین فولادشاخه آجدارA3

ثابت

25,505

نمودار قیمت
میلگرد 22 پرشین فولادشاخه آجدارA3

ثابت

25,505

نمودار قیمت
میلگرد 25 پرشین فولادشاخه آجدارA3

ثابت

25,505

نمودار قیمت
میلگرد 28 پرشین فولادشاخه آجدارA3

ثابت

25,505

نمودار قیمت
میلگرد 32 پرشین فولادشاخه آجدارA3

ثابت

25,505

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

خطوط تولید کارخانه پرشین فولاد

کارخانه پرشین فولاد با مدیریت جناب آقای آیدین فتحی سال 1365 در تهران تاسیس شد. این گروه صنعتی فعالیت اصلی خود را از سال 1387 در زمینی به مساحت 50 هکتار در تاکستان قزوین که یکی از بهترین نقاط راهبردی برای حمل و نقل ریلی، زمینی و بنادر شمالی کشور به شمار می رود، شروع کرد. این مجموعه با هدف گسترش فعالیت های خود، خطوط تولیدی متنوعی را راه اندازی کرده است که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

·       خط تولید آهن اسفنجی با ظرفیت سالانه 800 هزار تن؛

·       خط تولید تیرآهن با ظرفیت سالانه 400 هزار تن؛

·       خط تولید ورق گالوانیزه با ظرفیت سالانه 200 هزار تن؛

·       خط تولید ذوب و ریخته گری با ظرفیت سالانه 800 هزار تن؛

همچنین ظرفیت تولید سالیانه میلگرد در این کارخانه هم به میزان 500 هزار تن ارتقا یافته است.

این واحد صنعتی، علاوه بر تامین نیازهای بازار داخلی، محصولات تولیدی خود را به کشورهایی که در منطقه خلیج فارس و حوزه جغرافیایی فارس واقع شده اند، صادر می کند. با پیشرفت های فنی و فناوری، کارخانه پرشین فولاد به عنوان یکی از مهم ترین نیروهای توسعه اقتصادی کشور، افتخاراتی به ارمغان آورده است که به عنوان موفقیتی درخشان در طول دهه ها به ثبت رسیده است.

محصولات کارخانه پرشین فولاد

بخشی از تولیدات این مجموعه به ساخت انواع میلگردهای گروه صنعتی پرشین فولاد اختصاص دارد که در مدل های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. به دلیل اهمیت ویژه این دسته از محصولات در واحد تولیدی، در ادامه به معرفی مختصر محصولات پرشین فولاد پرداخته و جزئیات هر مدل را شرح خواهیم داد. این محصولات در چهار مدل A1، A2، A3 و A4 تولید می شوند و هر کدام برای استفاده در پروژه های مختص خودشان مناسب هستند.

·       میلگرد A1

این گروه از محصولات این کارخانه به عنوان میلگرد داکتیل نرم شناخته می شوند. این مدل دارای بدنه ای بدون آج بوده و از نظر ویژگی های مکانیکی تا حدی ضعیف تر از نمونه های دیگر هستند. این دسته از محصولات برای آهن گیری، استفاده در عملیات جوشکاری، تغییر شکل و تولید محصولات دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

·       میلگرد A2

میگردهای A2، دارای آج های فنری شکلی هستند که این میلگردها را به گزینه مقاوم تری تبدیل می کند. البته لازم به ذکر است که این گروه از محصولات پرشین فولاد جزو میلگردهای نیمه خشک محسوب می شوند و از انعطاف کمتری نسبت به مدل های A1 برخوردارند. این گروه از محصولات در خاموت زنی کاربرد دارند و برای عملیات جوشکاری استفاده نمی شوند.

·       میلگرد A3

میلگردهای مدل A3 در مقایسه با دو مدل قبلی مقاومت مکانیکی بیشتری دارند؛ اما به دلیل انعطاف کمتر، استفاده از این مدل ها برای جوشکاری و تغییر شکل ممنوع است.

·       میلگرد A4

این میلگردها دارای تنش جاری 5 هزار کیلوگرم بر سانتی متر و تنش گسیختگی 7 هزار کیلوگرم بر سانتی متر هستند. میگردهای A4 به عنوان میلگرد خیلی سخت شناخته می شوند و دارای کمترین میزان انعطاف پذیری هستند. از طرف دیگر در موقعیت های مختلف بیشترین مقاومت را از خود نشان می دهند.

دیگر محصولات کارخانه پرشین فولاد

·       انواع بیلت های فولادی؛

·       تیرآهن های معمولی (IPE)؛

·       انواع میگردهای ساده؛

·       میلگردهای آجدار؛

·       نبشی های فولادی؛

·       ناودانی های ساختمانی؛

·       انوع ورق های روغنی در ضخامت های متفاوت؛

·       ورق های گالوانیزه؛

·       انواع گالوالوم؛

·       ورق رنگی.

استانداردهای پرشین فولاد

تمامی محصولات تولیدی این کارخانه براساس استاندارهای روز است و سعی شده محصولاتی با کیفیت بالا تولید و به بازار عرضه شوند. از استاندارهایی که در راس تولیدات این مجموعه قرار دارد می توان به ISO 9001-2008 و ISIRI-3132 اشاره کرد.

تمام محصولات کارخانه پرشین فولاد مورد آزمایش های فشار، کشش و خمش قرار می گیرند. بدین ترتیب، محصولات از لحاظ شکل ظاهری، خواص مکانیکی و ابعاد با استاندارهای مجموعه منطبق هستند.

با توجه به رشد روز افزون و پیشرفت تکنولوژی، گروه صنعتی پرشین فولاد همواره در تلاش برای دستیابی به بازارهای جدید و افزایش سهم محصولات خود است. پرشین فولاد امیدوار است با تلاش مستمر و استراتژی های خاص به این هدف خود دست پیدا کند. اهداف دیگر این مجموعه مانند ارتقای کیفیت، تعامل بیشتر با مشتری و نوآوری های جدید هم جزو اهداف تحقق یافته این مجموعه به شمار می روند.

اهداف اشتغال زایی

گروه صنعتی پرشین فولاد با تکیه بر شعار اشتغال زایی خود، برای 2500 نفر به صورت مستقیم و برای 20 هزار نفر به طور غیر مستقیم فرصت شغلی ایجاد کرده است.

قیمت میلگرد کارخانه پرشین فولاد

محصولات فولادی مانند میلگرد قیمت ثابت و معینی ندارند؛ زیرا قیمت فولاد با توجه به اوضاع بازار و شرایط منطقه ای تعیین می شود. علاوه بر این، با نوسانات قیمت ارز و بازار بورس کالا قیمت میلگردها هم تغییر می کند. با این حال، با توجه به قیمت روز، بهای میلگرد برحسب وزن، اندازه و نوع میلگرد محاسبه می شود.


کارخانه پرشین فولاد با پشتوانه چندین ساله خود از 1365 در تهران، اکنون به عنوان یک نماد از پیشرفت و توسعه در صنعت فولادسازی ایران شناخته می شود. این واحد صنعتی با وسعت 50 هکتار با افتخار، خطوط تولیدی متنوعی را برای عرضه محصولات مختلف راه اندازی کرده است.

از زمان راه ‌اندازی تا کنون، کارخانه پرشین فولاد به عنوان یک نهاد صنعتی با عزم و تعهد به تولید و ارائه محصولات با کیفیت بر اساس استانداردهای جهانی به بازارهای داخلی و بین‌ المللی ادامه می ‌دهد. این واحد فولادسازی با استفاده از دانش فنی، منابع انسانی ماهر و تجهیزات پیشرفته، به عنوان یکی از پیشوایان صنعت فولاد در ایران به شمار می ‌آید.

کارخانه پرشین فولاد با افتخار و مسئولیت در راستای تحقق اهداف اقتصادی و توسعه پایدار، به دنبال توسعه و بهبود مستمر فعالیت‌ های خود به‌ عنوان یکی از نخبه ‌های صنعت فولادسازی در کشور حرکت گام بر می دارد.

 


نظرات

نوشتن نظر