ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه آهن و نورد کرمان

ذوب آهن و نورد کرمان یکی از مجتمع های صنعتی مهم کشور است که در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و پنج در استان کرمان تاسیس شد. این مجتمع دارای کارخانه هایی در زمینی به مساحت بیش از پنج هکتار در شهر کرمان است و در حال حاضر به عنوان یکی از عظیم ترین مجتمع های فعال در زمینه تولید محصولات فولادی در جنوب شرقی ایران شناخته می شود. کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان محصولات خود را با بهره گیری از نیروی های انسانی باتجربه و متخصص و با استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی های پیشرفته صنعتی و همچنین به کمک تلاش های شبانه روزی تیم های علمی و تحقیقاتی اش تولید می کند و برای تامین نیاز بخش های مختلف صنعتی کشور روانه بازار می کند. این مجتمع از ظرفیت تولید سالانه پانصد هزار تن میلگرد در انواع مختلف و همچنین صد هزار تن شمش فولادی برخوردار است که تمامی این محصولات مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی تولید می شوند.

1 کارخانه

قیمت میلگرد نورد کرمان

قیمت میلگرد نورد کرمان

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 12 کرمانشاخه آجدارA3

4000

29,541

نمودار قیمت
میلگرد 14 کرمانشاخه آجدارA3

2500

26,606

نمودار قیمت
میلگرد 16 کرمانشاخه آجدارA3

2500

26,606

نمودار قیمت
میلگرد 18 کرمانشاخه آجدارA3

500

24,679

نمودار قیمت
میلگرد 20 کرمانشاخه آجدارA3

500

24,679

نمودار قیمت
میلگرد 22 کرمانشاخه آجدارA3

500

24,679

نمودار قیمت
میلگرد 25 کرمانشاخه آجدارA3

500

24,679

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

اهداف کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان

این مجتمع صنعتی بزرگ با تکیه بر مدیریت دقیق مدیران خود، همواره در جهت حفظ کیفیت تولید و ارتقای صنعت فولاد کشور گام برداشته است و اهداف زیر را دنبال کرده است:

- کارخانه نورد کرمان همواره توسعه و جذب سرمایه برای بالا بردن حجم تولید که می تواند به اشتغال زایی بیشتر و جذب سرمایه های انسانی در کرمان منجر شود را در اولویت اهداف خود قرار داده است.

- مدیران این مجتمع صنعتی توجه ویژه ای به امر مدیریت دانش دارند و در جهت ارتقا سطح دانش سازمان می کوشند.

- این شرکت صنعتی عنایت خاصی به بالا بردن میزان توانمندی مدیران و نیروی انسانی فعال در بخش های مختلف مجتمع دارد و با آموزش های مداوم، برای نیل به این هدف گام بر می دارد.

-  کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان در نظر دارد سهم خود را در بازارهای داخلی و خارجی محصولات فولادی بیشتر نماید تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای مختلف مشتریان خود باشد.

- یکی از اهداف مهم مجتمع ذوب آهن و نورد کرمان، افزاش سود آوری برای شرکت، تلاش برای پیشرفت مداوم و ارزش آفرینی برای سازمان است.

- این مجتمع صنعتی از دانش و تخصص نیروهای متخصص خود بهره می گیرد و در راستای پیشرفت شرکت، همکاری های بسیاری با مراکز علم و فناوری در استان کرمان دارد.

- کارخانه نورد کرمان به روز نگاه داشتن محصولات و تجهیزات تولیدی خود را امری ضروری می داند.

- بهره بردای از امکانات داخلی، تلاش در جهت حفاظت از محیط زیست و رعایت مسئولیت اجتماعی، از جمله اهداف مهم شرکت نورد کرمان هستند.

گواهینامه ها

مجتمع صنعتی ذوب آهن و نورد کرمان دارای افتخارات و گواهینامه های متعددی در حوزه تولید محصولات فولادی است که برخی از آن ها به شرح زیر است:

- گواهینامه ایزو 9001: 2015 برای استاندارد جهانی مدیریت

- گواهینامه 180001 برای استاندارد جهانی مدیریت ایمنی و بهداشت

- گواهینامه ایزو 140001: 2004 برای استاندارد جهانی مدیریت زیست محیطی

- گواهینامه استاندارد ملی ایران 3132 برای تولید محصول میلگرد در کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان

- گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی از سوی سازمان ملی استاندارد ایران

- واحد نمونه ملی در سال یک هزار و سیصد و نود و پنج

- سه دوره دریافت تندیس رضایت مشتری

- واحد نمونه رعایت حقوق مصرف کننده

کارخانه های مجتمع ذوب آهن و نورد کرمان

این مجتمع صنعتی محصولات فولادی خود را در کارخانه های زیر تولید می کند:

- کارخانه فولاد سازی مجتمع ذوب آهن و نورد کرمان

کارخانه فولاد سازی این مجتمع صنعتی، در سال یک هزار و سیصد و نود و چهار در استان کرمان تاسیس شد و به بهره برداری رسید. این کارخانه دارای ظرفیت تولید سالانه پنجاه هزار تن شمش فولادی است. در سال یک هزار و سیصد و نود و هشت این کارخانه فولادسازی به تجهیزاتی جدید مجهز گردید و توانست ظرفیت تولید سالانه خود را به صد هزار تن برساند.  در حال حاضر کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان برای تولید محصولات فولادی خود دارای تجهیزات پیشرفته ای است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- کارخانه نورد کرمان در خط تولید محصولات خود دارای ماشین مخصوص ریخته گری پیوسته است.

- این کارخانه صنعتی به سیستم های شارژ مواد اولیه و افزودنی های مختلف مجهز است.

- این مجتمع دارای جرثقیل های مخصوص و همچنین واحد آبرسانی فولادسازی است.

- مجتمع نورد کرمان دارای دو کوره القایی با ظرفیت تولید پانزده تن در سال است.

- کارخانه نوردسازی مجتمع ذوب آهن و نورد کرمان

کارخانه نوردسازی این مجتمع صنعتی بزرگ در سال یک هزار و سیصد و هفتاد و چهار تاسیس شد و با ظرفیت شش هزار تن در سال به بهره برداری رسید. در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و هفت با تغییراتی که در برنامه ریزی های کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان صورت گرفت، ظرفیت نورد این کارخانه به صد و بیست هزار تن در سال رسید. در ادامه و در سال هزار و چهارصد، پس از بهره برداری خط جدید نورد این کارخانه، ظرفیت تولید به پانصد هزار تن در سال افزایش پیدا کرد. این کارخانه محصولات فولادی خود را با شمش های فولادی با طول شش متر و ابعاد صد و بیست و پنج در صد و بیست و پنج و همچنین صد و پنجاه در صد و پنجاه تولید می کند.


میلگردهای تولید کارخانه نورد مجتمع ذوب آهن و نورد کرمان از نوع آجدار هستند و در گریدهای A2 و A3 و از طریق فرآیند نورد پیوسته گرم ساخته می شوند که برای تضمین کیفیت و استحکام آن ها، از متد ترمکس نیز بهره گرفته می شود. کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان در بخش نورد، دارای تجهیزات متعددی است که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- کارخانه نوردسازی دارای انواع لوپر، قیچی و چرثقیل های مخصوص است.

- کارخانه نورد کرمان به کوره های پیش گرم، بسترهای خنک کننده و سیستم های بسته بندی مجهز است.

- از دیگر تجهیزات کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان در بخش نورد می توان به استندهای نورد اولیه، میانی و نهایی اشاره کرد.  


نظرات

نوشتن نظر