ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه کیان فولاد ابهر

کارخانه کیان فولاد ابهر با ظرفیت تولید 200 هزار تن میلگرد آجدار، نقش مهمی در صنعت فولادزنی و ساخت مواد ساختمانی دارد. با گسترش فعالیت ها و با تولید انواع میلگرد، این واحد می تواند نیازهای صنایع مختلف بازار را تامین کند. کارخانه فولاد کیان ابهر زنجان در نیمه دوم سال 1394 و در زمینی به مساحت 30300 متر مربع تاسیس شد که امروزه به یکی از واحدهای مهم در صنعت فولادزنی تبدیل شده است. ظرفیت تولید بیش از 200 هزار تن میلگرد در سال نشان از توانمندی این کارخانه در تأمین نیاز بازار به محصولات خود دارد.


1 کارخانه

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 8 کیان ابهرشاخه آجدارA2

ثابت

20,917

نمودار قیمت
میلگرد 10 کیان ابهرشاخه آجدارA2

ثابت

25,780

نمودار قیمت
میلگرد 12 کیان ابهرشاخه آجدارA2

100

25,780

نمودار قیمت
میلگرد 10 کیان ابهرشاخه آجدارA3

150

26,055

نمودار قیمت
میلگرد 12 کیان ابهرشاخه آجدارA3

150

26,055

نمودار قیمت
میلگرد 14 کیان ابهرشاخه آجدارA3

-50

25,321

نمودار قیمت
میلگرد 16 کیان ابهرشاخه آجدارA3

-50

25,321

نمودار قیمت
میلگرد 18 کیان ابهرشاخه آجدارA3

-50

25,321

نمودار قیمت
میلگرد 20 کیان ابهرشاخه آجدارA3

-50

25,321

نمودار قیمت
میلگرد 22 کیان ابهرشاخه آجدارA3

-50

25,321

نمودار قیمت
میلگرد 25 کیان ابهرشاخه آجدارA3

-50

25,321

نمودار قیمت
میلگرد 28 کیان ابهرشاخه آجدارA3

ثابت

4,587

نمودار قیمت

بیشتر بدانید


کارخانه فولاد کیان ابهر با نام تجاری شرکت فولاد کیان، ابتدا با تولید میلگرد فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر به عنوان یک تولیدکننده برجسته مقاطع فولادی شناخته می شود.

محصولات کارخانه کیان فولاد ابهر

تولیدات شرکت فولاد کیان ابهر شامل میلگرد در گریدهای A2 و A3؛ در سایزهای 8 تا 32 از فولاد کم آلیاژ و کربن ساده، براساس استاندارد ملی 3132 است. این محصولات به دو مدل کلاف و شاخه ای تولید می شوند. یکی از محصولات بسیار محبوب این کارخانه، میلگرد تابیده معروف به جناغی با قطرهای 7 و 8 در طول 12 متری است.

- میلگرد A2

میلگرد A2 سطحی با برجستگی های مارپیچی شکل دارد که در فارسی به آج یا دنده معروف هستند. این آج یا دنده ها در تمام سطح میلگرد به طور مساوی پخش می شوند. این نوع میلگرد با علامت کوتاه «340» مشخص می شود. میلگرد A2 در گروه محصولات نیمه سخت قرار گرفته و دارای انعطاف پذیری و سختی متوسطی است. این میلگرد قابل جوشکاری است؛ اما با این حال توصیه می شود تا حد امکان از جوشکاری خودداری شود. این میلگرد در سازه های بتنی مسلح و تولید تیر به کار می رود.

- میلگرد A3

میلگرد A3 در دسته محصولات آجدار قرار می گیرد و با علامت اختصاری «آج 400» نشان داده می شود. دنده های پیچیده شده روی میلگرد A3 به شکل هفت و هشت هستند. این نوع میلگرد در مقایسه با میلگرد نوع A2 از کربن بیشتری برخوردار است که موجب افزایش استحکام آن می شود. میلگرد گرید A3 فاقد انعطاف پذیری و جوش پذیری است.

از لحاظ فنی، استحکام تسلیم این میلگرد 4هزار کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت کششی نهایی آن 6هزار کیلوگرم بر سانتی متر مربع است؛ همچنین تغییر شکل پلاستیک نسبی آن هم 14 درصد است.

اندازه میلگردهای کارخانه کیان فولاد ابهر به شرح زیر است:

·       میلگرد ابهر گرید A2 از سایز 8 تا 12؛

·       میلگرد کیان فولاد ابهر A3 از سایز 10 تا 28؛

·       میلگرد نرمال کیان ابهر از سایز 14 تا 25؛

·       مفتول کششی به سایز 6.5.

کاربرد میلگردهای کارخانه کیان فولاد ابهر

این کارخانه با تولید میلگردهای فولادی توانسته است نه تنها نیاز بازار به میلگرد را پوشش دهد؛ بلکه توانسته است در افزایش استحکام بسیاری از سازه ها موثر واقع شود.

·       استفاده در کفپوش بتنی: از میلگردهای تولیدشده توسط این کارخانه در کفپوش بتنی برای تقویت و پایداری سازه استفاده می شود.

·       تقویت فونداسیون و تقویت بتن: برای افزایش مقاومت سازه های بتنی و تقویت پایه ها کاربرد دارد.

·       افزایش نیروی برشی: این میلگردها برای افزایش نیروی برشی سازه های بتنی موثر هستند.

·       مورد استفاده در ساخت دیوار بتنی: برای ایجاد استحکام و دوام در ساخت دیوارهای بتنی به کار می رود.

·       تولید خاموت، سنجاقی، رکابی و زیگزاگ: از میلگردهای این کارخانه در تولید سنجاقی، رکابی، خاموت، زیگزاگ و سایر اجزای سازه ای در ساختمان سازی استفاده می شود.

در ادامه به برخی از ویژگی های برجسته کارخانه کیان فولاد ابهر هم اشاره می کنیم.

·       ظرفیت بالای تولید محصولات بتنی؛

·       دارای فناوری و تجهیزات به روز؛

·       تولید محصولات طبق استانداردهای ملی و بین المللی؛

·       برخورداری از گواهینامه های معتبر؛

·       دارای نقش مهم در تامین نیازهای صنایع ساختمانی کشور؛

·       تلاش برای جلب رضایت مشتریان و بهبود کیفیت محصولات.

کارخانه کیان فولاد ابهر با توجه به ویژگی های برجسته خود، یکی از تولیدکنندگان پیشروی میلگرد در ایران است و نقش مهمی در تامین نیازهای صنایع ساختمانی کشور ایفا می کند.

کنترل کیفیت و آزمایشگاه کارخانه فولاد کیان

کیان فولاد ابهر با رعایت استانداردهای INSO3132 موفق به اخذ گواهینامه از سازمان ملی استاندارد ایران (INSO) برای تولید میلگرد آجدار شده است. این گواهینامه نشان از تعهد به کیفیت و استانداردهای مربوط به صنعت فولادزنی دارد.

وجود یک واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه جدایی ناپذیر از فرآیند تولید، نشان از تلاش برای ارائه محصولات با کیفیت بالا و براساس استاندارد دارد. این واحد نظارت خود را از مرحله مواد اولیه (شمش) تا محصول نهایی ادامه می دهد تا اطمینان حاصل شود تمام مراحل تولید به درستی طی شده اند. به این ترتیب می توان مطمئن شد که محصولات نهایی با استانداردهای تعیین شده هماهنگی دارند.

امکانات و زیرساخت ها

امکانات و زیرساخت های انرژی کیان فولاد ابهر شامل تجهیزات قوی و گسترده در حوزه انرژی برای پشتیبانی از فرآیندهای تولید است. این موارد را می توان به شرح زیر خلاصه کرد.

·       فیدرهای تخصصی 20 کیلو ولت با تامین 6900 کیلو وات برق: این فیدرها به عنوان منابع تأمین انرژی با قدرت 20 کیلوولت با توان تامین 6900 کیلووات برق برای نیازهای مختلف کارخانه مورد استفاده قرار می گیرند.

·       پمپ بنزین با ظرفیت 2500 متر مکعب در ساعت: وجود پمپ بنزین با این ظرفیت نشان از توانایی انتقال و ذخیره سازی مواد سوختی برای مصارف مختلف در کارخانه است.

·       مخازن ذخیره و پمپاژ آب با ظرفیت 1600 متر مکعب: این مخازن ذخیره و پمپاژ آب با ظرفیت 1600 متر مکعب در ساعت توانمندی در مدیریت و استفاده از منابع آبی در فرآیندهای تولید و تامین آب برای مصارف مختلف در کارخانه را نشان می دهند.

این امکانات نشان از توجه به جزئیات و نیازهای مختلف فرآیندهای تولید در کیان فولاد ابهر دارند و به بهره وری و پایداری در فعالیت های این واحد کمک می کنند.


کارخانه کیان فولاد ابهر با تولید میلگرد با کیفیت و با قیمت مناسب، نقش مهمی در تأمین نیازهای صنایع ساختمانی کشور ایفا می کند. این کارخانه با بهره گیری از توانمندی های فنی و مهندسی خود و همچنین بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، همواره در تلاش است تا کیفیت محصولات خود را بهبود بخشد و رضایت مشتریان را جلب کند.

نظرات

نوشتن نظر