ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

فولاد خرمدشت تاکستان، یک واحد تولیدی در استان قزوین است که به طور تخصصی در زمینه تولید میلگرد فولادی فعالیت می کند. این مجموعه با دارابودن 10 سال تجربه در حوزه صنعت فولادسازی، به عنوان یک واحد معتبر و با کیفیت شناخته شده است. افتخارات و جوایز متعددی که این مجموعه به خود اختصاص داده است، نمایانگر تعهد به کیفیت یکنواخت محصولات تولیدی آن است. با توجه به موقعیت جغرافیایی این مجموعه در استان قزوین و شهر خرمدشت، کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان به عنوان بهترین گزینه حمل و نقل برای مصرف کنندگان شمال و شمال غرب کشور محسوب می شود.

1 کارخانه

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 8 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA2

ثابت

2,087

نمودار قیمت
میلگرد 8 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3

ثابت

2,087

نمودار قیمت
میلگرد 10 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA2

100

26,147

نمودار قیمت
میلگرد 10 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3

ثابت

26,239

نمودار قیمت
میلگرد 12 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA2

ثابت

26,055

نمودار قیمت
میلگرد 12 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3

ثابت

26,239

نمودار قیمت
میلگرد 14 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3

ثابت

21,101

نمودار قیمت
میلگرد 16 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3

ثابت

21,101

نمودار قیمت
میلگرد 18 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3

ثابت

21,101

نمودار قیمت
میلگرد 20 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3

ثابت

21,101

نمودار قیمت
میلگرد 22 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3

ثابت

21,101

نمودار قیمت
میلگرد 25 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3

ثابت

21,101

نمودار قیمت
میلگرد 28 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3

ثابت

21,101

نمودار قیمت
میلگرد 32 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3

ثابت

2,087

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

آشنایی با کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

در سال ۱۳۸۸ کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان (سهامی خاص) با زیربنای ۳۰ هزار متر مربع و ظرفیت اسمی سالانه 300هزار تن تأسیس شد و در سال ۱۳۸۹ به بهره برداری رسید. این واحد تولیدی انواع شمش ۵SP و انواع میلگرد را به صورت شاخه ای و کلاف تولید می کند که در صنعت ساخت و ساز کاربرد وسیعی دارند. ماده اولیه مورد استفاده برای تولید میلگردها از جنس فولاد کم کربن است.

این واحد تولیدی علاوه بر تأمین نیازهای داخلی، محصولات خود را به کشورهای حاشیه خلیج فارس، عراق، افغانستان، گرجستان، پاکستان و چین هم صادر می کند. همچنین در سال های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ به عنوان صادرکننده نمونه و برتر استان قزوین در تجارت بین المللی برگزیده شده است.

کارخانه های زیر مجموعه

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان با بهره گیری از دو کارخانه تولید میلگرد و کارخانه شمش، در حوزه تولید محصولات فولادی فعالیت می کند.

- کارخانه میلگرد

این کارخانه در شهرک صنعتی خرمدشت، استان قزوین واقع شده است و تولیدات آن شامل انواع میلگرد آجدار در دو گرید A2 و A3 و در سایزهای ۸ تا ۳۲ میلی متر است. این اندازه گیری ها و گریدها به منزله تنوع محصولات و نشان از توان تولیدی گسترده این کارخانه در پاسخ به نیازهای مختلف بازار و صنعت به شمار می روند.

- کارخانه شمش

در سال ۱۴۰۰، شرکت فولاد خرمدشت تاکستان به بهره برداری از خط تولید شمش خود در شهرک صنعتی سنقر در استان کرمانشاه پرداخت. این خط تولید شمش، با ظرفیت تولید روزانه ۲۵۰ تن فعالیت می کند.

محصولات کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

فولاد خرمدشت با تولید محصولات باکیفیت و عرضه آن به بازار داخلی و خارجی توانسته است پاسخگوی نیازهای بسیاری از مصرف کنندگان باشد. در ادامه محصولات این کارخانه را معرفی می کنیم.

میلگرد خرمدشت A2

در این مجموعه، میلگرد خرمدشت A2 با سایز 8 الی 12 میلی متر تولید می شود. این میلگردها دارای طول 12 متر، استحکام کششی 500 نیوتن بر میلی متر مربع و تنش تسلیم 340 نیوتن بر میلی متر مربع هستند. این نوع میلگرد ترد و خشک است و آج های آن به صورت فنری و موازی طراحی شده اند. این میلگرد در صنعت برای خاموت زنی استفاده گسترده ای دارد و علامت مشخصه آن به عنوان آج 340 تعیین شده است.

میلگرد خرمدشت A3

میلگرد آجدار خرمدشت در گرید A3 با سایز 12 الی 32 تولید می شود و دارای طول استاندارد 12 متر است. این نوع میلگرد از نوع شاخه ای بوده و دارای تنش تسلیم و تنش استحکام به ترتیب 600 و 400 نیوتن بر میلی متر مربع است. علامت مشخصه این میلگرد آج 400 است. این محصول با این ویژگی ها برای مصارف مختلف؛ به ویژه صنعت ساخت و ساز مناسب ترین انتخاب است.

شمش SP5 و SP3

بعد از فرآیند تبدیل سنگ آهن به فولاد خام یا آهن اسفنجی و پس از اجرای مراحل فولادسازی و تهیه مذاب فولاد در کوره های القایی یا کنورتورها، شمش فولاد به عنوان یک محصول با ابعاد و اشکال متنوع تولید می شود. این شمش ها به منظور استفاده در کاربردهای گوناگون به بازار عرضه می شوند.

گواهینامه ها و افتخارات

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان در دوره کوتاه مدت فعالیت خود، توانسته است تعداد زیادی از تقدیرنامه های برجسته را به دست آورد که نمایانگر تلاش و توانایی مدیران و تیم متخصصان این مجموعه در بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و کارآمد است. بخشی از این تقدیرنامه ها به شرح زیر است:

-        نشان اعتماد اجلاس برند ملی در سال 1397؛

-        نشان زرین جشنواره حمایت از تولید ملی در سال 1398؛

-        تندیس سمپوزیوم برندینگ در سال 1399؛

-        واحد نمونه صادرات و اشتغال زایی در سال 1400.


کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان در نتیجه فعالیت کوتاه مدت خود، به دستاوردهای قابل توجهی دست یافته است. این مجموعه با بهره گیری از مهارت متخصصان و به کارگیری تجهیزات پیشرفته، دریافت گواهینامه ها و کسب افتخارات برجسته از نهادها و مراجع معتبر نشان از کیفیت و تعهد به تولید ملی و صادرات محصولات دارد. توانمندی های فنی، تولیدات گسترده و انگیزه برای بهبود مستمر، کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان را به یک واحد برجسته در صنعت فولادسازی تبدیل کرده است.

فولاد خرمدشت تاکستان با بهره مندی از دانش، تخصص، و تلاش بی وقفه خود، موفق به کسب جایگاه برجسته در زمینه تولید، صادرات و ایجاد اشتغال شده است. این موفقیت، نتیجه تعهد و پیوستگی به استانداردهای بالا در تمامی مراحل تولید است. فولاد خرمدشت تاکستان در سال ۱۳۹۸ به عنوان یکی از بزرگترین صادرکنندگان میلگرد آجدار در کشور شناخته شد. با بهره گیری از تمام ظرفیت های تولید و منابع انسانی، این مجموعه به عنوان ارائه دهنده با کیفیت ترین محصولات فولادی در بازار فولاد و صنعت ساختمانی شناخته شده است.


نظرات

نوشتن نظر