ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد ایزدخواست جنوب

یکی از موفق ترین مجموعه های تولید مقاطع فولادی کارخانه فولاد ایزدخواست جنوب واقع در استان فارس است. این کارخانه سال های زیادی است که به عنوان یکی از معروف ترین کارخانه های تولید محصولات فولادی در سطح کشور فعالیت دارد. به واسطه موقعیت جغرافیایی این مجموعه، بسیاری از مصرف کنندگان ساکن در استان های جنوبی و مرکزی، نیاز خود به مقاطع فولادی را از این کارخانه تهیه می کنند. کارخانه ایزدخواست جنوب تولیدکننده میلگردهای استاندارد در وزن سبک است. کارخانه فولاد ایزدخواست جنوب در زمینه تولید انواع مقاطع فولادی به ویژه میلگرد فعال است. میلگرد محصول اصلی این کارخانه است. تولید میلگرد در مجموعه ایزدخواست جنوب به صورت آجدار و با گرید A3 انجام می شود. این میلگردها در سایز 20، 18، 16، 14 و 12 تولید و در بازار عرضه می شوند.

1 کارخانه

قیمت میلگرد ایزدخواست جنوب

قیمت میلگرد ایزدخواست جنوب

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 12 ایزدخواست جنوبشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 14 ایزدخواست جنوبشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 16 ایزدخواست جنوبشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 18 ایزدخواست جنوبشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 20 ایزدخواست جنوبشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

انواع میلگردهای ایزدخواست جنوب

میلگرد در چهار گرید A1، A2، A3 و A4 تولید می شود. میلگردهایی که در گرید A1 تولید می شوند انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند و برای کارهای جوشکاری مناسب هستند. میلگرهای مدل A2 نسبت به گرید A1 سختی بیشتری دارند. تنش جاری این نوع میلگرد معادل 3000 و تنش گسیختگی آن 5000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. گرید 3 میلگرد هرگز برای فعالیت های جوشکاری استفاده نمی شود. گرید A3 سخت تر از دو نوع قبل بوده و دارای تنش گسیختگی 6000 و تنش جاری 4000 است. سخت ترین نوع میلگرد گرید A4 است. این مدل گرید نسبت به انواع دیگر قیمت بالاتری دارد.

قیمت میلگرد آجدار کارخانه فولاد

میلگردهای کارخانه فولاد ایزدخواست جنوب مطابق با استانداردهای جهانی تولید و در بازار عرضه می شوند. وزن میلگردهای این مجموعه عموما سبک است. در صنایع فولاد و آهن تغییرات قیمتی به طور متناوت وجود دارند و نمی توان یک نرخ ثابت برای فرآورده های فولادی در نظر گرفت. نوسانات تغییر قیمت میلگرد و سایر مقاطع آهنی به صورت روزانه است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت آهن و فرآورده های آن به سایت آهن ۵۰۵ مراجعه کنید تا از قیمت محصولات آگاه شوید.

عوامل موثر در قیمت

نوسانات قیمت فولاد تحت تاثیر عرضه و تقاضا و دیگر عوامل مرتبط است. ماده اولیه میلگر فولاد است، این موضوع سبب شده با تغییر قیمت فولاد قیمت میلگرد هم به طور پیوسته دچار تغییر شود. هرچه قدر در ساخت میلگرد از فولاد بیشتری استفاده شود، طبیعتا با قیمت بالاتری مواجه می شوید. برخی از مهم ترین عواملی که در قیمت میلگرد تاثیرگذار هستند عبارت اند از:

- نام برند و کارخانه سازنده

- آلیاژهای به کار رفته در ترکیب آن

- وزن

- نوع میلگرد

- روش تولید

- استاندارد ساخت


پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید مقاطع فولادی با کارشناسان متخصص در زمینه خرید و فروش آهن ۵۰۵ مشورت بگیرید.

کاربرد میلگرد کارخانه فولاد ایزدخواست جنوب

میلگرد ایزدخواست جنوب سبک تر از انواع دیگر و مطابق با استاندارهای تایید شده در سطح جهانی ساخته می شود. این ویژگی سبب کاربرد فراوان محصول در پروژه های ساختمانی، افزایش مقاومت بتن و ساخت و سازهای صنعتی است. علاوه بر صنعت ساخت و ساز از میلگرد در پروژه های خودروسازی، سیم خارداری، الکترودسازی و فنرسازی هم استفاده می شود.

آشنایی بیشتر با کارخانه

کارخانه فولاد ایزدخواست جنوب یکی از موفق ترین مجموعه های تولید مقاطع فولادی در کشور است که به واسطه تولیدات استاندارد و باکیفیتی که دارد، به یکی از برندهای معتبر کشور در زمینه تولید قطعات فولادی تبدیل شده است. این کارخانه با بهره گیری از موقعیت جغرافیایی مناسب، تکنولوژی پیشرفته و استانداردهای بین المللی، میلگردهای با کیفیت و قیمت مناسب را در اندازه ها و گریدهای مختلف تولید و عرضه می کند. میلگردهای این کارخانه در صنایع مختلفی مانند ساخت و ساز، خودروسازی، سیم خارداری و الکترودسازی کاربرد دارند. این کارخانه همچنین با ارائه مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش، رضایت مشتریان خود را تضمین می کند. کارخانه فولاد ایزدخواست جنوب یکی از نمادهای فرهنگ و صنعت ایرانی است که با توجه به نیازهای بازار و رقابت های جهانی، تلاش می کند تا محصولات خود را بهبود بخشد و گسترش دهد.

نظرات

نوشتن نظر