ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد گلستان

کارخانه فولاد گلستان در ابتدا فعالیت های خود را در محور پروژه های قراردادی با همکاری شرکت پومینی ایتالیا انجام می داد. هدف از بسته شدن این قرار داد ها فراهم شدن تجهیزات برای خط تولید شرکت در جهت ساخت انواع مقاطع ساختمانی و میلگرد بود. جالب است بدانید تمامی ماشین آلات و تجهیزاتی که در خط تولید میگرد انگلستان و مقاطع فولادی وجود داشت، به نام میلگرد کنبد کاووس معروف بود. در سال 1375 بنا بر درخواست این مجموعه تمامی تجهیزات توسط شرکت پومینی تولید و برای نصب به کشور ما منتقل می شد. در یک بازه زمانی 6 ساله مقدمات لازم برای تاسیس کارخانه فولاد گلستان فراهم شد. هم زمان با آماده سازی زیر ساخت های لازم، تدابیر مورد نیاز درباره تکمیل ماشین آلات کارخانه و منابع مالی هم در نظر گرفته شد. بانک عامل سرمایه لازم را در جهت تاسیس کارخانه فولاد گلستان را در یک زمین گسترده به مساحت 6 هکتار فراهم نمود.

1 کارخانه

قیمت میلگرد گلستان

قیمت میلگرد گلستان

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 8 گلستانشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 10 گلستانشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 12 گلستانشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 14 گلستانشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 16 گلستانشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 18 گلستانشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 20 گلستانشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 22 گلستانشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
میلگرد 25 گلستانشاخه آجدارA3

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

تجهیزات خط تولید کارخانه فولاد گلستان

همه محصولات تولید شده در کارخانه فولاد گلستان قبل از ورود به بازار، در آزمایشگاه مورد بررسی و آنالیز قرار می گیرند و نمونه های تولیدی در جهت بررسی بیشتر مواد شیمیایی و فیزیکی سازنده در واحد کنترل کیفی کارخانه آزمایش می شود. این اقدام نقش زیادی در افزایش سطح کیفی محصولات این کارخانه دارد. از آنجایی که تمامی محصولات فولادی تولید شده در این کارخانه توسط متخصصین فنی آنالیز می شوند، این قطعات کاملا قابل اطمینان هستند. ساخت این محصولات به دلیل پیروی از الگو های روز دنیا، سبب جلب رضایت خریدان در تمام مناطق دنیا شده است.

معرفی محصولات شرکت کارخانه فولاد گلستان

کارخانه فولاد گلستان یکی از بزرگ ترین تولید کننده های محصولات فولادی شمال کشور است که سالانه بیشتر از 340 هزار تن قطعه فولادی در انواع مختلف تولید می کند. از جمله محصولات این کارخانه می توان به مقاطع فولادی، مفتول، کلاف و انواع میلگرد اشاره کرد. مهم ترین محصولات فولادی این مجموعه عبارت اند از:

میلگرد ملاف آجدار

یکی از محصولات فولادی کارخانه فولاد گلستان میلگرد کلاف آجدار است. این محصول استفاده گسترده ای در کارهای صنعتی و ساختمانی دارد و به دو صورت آج 340 و آج جناغی تولید می شود. کشش تسلیمی نوع اول بین 3400 تا 5000 است و کشش نوع دوم هم بین 4000 تا 6000 تخمین زده شده است. این قطعه از طریق نورد گرم شمش هایی از جنس فولاد ساخته می شود. آج های میلگرد کلاف آجدار سبب چسبندگی بیشتر بین فولاد و بتن می شود. کارخانه فولاد گلستان میلگرد کلاف آجدار را در قطر 5.5 تا 14 میلی متر تولید می کند. وزن هر کلاف از این محصول در حدود 22000 کیلوگرم تخمین زده شده است. ساخت این محصول براساس متد های استاندارد روز دنیا انجام شده است. بخش زیادی از میلگرد کلاف آجدار تولید شده در این کارخانه به کشورهای خارجی صادر می شود.

میلگرد کلاف ساده

یکی دیگر از محصولات پرفروش فولاد گلستان میلگرد کلاف ساده است. این نوع میلگرد سطحی صاف و بدون برآمدگی دارد. روش ساخت این محصول همانند نوع آجدار به روش گرم نورد از شمش های فولادی است. کاربرد عمده میلگرد کلاف ساده در صنعت و ساخت و ساز است. کارخانه فولاد گلستان کلاف های این محصول ر ا با وزن 22000 کیلوگرمی به بازار ایران و خارج از کشور عرضه می کند. کیفیت میلگرد کلاف ساده این کارخانه منحصربه فرد و تضمین شده است. مقاومت کششی این محصول 2400 تا 3600 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

میلگرد نورد فورد گلستان

این محصول با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است. میلگرد نورد فورد گلستان از قطر 5.5 تا 28 میلی متر در بازار وجود دارد. وزن کلاف های این محصول همانند دو میلگرد دیگر کارخانه فولاد گلستان است. گرید های پرکاربرد میلگرد نورد فورد برای خم کاری و جوش کاری مناسب هستند. این محصول در صنعت و ساخت بنا استفاده می شود.

 

کارخانه فولاد گلستان یکی از پیشتازان صنعت فولاد در کشور است که با استفاده از تکنولوژی های جدید و تجهیزات مدرن، محصولات با کیفیت و استانداردی را تولید می کند. این کارخانه با تولید محصولات متنوع و کاربردی، نیازهای بازار داخلی و خارجی را برآورده می کند و نقش زیادی در توسعه اقتصادی و اجتماعی منطقه دارد. این کارخانه همچنین با رعایت استانداردهای کیفی و ایمنی، محصولی در سطح معیارهای جهانی تولید می کند.

 

نظرات

نوشتن نظر