ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد نطنز

فولاد نطنز یکی از مجتمع های صنعتی شناخته شده در کشور است که در راستای طرح توسعه، در سال یک هزار و سیصد و هفتاد و هشت تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید میلگردهای ساختمانی و صنعتی و همچنین مواد مورد نیاز صنایع مفتولی آغاز کرد. هدف اصلی این شرکت از تولید محصولات فولادی، جلوگیری از واردات این محصولات، خروج ارز و ایجاد حداقل ده هزار فرصت شغلی در کشور است. شایان ذکر است که موسس این شرکت در دهه چهل هجری شمسی، فعالیت خود را با فروش آهن آلات ساختمانی در خیابان پامنار آغاز کرد و در اواخر دهه پنجاه، حوزه فعالیت های خود را با تولید محصولات مفتولی گسترش داد. در حال حاضر مجموعه کارخانه فولاد نطنز در زمینی بزرگ به مساحت یک هزار و دویست هکتار است که در شهر صنعتی فولاد نطنز واقع شده است. کارخانجات این مجتمع صنعتی به لطف بهره مندی از جدیدترین تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، نیروی های کارآزموده و متبحر و خطوط مختلف تولید نورد گرم، تولید کننده انواع میلگردهای ساده و آجدار ساده شاخه ای، میلگردهای ساده و آجدار کلاف، تسمه، چهار پهلو و محصولات فولادی دیگر است.

1 کارخانه

قیمت میلگرد کلاف فولاد نطنز

قیمت میلگرد کلاف فولاد نطنز

بروزرسانی: ۱۳:۲۴ ۱۴۰۳/۰۱/۲۹
نوع کلافآنالیزحالتنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
کلاف 6.5 فولاد نطنز3SPکلاف (نیم کشش)

ثابت

22,385

نمودار قیمت
کلاف 6.5 فولاد نطنز1008کلاف (کشش)

ثابت

25,688

نمودار قیمت
کلاف 8 فولاد نطنز1008کلاف (کشش)

ثابت

24,307

نمودار قیمت
کلاف 10 فولاد نطنز1008کلاف (کشش)

ثابت

24,495

نمودار قیمت
کلاف 12.5 فولاد نطنز1008کلاف (کشش)

ثابت

24,495

نمودار قیمت
کلاف 6.5 فولاد نطنز1006کلاف (کشش)

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
کلاف 8 فولاد نطنز1006کلاف (کشش)

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
کلاف 9 فولاد نطنز1006کلاف (کشش)

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
کلاف 10 فولاد نطنز1006کلاف (کشش)

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
کلاف 6.5 فولاد نطنزRST34کلاف (فوق کشش)

ثابت

25,505

نمودار قیمت
کلاف 8 فولاد نطنزRST34کلاف (فوق کشش)

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
کلاف 9 فولاد نطنزRST34کلاف (فوق کشش)

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
کلاف 10 فولاد نطنزRST34کلاف (فوق کشش)

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
کلاف 10 فولاد نطنزRST34کلاف (فوق کشش)

ثابت

22,294

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

خطوط تولید کارخانه فولاد نطنز

در خطوط تولید مجتمع فولاد نطنز، محصولات فولادی گوناگونی تولید می شود که در این قسمت به معرفی آن ها می پردازیم:

- خط نورد میلگرد شاخه فولاد نطنز

این خط تولید پس از آنکه به ماشین آلات صنعتی ساخت برند دانیلی ایتالیا و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته جهت کنترل کیفیت مجهز گردید، در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و دو مورد بهره برداری قرار گرفت. خط نورد میلگرد شاخه به لطف بهره گیری از فناوری های نوین دنیا، تولید کننده میلگردهای ساده و آجدار به صورت شاخه ای و در گریدهای A2، A3 و A4 است. میلگردهای تولید این کارخانه با داشتن کربن کم، بهره مندی از عناصر آلیاژی و انجام آزمون های کنترل کیفی و آنالیزهای شیمیایی از مزیت های مختلفی همچون قابلیت جوشکاری، استحکام و کیفیت بالا برخوردار هستند.

خط نورد میلگرد کلاف کارخانه فولاد نطنز

تمامی ماشین آلات و تجهیزات این خط تولید از برندهای مطرح ایتالیایی و آلمانی تهیه شده است و به همین سبب محصولات تولیدی خط نورد میلگرد کلاف، مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می شوند. در خط نورد میلگرد کلاف این کارخانه بزرگ، میلگردهای کلاف آجدار در گریدهای A2 و A3، کلاف ساده، مفتول صنعتی و کششی در سایزهای متنوع تولید می شوند. از جمله مزایای این خط تولید می توان به امکان خرید سفارشی انواع شمش، میلگردهای آلیاژی و کلاف توسط مشتریان اشاره کرد. میلگردهای کلاف این کارخانه دارای کلیه استانداردهای تولید هستند و به همین سبب از کیفیت قابل ملاحظه ای برخوردار اند. از سوی دیگر مواد اولیه مورد نیاز برای تولید این محصولات فولادی، توسط آزمایشگاه های این مجتمع صنعتی که جزو مجهزترین ها در کشور است، به دقت مورد بازرسی، تست های کشش، ساختاری و آنالیزهای شیمیایی قرار می گیرند تا در نهایت محصولات تولید شده در کارخانه فولاد نطنز، از تمامی استانداردهای ملی و بین المللی برخوردار باشند.

استانداردهای مجتمع

این شرکت صنعتی با پیشرفت های کیفیت و کمی خود و دریافت گواهینامه ها و استانداردهای زیر، علاوه بر حضور موفق در بازارهای داخلی، دارای محصولاتی قابل رقابت با تولیدات جهانی است:

- گواهینامه استاندارد ایزو 9001: 2018 برای سیستم مدیریت کیفیت

- گواهینامه استاندارد ایزو 14001: 2008 برای سیستم مدیریت زیست محیطی

- گواهینامه OHSAS 18001-2018 برای سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای

- گواهینامه استاندارد ملی 3132 برای تولید میلگرد آجدار

اهدف کارخانه فولاد نطنز

این کارخانه صنعتی در راستای جلب رضایت مشتریان و تداوم تولید محصولات باکیفیت جهت عرضه به بازارهای داخلی و خارجی، اهداف زیر را دنبال می کند:

- این کارخانه صنعتی برای ارتقاء سطح ایمنی و بهداشت و پیشگیری از خطرات احتمالی در محیط کار، همواره تلاش می کند.

- مجتمع فولاد نطنز در راستای حفاظت از محیط زیست، نسبت به حفظ پاکیزگی آب و هوا و خاک اهتمام ویژه ای می ورزد.

- این شرکت در تمامی این سال ها، به منظور جلب هر چه بیشتر رضایت مشتریان از سیستم های یکپارچه مدیریتی بهره گرفته است.

- توسعه پایدار برای کارخانه فولاد نطنز از اهمیت بالایی برخوردار است و در همین راستا به اموری نظیر صرفه جویی و استفاده مناسب از منابع و انرژی دقت فراوانی می شود.

- در این کارخانه صنعتی با هدف بالابردن سطح کیفی تولیدات، از تجهیزات و ماشین آلات استاندارد و باکیفیت استفاده می شود.

- در این مجتمع صنعتی نیروهای انسانی به عنوان گرانبهاترین سرمایه های شرکت در نظر گرفته می شوند و همواره به آن ها توجه ویژه ای می شود.

- یکی از اهداف مهمی که در مجتمع صنعتی فولاد نطنز دنبال می شود، برگزاری مداوم دوره های آموزشی برای بالا بردن  میزان مهارت، تخصص و دانش کارکنان است.

- کارخانه فولاد نطنز با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و رعایت استانداردهای داخلی و خارجی در بخش تولید، همواره برای افزایش مستمر کیفیت محصولات خود تلاش می کند.

آزمایشگاه ها

آزمایشگاه شیمی این شرکت صنعتی نه تنها قادر به بررسی موارد مورد نیاز کارخانه فولاد این شرکت است، بلکه می تواند آنالیزهای لازم را برای سایر شرکت ها نیز انجام دهد. برخی از مهم ترین آزمایشگاه های کارخانه فولاد نطنز به شرح زیر هستند:

- آزمایشگاه آب فولاد نطنز

در این آزمایشگاه بررسی های لازم از نظر شیمیایی و میکروبی بر روی آب مورد استفاده در خطوط نورد و کارخانه فولادسازی انجام می شود. در این آزمایشگاه به لطف بهره گیری از دستگاه اسپکتروفوتومتر، آزمایش های لازم از جمله اندازه گیری سختی، میزان pH، کلراید، آهن، نیترات، فسفات، مس و کلرین به صورت منظم و مداوم بر روی آب صنعتی انجام می شود.  

- آزمایشگاه روغن

در این آزمایشگاه به دلیل وجود تجهیزات پیشرفته، کیفیت روغن مورد استفاده در قطعات و تاثیر آن بر ماشین آلات به صورت دقیق مورد بررسی قرار می گیرد تا از این طریق از بروز خسارات احتمالی به دستگاه ها جلوگیری گردد. در آزمایشگاه روغن کارخانه فولاد نطنز مواردی نظیر میزان ویسکوزیته، اسیدی و بازی بودن روغن و همچنین ذرات موجود در این ماده با دقت بالا مورد آنالیز و بررسی قرار می گیرد.

نظرات

نوشتن نظر