ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد گیلان

فولاد گیلان نخستین و بزرگ ترین مجتمع خصوصی تولیدی نورد فولاد در کشور است که در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و دو، در شهرک صنعتی رشت در شمال ایران تاسیس شد. این شرکت صنعتی دارای واحد نورد گرمی با ظرفیت تولید سالانه بیش از دو میلیون و پانصد هزار تن انواع ورق های نوردیده و واحد نورد سردی با ظرفیت تولید سالانه پانصد هزار تن محصولات فول هارد، ورق های روغنی و آنیل شده است. استراتژی اصلی کارخانه فولاد گیلان در حوزه صنعت فولاد، تلاش برای تامین نیاز مشتریان و یاری رساندن به آن ها برای بهبود کسب و کارشان است. فولاد گیلان متشکل از تیمی متخصص و باتجربه است که با ارائه ایده هایی خلاقانه، به پویایی محیط کار و پیشرفت این شرکت صنعتی کمک می کند. محصولات این شرکت با تکیه بر جدیدترین فناوری ها و تجهیزات صنعتی دنیا تولید می شوند و در بخش هایی با الزامات کیفی بالا نظیر صنایع ساختمانی، خودروسازی و لوله سازی به کار گرفته می شوند.

2 کارخانه

قیمت ورق سیاه گیلان

قیمت ورق سیاه گیلان

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع ورقابعاد (m)حالتنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
ورق سیاه 2 گیلان1000رول

ثابت

34,679

نمودار قیمت
ورق سیاه 6 گیلان1000رول

ثابت

32,294

نمودار قیمت
ورق سیاه 8 گیلان1000رول

ثابت

32,018

نمودار قیمت
ورق سیاه 10 گیلان1000رول

ثابت

32,018

نمودار قیمت
ورق سیاه 12 گیلان1000رول

ثابت

32,018

نمودار قیمت
ورق سیاه 15 گیلان1000رول

ثابت

32,110

نمودار قیمت
قیمت ورق آجدار گیلان

قیمت ورق آجدار گیلان

بروزرسانی: ۱۱:۴۶ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
ضخامت (mm)حالتابعاد (m)نوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
ورق 2.5 آجدار فابریکرول 1

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
ورق 3 آجدار فابریکرول 1

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
ورق 4 آجدار فابریکرول 1

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
ورق 5 آجدار فابریکرول 1

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت
ورق 6 آجدار فابریکرول 1

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

چشم انداز کارخانه فولاد گیلان

مهم ترین چشم اندازهای مجتمع فولاد گیلان برای دستیابی به اهداف کلان این شرکت به شرح زیر است:

- این شرکت صنعتی قصد دارد با اجرای طرح توسعه، در آینده ای نزدیک ظرفیت واحد نورد خود را از پانصد هزار تن به هشتصد هزار تن در سال برساند.

- فولاد گیلان با اجرای طرح توسعه ای که در حال اجرا است، قصد دارد نسبت به راه اندازی واحد گالوانیزه و ورق های رنگی اقدام نماید. این واحد صنعتی از ظرفیت تولید سالانه صد و پنجاه هزار تن برخوردار خواهد بود.

- مدیران کارخانه فولاد گیلان مصمم هستند تا با تکیه بر دانش و توانمندی های نیروی های انسانی متخصص خود، در جهت اعتلای نام ایران گام بردارند و در توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر صنعت فولاد کشور نقش موثری ایفا نمایند.

اهمیت ایمنی در مجتمع

یکی از مهم ترین مواردی که می تواند به پیشرفت روزافزون این شرکت صنعتی و دستیابی آن به بیشترین میزان بهره وری کمک کند، استفاده بهینه از ابزارهایی نظیر سرمایه، تجهیزات تولیدی و نیروی کار است. در این میان یکی از مهم ترین سرمایه های فولاد گیلان، سرمایه های انسانی آن است؛ زیرا بهره گیری مناسب از نیروی انسانی سالم و کارآمد و هدایت آن با برنامه ریزی دقیق، می تواند کارخانه فولاد گیلان را برای نیل به اهداف خود یاری نماید. لازمه این امر آن است که شرایط لازم برای فعالیت نیروهای انسانی از نظر روحی، جسمی و بهداشتی فراهم گردد تا این افراد بتواند دارای بیشترین بازدهی ممکن باشند. این شرکت در راستای تحقق این هدف، مطابق با استاندارد OHSAS18001، نسبت به اجرای سیستم های بهداشتی و ایمنی حرفه ای اقدام نموده است. بر این اساس در طی این سال ها این مجتمع صنعتی با بکار گیری برنامه های ایمنی و بهداشتی خاص در محیط کار، توانسته است حوادث ناشی از کار را تا حد قابل توجهی کاهش دهد و از این طریق به افزایش رضایت شغلی کمک شایانی نماید.

خطوط تولید مجتمع فولاد گیلان

کارخانه فولاد گیلان با داشتن پروانه تحقیق و توسعه و به لطف بهره مندی از چندین گواهینامه CE دارای خطوط تولید زیر است:

- خط تولید ورق نورد گرم

این خط تولید دارای زمینی به مساحت شصت هزار هکتار و زیربنایی به مساحت سی و دو هزار متر مربع با سالن های مختلف تولید است. در خط تولید ورق نورد گرم این کارخانه که در شهر صنعتی رشت واقع شده است، سالانه یک میلیون و ششصد هزار تن ورق گرم مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می شود. ورق های تولید نورد گرم این کارخانه دارای ضخامت دو الی هفده میلی متر، عرض ششصد الی هزار و چهارصد و بیست میلی متر و حداکثر وزن کلاف بیست تن هستند.

- خط تولید ورق گالوانیزه

این خط تولید کارخانه فولاد گیلان با مساحت شش هکتار و زیر بنایی معادل دویست و چهل هزار متر مربع، با سالن های تولیدی مختلف در شهر صنعتی رشت واقع گردیده است. در این خط تولید، سالانه صد و هشتاد هزار تن ورق گالوانیزه باکیفیت، با استانداردهای بین المللی تولید می شود و جهت استفاده مشتریان روانه بازار می گردد. ورق های گالوانیزه این کارخانه، در ضخامت های گوناگون تا دو میلی متر، عرض تا هزار و دویست و پنجاه میلی متر با حداکثر وزن کلاف پانزده تن تولید می شوند.

- خط تولید ورق نورد سرد

خط تولید ورق نورد سرد مجتمع فولاد گیلان دارای زیربنایی به مساحت بیست و پنج هزار متر مربع است که در آن سالن های تولید احداث گردیده است. ظرفیت خط نورد سرد کارخانه فولاد گیلان، سالانه پانصد هزار تن ورق سرد است که بر اساس استانداردهای معتبر دنیا تولید می شوند. ورق های سرد این کارخانه در ضخامت های مختلف تا پنج میلی متر و عرض ششصد الی هزار و ششصد و پنجاه میلی متر تولید می شوند و از حداکثر وزن کلاف سی تن برخوردار هستند.

اقدامات ایمنی در محیط کار

با توجه به اهمیت حفظ سلامت و ایمنی نیروی های انسانی شرکت، در کارخانه فولاد گیلان اقدامات زیر صورت می گیرد:

- در راستای افزایش آگاهی پرسنل از خطرات موجود در محیط کار، دوره های آموزشی مختلفی به صورت مستمر برگزار می شود و مخاطرات گوناگون شناسایی و مورد بررسی قرار می گیرند.

- برای پیشگیری از بیماری ها و حفظ سلامت نیروی های انسانی، عوامل آسیب رسان فیزیکی و شیمیایی در محیط کار مورد بررسی قرار می گیرند و در عین حال معاینه های مختلفی به صورت دوره ای و سالانه بر روی پرسنل صورت می گیرد.

- برای بالا بردن سطح ایمنی و آشنایی نیروهای انسانی با خطرات احتمالی، دستورالعمل هایی تهیه می شود، مانورهای مختلف امداد و نجات اجرا می گردد و نسبت به نصب علائم هشدار دهنده ایمنی و بهداشتی در کارخانه فولاد گیلان اقدام می گردد.

- برای تضمین سلامت نیروهای انسانی، جلسه هایی تحت عنوان کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار در این شرکت برگزار می شود.


نظرات

نوشتن نظر