ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد فایکو

فولاد البرز ایرانیان یکی از شرکت های صنعتی بزرگ در زمینه تولید محصولات فلزی است که در سال یک هزار و سیصد و نود و سه در استان مازندران، شهر ساری تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود. این کارخانه که با نام تجاری فایکو نیز شناخته می شود، در پانزده کیلومتری شهرستان نکا واقع شده است و از ظرفیت تولید سالانه بیش از یک و نیم میلیون تن برخوردار است. کارخانه فولاد فایکو دارای خطوط تولید کاملا اتوماتیک و هوشمند است و در عین حال به پیشرفته ترین و مدرن ترین ماشین آلات و فناوری های روز دنیا مجهز است. این کارخانه به لطف بهره گیری از دانش متخصصین مجرب و باسابقه و همچنین با استفاده از مواد اولیه مرغوب، توانسته است تولیدات باکیفیتی را روانه بازار کند که از جمله آن ها می توان به انواع میلگردهای آجدار، تیرآهن، نبشی و ناودانی در سایزهای مختلف اشاره نمود. علاوه بر آن بهره مندی تولیدات این کارخانه از استانداردهای بین المللی، این شرکت صنعتی بزرگ را به یکی از پیشگامان کشور در امر صادرات به سایر کشورها تبدیل کرده است.

2 کارخانه

نوع تیرآهنطول (m)وزننوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
تیرآهن 14 فایکو سبک12135

-500

28,440

نمودار قیمت
تیرآهن 14 فایکو سنگین12155

ثابت

92

نمودار قیمت
تیرآهن 16 فایکو 12170

-500

28,440

نمودار قیمت
تیرآهن 18 فایکو12205

-500

28,440

نمودار قیمت
تیرآهن 20 فایکو12255

ثابت

28,991

نمودار قیمت
تیرآهن 22 فایکو12305

ثابت

28,991

نمودار قیمت
تیرآهن 24 فایکو12353

ثابت

28,991

نمودار قیمت
قیمت میلگرد فایکو

قیمت میلگرد فایکو

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 10 فایکوشاخه آجدارA3

ثابت

25,872

نمودار قیمت
میلگرد 12 فایکوشاخه آجدارA3

ثابت

24,954

نمودار قیمت
میلگرد 14 فایکوشاخه آجدارA3

ثابت

24,037

نمودار قیمت
میلگرد 16 فایکوشاخه آجدارA3

ثابت

24,037

نمودار قیمت
میلگرد 18 فایکوشاخه آجدارA3

ثابت

24,037

نمودار قیمت
میلگرد 20 فایکوشاخه آجدارA3

ثابت

24,037

نمودار قیمت
میلگرد 22 فایکوشاخه آجدارA3

ثابت

24,037

نمودار قیمت
میلگرد 25 فایکوشاخه آجدارA3

ثابت

24,037

نمودار قیمت
میلگرد 28 فایکوشاخه آجدارA3

ثابت

24,037

نمودار قیمت
میلگرد 32 فایکوشاخه آجدارA3

ثابت

24,037

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

کنترل کیفیت کارخانه فولاد فایکو

این شرکت صنعتی سالانه محصولات فولادی بسیار متنوعی را تولید و جهت استفاده در صنایع مختلف روانه بازار می کند. مقاطع فولادی تولید مجتمع فولاد البرز ایرانیان با استانداردهای گوناگونی تولید می شوند و به همین سبب از آن ها برای مصارف ساختمانی و صنعتی متفاوت بهره گرفته می شود. در این کارخانه بزرگ، کلیه واحدهای فعال در بخش تولید، به جدیدترین ماشین آلات و تجهیزات صنعتی تولید مجهز هستند. این امر موجب می شود تا محصولاتی که در نهایت در اختیار مشتریان قرار می گیرند، کاملا بدون ایراد و بسیار باکیفیت باشند. عملکرد این تجهیزات پیشرفته به نحوی است که در تمامی مراحل تولید، کیفیت محصولات را کنترل می کنند تا محصولاتی شایسته مشتریان و مصرف کنندگان در اختیار آن ها قرار گیرد.

از سوی دیگر تمامی محصولات تولید مجتمع فایکو، مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی ساخته می شوند. این به معنای آن است که میلگردها و مقاطع فولادی این شرکت ایرانی علاوه بر استانداردهای ملی، با داشتن استانداردهای بین المللی از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند. تمامی این ویژگی ها حاصل مواردی است که در واحد کنترل کیفیت شرکت فایکو با دقت و سختگیری بالایی رعایت می شود. واحد کنترل کیفیت کارخانه فولاد فایکو از طریق اقداماتی که در ادامه تنها به برخی از آن ها اشاره می کنیم، کیفیت محصولات را تضمین می نماید:

- بررسی عمومی مشخصات محصولات تولید شده در کارخانه پیش از عرضه به بازار

- انجام تحلیل و آنالیز شیمیایی مقاطع فولادی برای اطمینان از کیفیت آن ها

- کنترل و بررسی خاصیت های مکانیکی و متالوژی مقاطع فولادی  

مزیت های شرکت فولاد البرز ایرانیان

مجتمع فایکو دارای مزیت های متعددی است که برخی از مهم ترین آن ها به شرح زیر است:

- کارخانه صنعتی فولاد البرز ایرانیان با ظرفیت تولید یک و نیم میلیون تن در سال، حجم بالایی از مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی مورد نیاز کشور را تامین می کند و از این حیث می توان این شرکت را در زمره بزرگ ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در کشور و خاورمیانه قرار داد.

- در کارخانه فولاد فایکو تمامی تولیدات علاوه بر استانداردهای داخلی، مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می شوند. بنابراین این محصولات با حجم تولید بالا و کیفیت قابل ملاحظه، از شرایط لازم برای صادرات برخوردار هستند.

- این کارخانه صنعتی مجهز به دو خط تولید مجزا از یکدیگر است که هر یک از ظرفیت تولید هفتصد و پنجاه هزار تن در سال برخوردار هستند.

- شرکت فولاد البرز ایرانیان از جدیدترین فناوری ها، ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا بهره می برد که این امر متضمن تولید محصولات باکیفیت است.

- مجتمع فایکو دسترسی مناسبی به پست اختصاصی برق و پست اختصاصی گاز طبیعی با ظرفیت ده هزار متر مکعب دارد.

- این کارخانه دارای موقعیت جغرافیایی بی نظیری واقع شده است؛ به طوری که به جاده تهران – مشهد و ایستگاه راه آهن سراسری کشور دسترسی مناسبی دارد. این امر موجب تسهیل صادرات و همچنین جابجایی کم هزینه محصولات شده است.

- کارخانه فولاد فایکو با تولید گرم مقاطع فولادی متنوع در شکل ها و ابعاد و ویژگی های فنی مختلف، به خوبی پاسخگوی نیازهای گوناگون مصرف کنندگان است.

گواهینامه ها و استانداردهای محصولات

دریافت گواهینامه ها و استانداردهای ملی و بین المللی گوناگون، موجب بهبود کیفیت محصولات ساخت شرکت صنعتی فایکو شده است و این شرکت را در میان تولیدکنندگان محصولات فولادی متمایز کرده است. برخی از استانداردهای تولید محصولات در شرکت فولاد البرز ایرانیان به شرح زیر هستند:

- استاندارد ملی INSO3132 برای تولید میلگرد

- استاندارد های بین المللی ASTM A615، A615M، DIN488 و JISG3112 برای تولید میلگرد

- استانداردهای بین المللی DIN EN 10056-2، DIN1025، DIN EN 12014، DIN 1028، DIN1029 و DIN 10024 برای تولید مقاطع فولادی

محصولات کارخانه فولاد فایکو

کارخانه فولاد البرز به عنوان یک شرکت صنعتی دارای تولیدات متنوعی است که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود. پیش از تهیه میلگردهای تولید این شرکت، جهت اطمینان از محصولات فایکو، حتما به نشان این برند بر روی این محصولات فولادی توجه نمایید.

- نبشی

یکی دیگر از تولیدات این شرکت، طراحی و ساخت نشبی هایی در مدل های بال مساوی و بال نامساوی است. این مقاطع فولادی در سایزهای متفاوت و متنوع تولید می شوند که این امر موجب می شود تا نیازهای مصرف کنندگان به خوبی مرتفع گردد.

- میلگردهای آجدار

میلگردهای آجدار تولید شرکت فولاد البرز ایرانیان، با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته می شوند و در سایزهای گوناگون هشت الی سی و دو میلی متری در بخش های مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

- تیرآهن

تیرآهن های تولید کارخانه فولاد فایکو در مدل های آی پی ای و آی پی ان و در سایزهای مختلف تولید و روانه بازار می شوند.

- ناودانی

ناودانی های ساخت این کارخانه، در دو مدل یو پی ای و یو پی ان تولید می شوند و در سایزهای مختلف جهت مصارف گوناگون در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند.

 

 

نظرات

نوشتن نظر