ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد بردسیر کرمان

شرکت فولاد مشیز بردسیر در سال یک هزار و سیصد و شصت و نه تاسیس گردید و فعالیت خود را به عنوان نخستین شرکت فعال در زمینه صنایع فولادی در منطقه جنوب شرقی کشور آغاز نمود. این شرکت صنعتی که در گذشته با نام صنایع فولاد بردسیر کرمان شناخته می شد، دارای کارخانه ای بزرگ در زمینی به مساحت سه هزار و دویست هکتار است که در شهرستان بردسیر در غرب شهر کرمان واقع گردیده است. کارخانه فولاد بردسیر کرمان یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ جهاد نصر کرمان است که محصولات فولادی خود را با بهره گیری از ماشین آلات، تجهیزات و بروز ترین فناوری های دنیا و با تکیه بر دانش و تخصص مهندسین و پرسنل باتجربه در این حوزه طراحی و تولید می کند و جهت تامین نیاز صنایع مختلف به بازار عرضه می نماید. تمامی تولیدات این شرکت ایرانی مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی ساخته می شوند و به همین جهت از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

1 کارخانه

قیمت میلگرد بردسیر کرمان

قیمت میلگرد بردسیر کرمان

بروزرسانی: ۱۱:۴۸ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 10 بردسیر کرمانشاخه آجدارA2

ثابت

1,009

نمودار قیمت
میلگرد 10 بردسیر کرمانشاخه آجدارA3

ثابت

1,009

نمودار قیمت
میلگرد 12 بردسیر کرمانشاخه آجدارA3

-260

26,138

نمودار قیمت
میلگرد 14 بردسیر کرمانشاخه آجدارA3

-250

25,046

نمودار قیمت
میلگرد 16 بردسیر کرمانشاخه آجدارA3

-250

25,046

نمودار قیمت
میلگرد 18 بردسیر کرمانشاخه آجدارA3

ثابت

1,009

نمودار قیمت
میلگرد 20 بردسیر کرمانشاخه آجدارA3

ثابت

1,009

نمودار قیمت
میلگرد 22 بردسیر کرمانشاخه آجدارA3

ثابت

1,009

نمودار قیمت
میلگرد 25 بردسیر کرمانشاخه آجدارA3

ثابت

1,009

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

اهداف و چشم اندازهای کارخانه فولاد بردسیر کرمان

به طور کلی یکی از روش های که می تواند به توسعه هرچه بیشتر یک شرکت صنعتی کمک کند و در تحقق چشم اندازهای پیش روی آن موثر باشد، داشتن رویکردی بر پایه نگاه به سوی آینده و برنامه ریزی دقیق برای دستیابی به این اهداف است. بر این اساس شرکت صنایع فولاد بردسیر کرمان قصد دارد با بهره گیری از توانمندی های داخلی و حمایت تمامی سهامداران، این مجموعه صنعتی را به یک هلدینگ بزرگ متشکل از واحدهای تولیدی و بازرگانی تبدیل نماید. به طور کلی مهم ترین اهداف این شرکت صنعتی به شرح زیر است:

- کارخانه فولاد بردسیر کرمان چندین پروژه کوتاه مدت مهم را در دست اجرا دارد.

- یکی از پروژه های میان مدت این شرکت صنعتی، توسعه خط تولید کارخانه نورد است.

- توسعه و بروز کردن مستمر محصولات فولادی متناسب با دانش و فناوری های روز، از جمله اهداف مهم این شرکت است.

- برگزاری دوره های آموزشی مداوم جهت افزایش سطح علمی و دانش مدیران و کارمندان، از اهدافی است که این شرکت آن را دنبال می کند.

- راه اندازی واحد تحقیق و توسعه از طریق همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی استان برای استفاده موثر از دانش و تخصص پرسنل از جمله اهداف صنایع فولاد بردسیر است.

- جلب رضایت مشتریان از طریق تولید محصولات باکیفیت از اهداف مهم این شرکت صنعتی به شمار می رود.

- کارخانه فولاد بردسیر کرمان تلاش دارد به منظور بالا بردن حجم تولیدات و کمک به اشتغال زایی بیشتر برای سرمایه های انسانی بومی، در جهت جذب سرمایه گذاری های بیشتر برای این شرکت گام بردارد.

- یکی از مهم ترین پروژه های بلند مدت این شرکت فولاد مشیز، احداث سه کارخانه کنسانتره و گندله سازی با ظرفیت سالانه یک میلیون و دویست هزار تن است.

- یکی از اولویت های مهم این مجتمع صنعتی این است که با برنامه ریزی های بلند مدت، سهم بیشتری از بازارهای داخلی و خارجی را به خود اختصاص دهد.

- احداث پلنت اکسیژن از دیگر پروژه های میان مدتی است که شرکت فولاد بردسیر کرمان بر روی آن متمرکز شده است.

- کارخانه فولاد بردسیر کرمان در کنار مسئولیت اصلی خود که تامین محصولات فولادی کشور است، همواره بر حفظ و نگهداری از محیط زیست به عنوان هدفی مهم تاکید داشته است.

- پروژه بلند مدت احیاء آهن اسفنجی با ظرفیت سالانه هشتصد هزار تن، یکی دیگر از اهداف بزرگ این شرکت ایرانی است.

تولیدات شرکت فولاد مشیز بردسیر کرمان

در حال حاضر این کارخانه دارای ظرفیت تولید سالانه صد و پنجاه هزار تن انواع میلگرد است که پس از پایان طرح توسعه، این عدد به سیصد و پنجاه هزار تن در سال خواهد رسید. همچنین ظرفیت تولید شمش های فولادی این شرکت در سال، چهارصد و بیست هزار تن است که این عدد نیز در پایان طرح توسعه، به ششصد هزار تن در سال خواهد رسید. مهم ترین تولیدات کارخانه فولاد بردسیر کرمان شامل موارد زیر می شود:

- تولید شمش های فولادی 5SP و 3SP با طول های شش و دوازده متر مطابق با استانداردهای بین المللی، جهت تولید محصولات نوردی مختلف از جمله انواع میگرد و مفتول

- تولید شمش های فولادی آلیاژ جدید CK15 و CK45

- تولید میلگردهای آجدار در کارخانه نورد میلگرد

پروژه های کارخانه فولاد بردسیر کرمان

برخی از مهم ترین پروژه های شرکت فولاد مشیز بردسیر به شرح زیر است:

- این کارخانه در نظر دارد با نصب و راه اندازی سیستم های وی دی و وی او دی، برای تولید فولاد آلیاژی مورد نیاز در صنایع گوناگونی از جمله صنعت خودروسازی، هواپیما سازی، کشتی سازی، نفت و پتروشیمی اقدام نماید.

- کارخانه فولاد مشیز برای بالابردن میزان بهره وری واحد فولادسازی خود، طراحی و احداث دو سکوی پرهیتر افقی پیش گرم پاتیل مذاب را در دست اجرا دارد.

- فولاد مشیز بردسیر در نظر دارد محیط حفره خنک سازی که در قسمت انتهایی قالب های ریخته گری قرار دارد را پس از تهیه متریال لازم با همکاری شرکت پیمان کاری بازسازی و اصلاح نماید.

- لانس سوپرسونیک دیواره کوره های قوس الکتریکی نیز جزو پروژه های مهم این شرکت به حساب می آید.

- توسعه خط نورد کارخانه فولاد بردسیر کرمان با شمش های فولادی به عنوان مواد اولیه، از دیگر پروژه های مهم فولادکاران استان کرمان است که با تکیه بر دانش، تخصص و توان داخلی در حال اجرا است.

- این کارخانه برای جلوگیری از هدر رفتن اجزای با ارزش در حین فرآیند تولید و کمک به صرفه جویی اقتصادی، توجه ویژه ای به سیستم بریکت سازی آهن اسفنجی دارد.

- از دیگر پروژه های مهم این شرکت می توان به اصلاح سیستم سرمایش ریخته گری، طراحی و ساخت تاندیش برگردان، استقرار اتوماسیون خطوط ریخته گری، توسعه انبار شمش تا ظرفیت شصت هزار تن، خرید و نصب سیستم توزین جهت توزین مواد اولیه با خطای کمتر از یک درصد، نصب و راه اندازی جرثقیل های بیست و پنج و هفتاد و پنج تنی، طراحی، ساخت و نصب خط چهار ریخته گری، عدسی کردن کف کوره های کارخانه فولاد بردسیر کرمان و تهیه تجهیزات پلنت اکسیژن برای کارخانه اکسیژن صنایع فولاد مشیز بردسیر اشاره کرد. 


نظرات

نوشتن نظر