ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد اردبیل

کارخانه ذوب آهن اردبیل در سال 1384 با هدف تامین زنجیره فولادی و بخشی از نیازهای منطقه و کشور تاسیس شد. این شرکت با سال ها فعالیت در این حوزه توانسته زمینه اشتغال بیش از 300 نیروی فنی را به صورت سه شیفت در شبانه روز فراهم سازد. همچنین تولیدات آن علاوه بر بازارهای داخلی در کشورهایی مانند عراق هم عرضه می شود. مجتمع فولاد اردبیل در زمینی به وسعت 52 هکتار و با ظرفیت تولید سالانه 300 هزار تن مقاطع فولادی تاسیس شد. کارخانه فولاد مهیار یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی استان اردبیل در زمینۀ تولید ورق ها و قطعات فولادی و آهن آلات است.

مهمترین محصول این شرکت تولیدی میلگرد آجدار و ساده است؛ که ظرفیت تولید سالانه آن به 400 هزار تن می رسد. علاوه براین توانایی سالانه 300 هزار تن تولید نبشی و تسمه را هم دارد.


1 کارخانه

قیمت میلگرد اردبیل

قیمت میلگرد اردبیل

بروزرسانی: ۰۹:۲۵ ۱۴۰۳/۰۲/۲۳
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 10 اردبیلشاخه آجدارA2

3000

25,688

نمودار قیمت
میلگرد 12 اردبیلشاخه آجدارA3

3000

25,688

نمودار قیمت
میلگرد 14 اردبیلشاخه آجدارA3

ثابت

23,853

نمودار قیمت
میلگرد 16 اردبیلشاخه آجدارA3

ثابت

23,853

نمودار قیمت
میلگرد 18 اردبیلشاخه آجدارA3

ثابت

23,853

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

محصولات کارخانه ذوب آهن اردبیل

میلگرد اردبیل در بیشتر سایزهای پرکاربرد با گریدهای متنوع تولید می شود. استاندارد این محصول بهترین آنالیز A2 و A3 برای میلگردهای ساختمانی محسوب می شود. به طور مختصر مهم ترین محصولات کارخانه فولاد اردبیل شامل موارد زیر است:

  •         میلگرد
  •         تیرآهن
  •         نبشی بال مساوی
  •         شمش
  •         ناودانی

ویژگی محصولات ذوب آهن اردبیل

میلگرد

میلگرد فولاد اردبیل یکی از پرفروش ترین محصولات این شرکت است و با استاندارد کشور روسیه ۵SP ST (2005) GOST 380 و استاندارد کشور آلمان 48881 (2009) DIN تولید می شود. این کالا در صنعت ساختمان سازی و سایر صنایع کاربرد فراوان دارد. درحال حاضر می توانید میلگرد آجدار شرکت فولاد مهیار را، با گرید A2 و A3 و در سایزهای 8 تا 10 میلی متر، در بازار تهیه کنید.

توجه به این نکته ضروری است که میلگرد ذوب آهن اردبیل تنها برای مصارف ساختمانی تولید شده است. با توجه به درصد کربن به کاررفته در ترکیبات شیمیایی آن ماهیتی ترد و شکننده دارد. بنابراین توصیه می شود از عملیات خم و باز و همچنین خم نمودن میلگرد در زوایای تند بپرهیزید.

تیرآهن ذوب آهن اردبیل

تیرآهن شرکت ذوب آهن اردبیل مانند سایر تولیدات این مجتمع از باکیفیت ترین مواد اولیه، براساس استاندارد ملی ISNO 1791 و DIN EN 10025 و در سایزهای ۱۴۰ تا ۲۰۰ تولید می ‍ شود. تیرآهن IPE این مجتمع بال  هایی با ضخامت یکنواخت دارد و در ایران به «تیرآهن معمولی» معروف است.

نبشی بال مساوی

شرکت فولاد اردبیل انواع نبشی بال مساوی را با استانداردهای DIN EN 10025 و DIN 17100 و ISIRI 13968-1 تولید می کند. این محصولات در سایزهای ۴*۴۰*۴۰، ۵*۵۰*۵۰ و ۶*۶۰*۶۰ عرضه می شود.

شمش

شمش تولیدی شرکت فولاد اردبیل با استانداردDIN ۱۷۱۰۰ در سایز ۱۵۰*۱۵۰ تولید می شود. ترکیبات شیمیایی بیلت فولادی کارخانه ذوب آهن مهیار شامل ۲۲/۰ – ۱۴/۰ کربن، ۳/۰-۱۵/۰ سیلیسیم، ۶۵/۰- ۴/۰ منگنز، بیش از ۰۴/۰ فسفر و بیش از ۰۵/۰ گوگرد، بیش از ۳/۰ کروم، مس و نیکل است.

ناودانی ذوب آهن اردبیل

یکی دیگر از تولیدات مجتمع فولاد اردبیل ناودانی است؛ که  با استانداردهای DIN ۱۷۱۰۰، ISNO 4477-1 و DIN EN 10025 تولید می شود. ناودانی های Uشکل در سایزهای 12، 14 و 16و دارای بال موازی هستند. این نوع محصول در طبقه ناودانی UPE قرار می گیرد.

کیفیت محصولات کارخانه فولاد اردبیل

تمام تولیدات شرکت ذوب آهن اردبیل با کیفیت بالا و توسط نیروی کار باتجربه و دانش آموخته تولید و در آزمایشگاه های پیشرفته به طور پیوسته مورد ارزیابی و تست قرار می گیرند. واحد تست ابعاد، مواد اولیه، واحد بازرسی خطوط تولید لوله، تست هیدرواستاتیک، تست کشش، تست کوانتومتری، تست ادی گارنت وکنترل نهایی محصول قبل از تحویل به مشتری مراحل متعدد سنجش کیفی محصولات این مجتمع تولید فولاد هستند.

به طور خلاصه می توان گفت تولیدات کارخانه فولاد اردبیل استانداردهای بین المللی لازم را دارند؛ مانند:

  •         استاندارد ملیISIRI ۳۳۶۰
  •         استاندارد ملیISIRI ۳۷۶۵
  •         استاندارد ملی ISIRI ۷۵۹۷
  •         استاندارد کشور آلمانDIN ۲۳۹۴


 قیمت تولیدات کارخانه فولاد اردبیل

قیمت روز میلگرد اردبیل با توجه به نوسانات قیمت آهن در حال تغییر است. بنابراین لازم است پس از بررسی بازار آهن آلات و انواع میلگردهای ساختمانی و صنعتی برای اطلاع دقیق از قیمت  با شماره های درج شده در سایت آهن ۵۰۵ تماس بگیرید. کارشناسان این بخش لیست قیمت میلگرد، نبشی، ناودانی و سایر مقاطع و ورق های فولادی این کارخانه را در اختیارتان می گذارند و برای ثبت سفارش شما را راهنمایی می کنند.

نظرات

نوشتن نظر