ahan505
دریافت قیمت نهایی
31505- 031
دسته بندی ها
گفتگو
x

محصولات کارخانه فولاد امیرکبیر خزر

کارخانه فولاد امیرکبیر خزر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میلگرد فولادی در ایران است. این کارخانه در سال 1383 در زمینی به مساحت 15 هکتار در شهرک صنعتی رشت تاسیس شد. پس از آن از سال 1385 تا کنون به طور فعال در حال تولید انواع میلگرد فولادی با ظرفیت تولید 750 هزار تن در سال است. کارخانه فولاد امیرکبیر خزر محصولات خود را با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی مختلف تولید می کند. این محصولات در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شوند و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند.

1 کارخانه

قیمت میلگرد امیرکبیر خزر

قیمت میلگرد امیرکبیر خزر

بروزرسانی: ۱۳:۲۴ ۱۴۰۳/۰۱/۲۹
نوع میلگردحالتآنالیزنوسانقیمت (تومان)نمودار قیمتبیشتر
میلگرد 8 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA2

ثابت

26,147

نمودار قیمت
میلگرد 10 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA2

ثابت

25,505

نمودار قیمت
میلگرد 10 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3

ثابت

25,963

نمودار قیمت
میلگرد 12 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3

ثابت

25,505

نمودار قیمت
میلگرد 14 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3

ثابت

25,046

نمودار قیمت
میلگرد 16 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3

ثابت

25,046

نمودار قیمت
میلگرد 18 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3

ثابت

25,046

نمودار قیمت
میلگرد 20 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3

ثابت

25,046

نمودار قیمت
میلگرد 22 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3

ثابت

25,046

نمودار قیمت
میلگرد 25 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3

ثابت

25,046

نمودار قیمت
میلگرد 28 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3

ثابت

25,321

نمودار قیمت
میلگرد 32 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3

ثابت

25,321

نمودار قیمت

بیشتر بدانید

معرفی کارخانه فولاد امیرکبیر خزر

مجتمع فولاد امیرکبیر خزر از سال 1385 با ظرفیت تولید 750 هزار تن میلگرد فولادی در 3 خط تولیدی و با بهره گیری از 400 نفر نیروی کار مستقیم به فعالیت خود ادامه می دهد. فولاد امیرکبیر خزر به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میلگردهای صنعتی و ساختمانی با اندازه های 8 الی 40 میلی متر و گریدهای متنوع، براساس استاندارد ملی ایران با شماره 3132 و همچنین استانداردهای جهانی DIN، ASTM، GOST، TS شناخته شده است.

فولاد امیرکبیر خزر یکی از پیشگامان تولید میلگردهای آجدار گرید 500 در ایران است. این میلگردها دارای استحکام تسلیم و مقاومت نهایی بالاتری نسبت به میلگردهای آجدار گرید 400 هستند و باعث افزایش مقاومت سازه در برابر زلزله می شوند.

در این زمینه، مجتمع فولاد امیرکبیر خزر از لحظه تأسیس خود، با تمرکز بر تولید میلگردهای آجدار با گرید A3 فعالیت پررنگی داشته است. با پذیرش و تصویب استاندارد جدید، این مجتمع به تولید انبوه میلگرد آجدار با گرید 500 در تمامی اندازه ها پرداخته و به عنوان اولین تولیدکننده میلگرد با گرید A4 در ایران، موفق به کسب گواهینامه استاندارد شده است.

دستاوردها

در سال 13۹۱ شرکت فولاد امیرکبیر خزر با آغاز فعالیت خود در حوزه صادرات، اقدام به صادرات محصولات خود به کشور افغانستان کرد و وارد بازار جهانی شد. در دوره های اخیر، این شرکت توسعه فعالیت های صادراتی خود را به کشورهای مختلف گسترش داده است. برخی از دستاوردها و افتخارات فولاد امیرکبیر عبارتند از:

  1. انتخاب به عنوان کارآفرین برتر استان گیلان توسط دبیرخانه جشنواره کارآفرینان برتر؛
  2. انتخاب به عنوان کارآفرین برتر توسط وزارت کار و امور اجتماعی؛
  3. انتخاب به عنوان واحد تولیدی برتر توسط سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی استان گیلان؛
  4. دریافت گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه ایزو؛
  5. انتخاب به عنوان واحد تولیدی نمونه توسط اداره کل استاندارد استان گیلان؛
  6. کسب رتبه برتر در زمینه صادرات و واردات توسط اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی.

محصولات کارخانه فولاد امیرکبیر خزر

فولاد امیرکبیر خزر میلگردهای آجدار را با ابعاد مختلف در سایزهای 8 تا 32 و با گریدهای A2، A3 و A4 تولید می کند. این محصولات با رعایت استاندارد ملی ایران به شماره 3132 و همچنین استانداردهای روسی تولید می شوند. در ادامه، به معرفی مشخصات این میلگردها می پردازیم.

  • میلگرد آجدار A2

میلگرد A2 تولیدی شرکت فولاد امیرکبیر خزر با ابعاد 10 میلی متر و به شکل شاخه ای تولید و به بازار عرضه می شود. این نوع میلگرد دارای گرید 340، تنش تسلیم 340 و استحکام نهایی 600 نیوتن بر میلی متر مربع است.

  • میلگرد آجدار A3

میلگرد A3 تولیدی توسط شرکت فولاد امیرکبیر خزر در اندازه های 12 تا 32 و به شکل شاخه ای تولید و به بازار عرضه می شود. این نوع میلگرد دارای گرید 400 بوده و دارای تنش تسلیم 420 و استحکام نهایی 600 نیوتن بر میلی متر مربع است.

  • میلگرد آجدار A4

میلگرد با شاخه های A4 در ابعاد 20 میلی متر تولید می شود و دارای حداقل تنش 500 و استحکام نهایی 650 نیوتن بر میلی متر مربع است. میلگرد A4 از شمش هایی با کربن معادل پایین تهیه می شود و دارای قابلیت جوش پذیری و ویژگی های مکانیکی برجسته، همراه با داکتیلیتی مناسب است.

کاربرد محصولات کارخانه فولاد امیرکبیر

استفاده از میلگردهای امیرکبیر در اجزای مسلح بتنی به صورت متنوع و با توجه به نیازهای سازه ها و کاربرد های مختلف به شرح زیر است.

- میلگرد خزر شاخه: برای افزایش مقاومت بتن در ساختمان سازی.

- خاموت: جهت جلوگیری از بیرون زدگی آرماتورهای طولی و پیشگیری از گسترش ترک در اجزای بتنی.

- سنجاقی: برای تقویت مقاومت برشی خاموت ها و ایجاد اتصال کامل بین میلگرد های طولی با شکل سنجاقی.

- خرک: جهت قراردادن دو شبکه متوالی افقی با فاصله های معین در داخل قالب.

- رکابی: برای نگه داشتن آرماتورهای طولی یا عمودی در بتن ریزی دیوارها و دال ها.

- ادکا: برای تحمل لنگرهای منفی در تکیه گاه های تیرآهن و مقاومت در برابر نیروهای برشی.

خط تولید و ظرفیت تولید کارخانه فولاد امیرکبیر خزر

کارخانه فولاد امیرکبیر خزر در آغاز فعالیت های خود، فقط دارای دو خط تولید مخصوص میلگرد آجدار بود که ظرفیت تولید آن تقریباً به حدود 500 هزار تن در سال می رسید. اما در حال حاضر، با اجرای طرح های توسعه ای خود، این کارخانه به سه خط تولیدی ارتقا یافته است. ظرفیت کلی این خطوط تولیدی حدود 750 هزار تن در سال تخمین زده می شود.


خط مشی سازمانی

شرکت فولاد امیرکبیر خزر، به عنوان یکی از واحدهای صنعتی با تاریخچه قدیمی در منطقه شمال کشور است. این کارخانه با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه، توانسته است زنجیره ارزش خود را در سراسر سازمان ایجاد کند. با در نظر گرفتن نیازهای جامعه و شرایط مخاطره آمیز در صنعت، این شرکت به اصول زیر متعهد است.

بهبود مستمر عملکرد سیستم مدیریت یکپارچه؛

همگرایی فعالیت های فولاد امیرکبیر خزر با محیط زیست، تلاش برای جلوگیری از آلودگی زیست محیطی، حذف خطرات، کاهش ریسک های ایمنی و بهداشت شغلی؛

توسعه کیفیت محصولات و اتخاذ راهکارهای موثر جهت کاهش ضایعات در خط تولید؛

ارتقای سطح رضایت مشتریان و رسیدگی به نظرات و شکایات؛

انطباق با الزامات قانونی؛

همسوسازی مدیریت ریسک با اهداف، راهبردها و فرهنگ سازمان.


کارخانه فولاد امیرکبیر خزر به عنوان یکی از واحدهای صنعتی پیشرو در شمال کشور با بیش از دهه ها تجربه به ایجاد زنجیره ارزش جامع اختصاصی پرداخته است. این شرکت با تلفیق اصول بهبود مستمر، همگرایی با محیط زیست، توسعه کیفیت محصولات، کاهش ضایعات در خط تولید، افزایش رضایت مشتریان و انطباق با الزامات قانونی، به پیشبرد فعالیت های خود و تحقیق در مسیر پیشرفت صنعت فولاد پرداخته است.

این تعهدات نشان از تلاش های جدی این شرکت در ساختاردهی مدیریتی، محیط زیستی، کیفیت محصولات، ارتقای ایمنی و بهداشت شغلی دارد. از سوی دیگر، این تلاش ها نشانگر نقش برجسته این کارخانه در صنعت فولاد و تعهد به استانداردهای بالا و ارزش های پایداری است.


نظرات

نوشتن نظر